bugün

hangisi olursa olsun bir takıma para bağışlamak kerizliktir. net.
Fenerin tokatladığı yazar..

Akşam o parayla futbolcular bara gidecek yazık.

Keklemişler adamı..

Dağa acısı tokatçılar tokatladıkları adamın tokatlanması ile gurur duymasını sağlarlarmış..

Yazık...

Durum birde kredili mevduat olunca ...
yalnız dekonta göre kredili mevduat limitinden göndermiş parayı.
Herkesin kendi parası tabiki de bende bir Fenerbahçeli olarak bu sezon bize yaşattıkları rezil tablo yüzünden herhangi bir bağış yapmayı düşünmüyorum.

Aykuttan sonra Ersun Yanal ı alsaydı tüm bunlar olmayabilirdi.

Belki forma alırım, hoş onu da 4. Yıldızlı olanını almak istediğim için alasım yok.
Vay be, üç bin lirayı ciddi ciddi göndermiş. Adam zengin demek ki aga.

Zenginin parası züğürdün çenesi yorar derler ama koç grubu üyesinin başında olduğu takıma bağış yapmak, bilmiyorum. Demek ki hem fanatik fenerli, hem zengin. Yalnız haftaya bi aksilik çıkarsa (çıkmaz da), gs galip gelirse neler olur düşünemiyorum.
Tuttuğu takıma bakıp dikkate almamamız gereken yazar. Nicki bile Fatih Terim'den alıntı hahaah.
şu an fenerbahçe' nin kazanması halinde toplu halde yayınlamak için galatasaraylı yazarların iddialı entrylerinin capslerini toplamakla uğraşıyordur muhtemelen. eee, başka türlü sevinemeyecek ne de olsa bu sezon. *
Yarın sözlüğü beraber yıkacağız.
maç günü yaklaşınca ortadan kaybolan yazardır.
bir panik, bir tedirginlik, yusuf yusuf durumları var tabi.
(bkz: altına etmek)
Şu gina carano bebesine çok gülen yazar.

En son nickaltıma "maç yaklaşınca ortada görünmeyen, Yusuf eden yazar" falan diye bi entry sıçmış. Başka biri deseydi bunu "be amına koduum, bak bakalım entry tarihlerine, bak bakalım maç başlığına yazdıklarıma, sürekli aynı yalan taktikten neden ona buna salça oluyorsun lan götoş" derdim ama bu bebeye demem bunları. Küçüklerimize daha dikkatli davranmalıyız, onları incitmemeliyiz ama bugün Fenerbahçemiz kendilerini çok incitecek.
Alper potuk senin gönderdigin 3000 tl yi pavyonda yedi pampa.
Bugün kendisi ile ufak bir iddaya girmek istediğim yazar...

Özele lütfen...
Evet, kesin fener taraftarından toplanan bağışları ali koç alper'e verip git pavyonda eğlen diyordur. Biraz daha zekice espriler bulabilirsiniz bence kanka.
Simdi alper ne yapiyor top oynamiyor pavyon müdavimi ee ama sözlesme geregi fenerden para aliyor
fener parayi nereden aliyor taraftarindan taraftar kim
senin gibi bagis yapanlar.

Lan alper potuk denen oyuncuyu iyi gömdüm aksam bize gol atar simdi.
3.000 tl mi yollamış şimdi bu yazar kardeşimiz? Ulan yeminle bu memleketin insanlarına akıl sır ermez? 3.000 tl bir futbolcunun maç başı aldığı paranın 25 te biri. Bu kadar saf olmayın. Sırada galatasaray Beşiktaş falanda var biliyorum dilenecekler. Ama yapmayın 3.000 tl ile bir öğrenciyi bir sene okutursun yazık.
kendi evinde beraberliğe sevinen tipitip..

allah akıl fikir versin aga..
Muhtemelen trabzonspor maçından sonra oytunkaran, be happy yine yine yeniden, kedilerinbabasi ve ozzy osbourne adlı yazarlarla birlikte kadıköy’ de beraberliğin sevincini yaşayıp tur atmış yazar. Tebrikler panpa...
kadıköy'de derbi kaybetmeyince, inadına kuduran yazarların gene salça olmaya çalıştığı kişi.*
sahasında yenilmiyorom diyor haspam.

ya ziktir ya allah aşkına yaa.
ulan sahanda kupa aldık neyin kafasını yaşıyorsun amk.
Sahasında yenilmemekle övünürken takımı küme düşebilecek panpa. Aman panpa 1.ligde de güçlü takımlar var zor dönersiniz dikkat.
(bkz: ağlama melis)
(bkz: fener ağlama)

bir gün fenerli bir gün başakşehirli bir gün beşiktaşlı. ama her gün ağlıyor. *
(bkz: Suriyeli lütfen)

Suriyeli sevmeyen yazar.
Fener ol nasil gidiyor bro seneye orta siralara tutunacak bir takim kurabilecek misiniz.
Yoksa yine düsme hatti mi.
Ağlaması buraya kadar ulaşmış panpa. Boşver panpa akhisar’ ı yenip kümede kalmayı garantileyince sevinirsiniz yine. Bu sezonu kurtarın da küme düşmeyin bari.
Kümede kalma sevincini oytunkaran, be happy yine yine yeniden, kedilerinbabasi ve ozzy osbourne ile birlikte kadıköy’ de tur atarak göstermiş denilen panpa. Eee sevinecek bir şey de kalmadı tabi.

Not: eksileyin süper fener beşlisi panpalar.