bugün

yazmayayım yazmayayım diyorum olmuyor. çok antipatik: fenerbahçe lehine hakem hatası yapılınca, takımı yenilince öz eleştiri yok, bütün günü galatasaray düşmanlığı yapmakla geçiriyor ve hala sözlükten silinmiyor. merak ediyorum sözlükten silinmesi için ne yapması gerekiyor daha ?
bir yazar. hiç sevmem. seveni de sevmem.

not: bir daha da hakkında yazmamak için uğraşacağım. rica ediyorum o da benim hakkımda yazmasın. kendisiyle muhatap olmak istemiyorum.
Sizden sonra cincona da sapladik lan. Saplaya saplaya gidiyoruz bi tebrik et amk gsjdkdksk.
küfürlü içerikler yazmasını hoş karşılamadığım (biraz daha oturtarak entelektüel bir şekilde de hoplatabilir) tam bir himmetçi hoplatıcı yazar.
görsel

Tinercilere ithafen.
Mesut lu fener e saplamak daha zevkli olacak.
görsel
mesut özil de geldi. hayat sana güzel amk .
isim yapmaya gelmiş vasat troll.

görsel
görsel
sadece şunu sormak istiyorum. elinde topçu olmayan, vasat altı oyuncuların olduğu galatasaray’dan niye bu kadar korkuyorsun?

eleman harika bir dönüş yapan muslera’ya bile kara propagandayla saldırıyor. oğlum, galatasaray’ı böyle saçma algı operasyonlarınızla ezemezsiniz. bizim en kötü hâlimiz bu lige 3 gömlek üstün gelir, hadi git mesut’unu öv sen!
Muslera'ya kara propaganda yapmayan yazar. Eskisi gibi performans veremeyeceğini dile getirmek neden kara propaganda olsun amk? Kara propaganda görmek isteyenler himmetçilerin mesut özil ile ilgili açtığı başlıklara ve girdikleri entrylere bakabilir.

Bir de bir cacığa benzemeyen takımlarından korktuğumu falan yazmışlar. Muhahaha.

görsel
Evlat diye sevilesi. Her zaman diliminde her mekanda denk gelirim. Hic affetmem.
galatasaray başkanı mustafa cengiz, mesut özil için "elin oğlu değil, evin oğlu" diyen ali koç'a verdiği cevapta " türklüğünü reddedene evin oğlu dememek gerek bence" dedi.
Aslolan genelleme yapar. Kişiye hakaret etmez. Sen üzerine alınmış olabilirmisin.

Burada hepimiz genellemeli yeri geliyor karşı takıma yeri geliyor. Hükümete yeri geliyor vsvs sallıyoruz.

Senin şahsına etmiş ise sen kendin ile ilgilen başkalarının avukatlığını yapma. Dün bana biri küfür etti yedi sülalesine daldım.

Alışırsın.

Kıyakçılığın sonu ayakçılıktır.

Not asalolan la hiç anlaşamayız .
görsel
mahkemeyle tehdit edilen yazar. insanlar sanıyor ben birini mahkemeyle tehdit edersem diz çöker bana biat eder düşüncesi taşıyor bu adama bazen muhalifte olurum ben yeri geldiği an babamı tanımam burada ki yazarlar kim ki tanim o ayrı konu. kıçı kırık sözlükte adam gibi geyik yapmasını bilmeyen tiplerle dolu yazık..
sayın fatih terim hakkında hakaret içerikli yorumlar giren yazar.

Hak ettiği cezayı almasını umuyorum.

yargıya güveniyoruz.

Bir yazarcık.
sayın fatih dediğin şahsiyet, türk medyası önünde hem de bayan muhabirin olduğu yerde edep yerini gösterip onu çekme bunu çek diyerek son derece çirkin bir hakarette bulunmuştur. yerinde adalet olsa bunun da cezası olurdu.
yav bi siktir git demek isteyen yazar. üstüne alınacak olan kendini biliyor. yapraama bak hele.

edit: bu arada kendisinin de sayın başkanımız ali koç hakkında, futbol federasyonu nihat özdemir hakkında, fenerbahçe spor kulübü hakkında kanıtlayamayacağı onca iftira içeren hakaretli yazıları hakkında işlemler yaptıracağım. hepsinin ss'i var. entty nosu var. silsen de fayda etmez. sen kimi kime şikayet ediyorsun farkında değilsin ama bakalım senin başına neler gelecek bundan sonra. anten seni.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.

görsel
görsel
Bıraktığımız yerde devam ediyor.
Hayırdır kardeş fenerbahçe puan mı kaybetti?

Bunlar pazarsporu yenince bile gelirler ağlarlar burda. Ahaha. Yazık amk.
Kardeş o kadar ağlamasan üşüşmez kimse sana.

Sabahın akşamın galatasaray. Söz sahanızda kaldırmıcaz...

Zaten ekran görüntünü de almış adam bak..
Yav amk, nerede büyük konuşmuşum? Göstersene bi? Ben her maç öncesi gs penaltı alır, kazanır kollarlar nasılsa diyorum. Niye götünüzden uyduruyorsunuz?
Aslında nicki Aslolan ağlaklıktır olması gereken ağlak fenerbahçeli.

Dün gece fenerbahçe ile dalga geçtiğim entrylerden hemen sonra çaylak oldum. Bir gs'li yazar daha vardı o da saniyesinde çaylak yapıldı. Ben fenerle ilgili dalga içerikli entryler girerken Bu ve bir başka fenerli yazar da gs ile dalga gecen entryler giriyordu. Ama onlar çaylak olmadı.

Muhtemelen mod kankalarina şunları çaylak yap ühühü diye ağladı. bu da mod yandaşı çıktı. Başka bir ihtimal gelmiyor aklıma.

Mod abilerine ağla biraz belki onyekurunun attığı ilk golu iptal ettirirler hahaha

edit: aa ne oldu çen de mi çaylak oldun aslsfdsfd. ilahi adalet.