bugün

görsel

görür görmez insanı duygulandıran dayıdır. fotoğrafı çeken kişi olsam gider boynuna sarılırdım sanırım.
iyi prim yapacak dayim.
alman vatandaşı dayıdır. Türk versiyonu ise Mesut Yontan isimli izmirli beyefendidir.

görsel
bazı insanlar boynuna sarılmak isterken bazı amiplerde hala katliam yaptığına inanır? madem istemiyon niye yaşıyon türkiyede sorusunu da akıllara getirir.
(bkz: e bi siktir git)
büyüleyici bir karedir çarpar insanı.
şok etmiş dayıdır.

büyük ihtimal yalnızca profilden benziyordur.
Metroda habire gordugum amcadir.
Dik duru hep omuzlari ataturkten daha dardir.
Gene de hayran birakacak derece benzemektedir.
Evet ben de gidip resim cekildim.
Acaba öldükten sonra görünüşümüzü yabancı bir ruh mu yaşatıyor sorusunu akıllara getiren dayıdır.
Ayrıca etkilenmemek elde değil.
huyu benzemesindir.
mustafa kemal'e profilden bu denli benzeyen bir kişi daha görmedim desem yeridir. masasında oturan hanımlar ve giyim tarzına bakıldığında türk olmadığı anlaşılıyor. muhtemelen makedon, sloven veya hırvat kökenli olabilir.
insan insana benzer ama özlediğimiz, aradığımız birine benzeyince böyle bir hoş oluyor içimiz. tarifsiz.
lafa gelince yobazlara laf çarpan sözde putçu elitistlere olağanüstü kavram gibi gelip, duygulandırmıştır. reenkarnasyondan falan bahsederlerse şaşırmayın amk.
eceliyle çok alkol tüketiminden sirozdan ölecek insandır.
kepçedir.
kukladır. eğlence olsun diye yağmacıların önüne atılmış yemişlik eğlencelik dayıdır.
ibretliktir.
espirili bi amcada vardır.
http://www.59saniye.com/a...min-muazzam-ince-esprisi/
zaten kendisi de selaniklidir. Adı mesut yontan dır. Bence derhal bu adamla belgesel falan çekilmelidir. Gelecek nesil bizi atatürk hala yaşıyormuş, ölmemiş sanabilir.
Bir zamanlar Ankaranın tunalı semtinde olan yakamoz balık lokantasındaki garson şeftir, abartmıyorum aşırı şekilde Atatürke benziyordu hatta ilk başlarda Atatürk zannetmiştim kendisini.
güncel Önemli Başlıklar