bugün

cem özer komiklikte bunu 14'le çarpıp 5'e böler. düşünün durum ne kadar vahim.
(bkz: sahiden noldu)
diyarbakır'daki gösterisinde öğrenciler tarafından protesto edilmiştir.
havası sönmüştür.
şişirilmiş balon.
Acun'un mükemmel satış politikası sayesinde birşey zannedilmekte hatta Cem Yılmaz gibi adamlarla kıyaslanmaktadir.
çakma komedyen.
komik olmayan komedyen.
gülmek için ve yetenek sizsiniz yarışmasında olumlu havaya katılmak için çok iyi niyetle izledim fakat hiçte öyle olmadı olmazda bu ülkede bu işi gerçekten yapanların gölgesinde kalıyor hatta bizatihi gölge oyunu yapıyor gibi geliyor.
ayrıca o batery çalan çocuk daha komik ve eğlenceliydi kimin birinci olması gerektiğini ve kimin gerçek bir yetenek olduğunu herkes biliyor.
bu hacıya şakirt demişler. ama faşistliği daha ağır basıyor, ya da faşistlikte şakirtliğin bir oku. şu laf 2013 yılında söylendi:

http://antik.eksisozluk.com/relvidpop.asp?id=503239
görsel
Cem yılmazla karşılaştırılmaması gereken stand upçıdır. Onun dışında kendi çapında başarılı sayılır amatörler arasından sivrilmiştir ne de olsa.
beyefendi kişilik.
cemaatçi, yandaş çıkan tip.
ilk tanındığı günden beri kendisinden nefret ettiğim ''sözde'' komedyen.
birisinin "oğlum seni kimse sevmiyor kasma" demesi gereken adam.
internetten bulduğu esprilerle komik olmaya çalışan insan.
zekamızla alay eden adam.
komik değil ama para onda.
bendensen komiksin değilsen komik değilsin adamı. lan siz komiksiniz siz.hahahaaaaaaaaaa
Taksim'de olmadigi icin elestirilen adam. Deniz baykal da taksim'de degil o da mi yandas oluyor kardesim diye sorarlar adama. Elestirinin de bi adabi var.
komik olmayan sözde komedyen. Asıl komik olan şey cem yılmaz la karşılaştırılması olsa gerek.

Adam 10 yıldır bu işin içinde ve 10 yıldır aynı esprileri yapıyor.

Bir gösterisine gittim yakın zamanda, şiirler okuyup komik fotoğraflar seyrettirdi. Yeterli bir komedyen olsaydı bunlara gerek duymazdı diye düşünüyorum.

Bir sözlük klişesiyle bitireyim sözümü:"atalay demirci şişirilmiş bir balondur."
10 hazirandaki izmir gösterisi iptal olan kişi. biletix'ten paramızın iadesini bekliyoruz hayırlısıyla. neden iptal oldu bir gerekçe araştıralım...
kelliğiyle ilgili yaptığı espiriden utanması gereken şahsiyet.

her dakika güldürmek zorunda değilsin keko kendini komik durumlara düşürüyorsun ama güldürmüyorsun arada fark var!
--spoiler--
biz çorabı dolaba atardık, yapışırsa giymezdik.
--spoiler--

gerçekten müthiş bi espri ya. sevmiyorum bu adamın şakalarını da kendisini de, ama bu gerçekten süperdi.
cemaate gösteri yaptığında önce biraz şaşırdım sonra şaşırdığıma şaşırdım.
Acun ılıcalı zaten cemaatçi.
Ama acunu aklınızda canlandırdığınızda cemaatçi bi imaj gelemiyor akla tek farkı imaj. Aynı bok aslında.