bugün

Boyu kısa olan çoğu kişinin şeyi büyük olur derler.

Yüreği !

Paşam o kocaman yüreğiyle ! Sizin gibi amk bedevilerine nasıl koyduysa artık, hala çıkartamıyorsunuz lan.
Ki çıkartamayacaksınızda.
Zira Siz çıkarmak için her ıkınışınızda, biz geri çakacağız onu.
Mustafa kemal atatürk.
Hakikaten büyük insanmışsın.
Bu mallar sayesinde hergün yeniden görüyoruz bunu.
Yaa bisktirolup gidin Cihana diz çöktürmüş Gazi Paşaya konuşurken biraz mantıklı olun.
uzun olanları da görüyoz

gelen kandırıyor

giden kandırıyor.
büyüklüğün tanımı ile alakalıdır.eğer fiziksel olarak büyüklük anlasılıyorsa ortalama boy'dur. fakat gerçek bir lider gerçek bir öğretmen gerçek bir karizma (bknz ataturkun giyimi kuşamı) gerçek bir askeri güç ise büyük adamdır.
atam ne günlere geldik...
boy küçüldükçe işlev artmış, birde napoleon 'a bakın he birde dönüp bizim uzun'a
normal işte, ben de 170 im, bence siz uzunsunuz.
bunu yazan kişi "dünyaya veya herhangi bir kuruluşa 2 kuruş dahi yardımı veya katkısı olmadığı sadece başka insanların olaylarını tartıştığı sıfır kişilik parolasıyla dünyaya geldiği" sıradan kalıptır.
büyüklük kavramını ancak uzunluk olarak algılayabiliecek kapasiteye sahip bir yazar beyanatıdır.

büyüklük boy değildir.
büyüklük tüm dünya ülkelerinde saygınlık duyulmaktır.
en büyük düşmanının gelip senin cenazende saygı duruşunda bulunmasıdır.
en büyük savaşlarda bulunduğun kişilerin o büyük bir liderdi diyebilmesini sağlamaktır.
yoktan bir devlet var etmektir.

işte bunlardır büyüklük.

sen anca uzun adamına büyük dersin çünkü senin büyüklük algın, uzunluktan öte gidememektedir.
amiyane tabirle kaşığın sapının uzunluğu değil işlevi önemlidir diyebileceğim bir durum.
Akıl boyu olarak şimdiki liderleri 168'e katladığı için olsa gerek.
Recep ivedik kafası.
Boyla büyük adamlığı aynı çerçeveden baktığınız için baştakine büyük adam diyorsunuz.
modların bu başlığı silmesi gerekmiyor mu? hani hakaret içeriyor onun için dedim, hani devletin kurucusuna laf ediliyor onun için dedim.
o zaman saray değil ak-varyum yapsaydık da içine de balina koysaydık.
Bilmem kaç boyuyla fındık kadar beyni, birazcık haysiyeti, ve kibrit çöpü kadar saygısı olmayan zavallıların büyük derdi.
(#9663996)