Evet haklısınız.Sizler için gözünüze soka soka ibadet edilmesi gerek.ben müslümanım denmesi gerek.ben namaz kılıyorum cumaya gidiyorum denmesi gerek.Öyle yapınca ayakkabı kutularını feda edersiniz işte hemen.
kime ne ki bundan, ister ateist olur ister şeriatçı. ülkeyi kurmuş mu kurmuş, atamızdır, mekanı cennet olsun.
Seni ilgilendirmez.
Herkez hesabini allaha verecek.
Fotoğraf çektirmek için namaz kılmaması güzel birşey.
sizin dininize size benim dinim banadır.
tbmm yi cuma namazindan sonra actirandir sov olsun diye gazetelere boy boy foto dagitmamistir.
ayrica erdoganin agzindan ataturkun cami restorasyon emri.

https://m.youtube.com/?#/watch?v=Ef7TL-3KAfA
Kendisi fotoğraf için namaz kılmamıştır. Tbmm yi cuma namazını kıldıktan sonra kurbanlar kestirip açmıştır .
(bkz: namaz kılıyormuş gibi çek)
riya olmasın diye gizli kıldığındandır.
Belki de namaz kilmiyordur. Siz sanki tum vakitleri kiliyonuz di mi ampuller heheh.
olsa napcaksınız lan.
aa namaz kılıyomuş bak resmi bile var mı diyceksiniz. kılan adam kamera önünde yapmaz zaten.
şimdiki camide miting yapan dalkavuklar gibi reklam yapmak istememesindendir, adamın dibi olmasındandır.

düzenleme: o eksileyen şeriatçı yalaka kimse yalamaya devam et.
Namaz kilar kilmaz kendisi hesap vericek.
aÇıkÇası beni hiiiÇ ırgalamayandır. başkaları gibi dini siyasi menfaat iÇin veya toplumu birbirine düşürmek iÇin ya da terörist ve hastalıklı ruhuna kılıf olarak kullanmaması benim iÇin Çok Çok daha önemli dini inancından. ayrıca din konusunda siyasi kaygıları olmayan biri olduğu iÇin ekstradan sevgim var; kur'an ı kerim'in meal Çalışmalarını yürüttürmesi gibi ilerici reformlarını hala insanlar takdir etmekte. ha yanlışları yok mu dini reformlarda? var. ama hatasız olsa peygamber olurdu.
herkesin dini imanı kendine ve ölmüş birinin arkasından hala laf ediyorsunuz. işi artık ahirete allaha kalmış bi insanın arkasından ne atıp tutuyorsunuz ki. hem kanuni sultan süleyman ne diyor, yaptığım iyilikleri sakalımın bir teli bile görseydi onu keserdim. ibadetin makbulü gizli yapılanıdır ki kendisinin namaz kıldığına inanıyor muyum hayır. ama dediğim gibi diğer yönü de var o yüzden boş konuşmayalım kendi ibadetlerimize bakalım.
daha önce hiç dikkatimi çekmemişti yahu. keşke ibadetlerini bu kadar gizli yapmasaymış.
atatürk ün yobaz sikerken de hiç fotosu yok ama, çok yobaz sikmişliği vardır...
Normal olandir zaten ibadetin gizli yapilani.

Sen rahat rahat namaz kil diye adam ulkeyi kurtarmis hala laga luga yapiyorsunuz adama. Saygisizlar
gayet normaldir. adam ülkeyi kurtarmış, kurmuş, dönemine göre şimdikinden iyi hâle getirmiş, şuan bile diğer devletlerin az da olsa saygı duymasını sağlamış, dert ettiğiniz şeye bakın.
fotograflanmasi gereken anlar ibadet ettigi anlar olmadigi icindir. daha mühim cok ani vardi fotograf cekilmek icin.
ibadetin gizli olani makbulmüs.
malum sahis gibi namaz esnasinda uyumaktan selami unutmuyordur ama buna eminim.
gösteris ibadeti de en beteri.
Parayla iman kimdedir bilinmezdir.
ibadetin de göze sokularak yapılması da nedir?.
Edit: bize ne?.
kişisel tercihidir. fazla kurcalamamak lazım.
Tinerle gargara mi yapiyonuz ya nolur bi soyleyin.
zekat verirken de yok mesela.