bugün

ben seviyorum.
G.t kılı beyanı.
büyük büyük annesine yunan askeri atlamışların beyanıdır.

oldu oldu, çok da güzel oldu.
Öncelikle;

"atatürk ü sevmiyorum" demenin hiçbir cezai yaptırımı yoktur ve kanunen bu ifadenin söylenmesi yasak falan değildir ama sen atatürk e hakaret edemessin. Gel gelelim, satın cb hazretlerinin adını anarak "sevmiyorum" ifadesini kullan bakalım kaç savcı soruşturma açıyor hakkında. Hakeza 93 yılda atatürk ü koruma kanununa muhalefetten soruşturma sayısı ile son 2 yılda cb na hakaretten açılan soruşturma sayısına bir bak bakalım. Embesilliğin alemi yok.
doğrudur. emperyalist devletler, içerideki ve dışarıda düşmanlar falan derken atatürk'ten nefret eden o kadar çok unsur var ki. ben de bir ingiliz olsam sevmem yani. bir hain olsam ben de sevmem.
(bkz: Atatürk e ihânetti zorla Atatürk ü sev!! demek)
kuran için göklerden inildiğini sanılan ile başlayıp devamını getirmek istemiyorum nedenlerden ötürü olabilir. Bu sözlerden sonra Müslüman ve Allah’ı ve kitabı Kur’ana ve onun son peygamberine inanan bir kimse için yapacak tek şey kalıyor. O da sizin dininiz veya dinsizliğiniz size bizim dinimiz bize demek.
başıma bir şey gelemeyecekse sevmiyorum.
ben seviyorum ulan siz sevmeyin .
son derece doğal bir durum.
götünüzü kurtaran insanı neden sevesiniz ki?

doğaldır.

edit: kaldıramayıp eksileyenler var. arkadaşlara birer damacana soğuk su verelim. anca alır hararetlerini.
köpek yobazların boş sanısıdır.

ulan köpekler, madem durum dediğiniz gibi hala şu sahneler

https://www.youtube.com/watch?v=fEXrGTmPgAc

ne iş?

madem bu kadar sevmeyeni var, sizi ve desteklediklerinizi tutan ne? yıkın anıtkabir'i de görelim.

bu puştlar öyle geri zekalıdır (bkz: yobazlar ve zeka) ki ortaya bir laf atarken kendi bacaklarına sıkarlar farkına bile varmazlar angut oğlu angutlar...
Başıma bir şey gelecekse de sevmiyorum.
nasıl bir sistem varsa bu ülkede sevmiyorum demeye bile çekiniyor insan.
Bakmayın sevmek için geberiyosunuz aslında. Dehasına ileri görüşlülüğüne bilimselliğine objektifliğine şıklığına temsil kabiliyetine görgüsüne bilgisine aşık olmamak için extra extra extra gayret ve mesai harcıyorsunuz. Petrol fışkıran kuyunun üstüne atılan beton gibi engellediler sizi. Aileleriniz, çevreniz. Ne kaçırdığınızı biliyosunuz da işte... Neyse
Kim ne derse desin adam karizma

görsel

Foto ikinci abdülhamaidi devirmek için gelen hareket ordusundayken çekilmiş.
dincilerin ıslak rüyası.
isteyen sever isteyen sevmez. Mesela ben italya da jul sezar ı sevmek veya sevmemek gibi saçma bir tartışma yaşandığını görmedim. Veya ingiltere de Churchill e kimse küfretmez umurunda olmaz kimsenin.

Atatürk meselesine gelirse ben saygı duyuyorum ayrıca seviyorum örnek aldığım bir insandır kendisi.
atatürkçüler sever, pek dindar olmayanlar sevebilir, kafirler sever, gerçek müslümanlar sevmez ki aziz nesin bile demiş.
ingiliz yunan görünce baba baba diye boynuna sarılır bunlar.
Elhamdülillah gerçek müslümanım. Atatürk'ü çok seviyorum.

Şimdi siktirin gidin.