bugün

tutkuludur ya da bana oyle denk geliyor hep.
normal senin benim gibi insandır.
Cilgindir tatlidir, yerim ben onu dedirten kadindir.
kara tayt giymeyi cok severler. saclari bitlidir, dotleri buzusuktur. eheh.
Sevince deli gibi sever gözü bir başkasını görmez. Sahiplenir ve ayrıca çok kıskançtır. Sadakate ve saygıya çok önem verir. Sevin bu hatunları iyidir iyi.
evlerden ırak..ne kadar ilgi gösterirseniz gösterin şikayet edecek,kıskançlık yapacak bişey bulur..ama söylendiği gibi paragöz lüks düşkünü değiller hakkını yemeyeyim..yine de evlerden ırak
Benim burcum da aslan. Özelliklerini taşıyor muyum, sayılır.
Burcu kadını.

Hmmm alırım bi dal.
Ego timsali kadınların burcudur. Kararsız da olurlar. Damarına basılınca da aşırı deliriyorlar. Yaklaşmayın derim.
cecen kizi denen yazarın burcu. bu bilgiden sonra sözlük olarak aydınlandık arkadaşlar, hamdolsun.
liderlik falan yok bu kadınlarda. yeri gelince grubun en pasif üyesi oluyorlar.
Allahın belanızı verdiğinin kanıtıdır. Kendimden biliyorum.
Bağimlilik yapar. Zor unutursunuz.
ebesinin nikahındaki gezegen üzerinden karakter tahlili yapılan kadın.
Kimse kusura bakmasın ama aptalın tekidirler. Aşırı benmerkezciler. Dünya onlar için dönüyor, insanlar onların keyfine göre davranmak zorunda sanıyorlar. Bunları her saçmaladıklarında bir güzel bozacaksın, o egolarının üstünde tepineceksin. Sabır göstermeyin, hasta ederler.

Gelip gidip vurmayın, yeter yahu. Ne çok zorunuza gitti. eksileyerek değiştiremezsiniz fikrimi şekerler*.
En'leri yaşatan burçtur.

Dürüsttür, merhametlidir.
Ayrımcılık kokan bir başlık. Cinsiyet ayrımcılığı yapıldığı yetmezmiş gibi bir de burçlara bölünerek üzerinden genelleme yapılıyor. Yahu tamam anladık bir kadından yemişsin tekme lakin bunun burçla alakası ne?
Çekilmez kadındır. Beni çeken birini buldum bırakmam.
Bir aslan burcu erkeği olarak anlaşabildiğim tek hanımdır.
halleder, bitirir, hırslıdır, arıza çıkarmaz, süprizi yoktur çok, neyse odur.

bir kişiden genelledim tanıdığım,
Yay erkeğinden başkasına aşık olamayandır-kendimden genelledim haklı sebeplerim var.
Kıskançtır, sadıktır, dikkat çekicidir, hırslıdır, neyse odur.
Ağır konuşur, kin tutmaz ama unutmaz da, becil olabilir, kolay kolay beğenmez, popohlanmaya bayılır.
Dikkatini çekmek isterseniz bu hanimlarin bol bol övün. Ayrica kaliteden cok anlarlar ille de marka olmasina gerek yok alacaginiz seylerin ama kaliteli olmasini beklerler. Ve cok para harcamayi sevdikleri icin birikim yapamazlar, görselliğe düşkün olmakla birlikte bu durum kendisi ile ilgilidir. Giyimine kusamina takip takiştirmaya önem verir. Genelde de cirkine yâr olurlar. Tatli dillidir, istedigini almak uğruna uzun süre mücadele verir. Basarilidir çok gururludur, saygiya fazla önem verdiginden saygisizliga zerre tahammul edemez.
Avcı kadındır.
Bu avlanır erkeği yer. Yani aslan kadınının erkeği tembel olur.
Ovulmekten cok yerildigi halde kendini kleopatra sanabilecek kadar şuursuz, kerkenez kılıklı karıdır.
Egoist ben merkezci cok konusan bi hatun. Ama cok samimidir içtendir sevdigi zaman tam sever gozu de kimseyi gormez, sadakate cok onem verdiginden son derece baglidir sevdigine.
Bi de cok luzumsuz gururlari vardir.

Kendi dünyalarında aslinda bakarsaniz cok mutlular. ilişmeyin. Yazik.