bugün

Kişisel intikamını devletin bekasının önüne koyan, koskoca operasyonu adı sanı tartışmalı bir iş adamına kilitleyen, çiftlikten daha okul çağına gelmemiş bir çocuğu kaçıran devlet görevlisi. Eminim diziden çıkmasa polat karahanlı ile birleşir palaya yaptığı gibi bunun da üzerine beton dökerdi.
Diziyi bu yaz tekrar izledim.

Bir detay dikkatimi çekti.

Tapınakçılar Polat’a “ biz seni başından beri buraya gelesin diye yetiştirdik” diyor.

Peki aslan akbey tapınakçıların adamı olmuyor mu böyle deyince?
--spoiler--
Sonunu düşünen kahraman olamaz.
--spoiler--
mafyanın içine adam yerleştirme planı aslında 18. bölümde deşifre olmuştur.
sorguladığı hain istihbaratçı söylemişti mafyanın içine adam yerleştirdiğini biliyorum diye.
Bir kurtlar vadisi karakteridir Polat'ı yetiştiren hocasıdır kgt (kamu güvenliği teşkilatı) bin kurucusudur.

Dizide öldüğü bölümde asıl isminin Abbas olduğu ortaya çıkmıştır.

Ölüm şekli eski mit müsteşarı hirram Abbas'a çok benzemektedir.
nizamettin güvenç için "resmi gazete basılmazsa pezevenk oturup kendisi basar." diyen kgt başkanı.
"bomba uzmanı bir arkadaşım vardı. renk körüydü, çok yaşadı." sözleriyle güldüren adamdır. ulan pala aslan amca vurulacak adam mıydı?
"kimseye mehmetçiğin kanı ile siyaset yaptırmadım." sözlerinin sahibi kurtlar vadisi nin efsane karakteri.
kurtlar vadisi dizisinde selçuk yöntem tarafından canlandırılmış karakter. dizideki gerçek adı abbas ustaoğlu'dur. kamu güvenliği teşkilatı (kgt) isimli bir istihbarat teşkilatının başkanıdır. pala ve adamları tarafından öldürülmüştür.
-Müdürüm istihbarattanmıymış ?
-Ağa babası
güneş gözlüklü pala tarafından öldürülmüştü rahmetli. o öldükten sonra dizinin tadı kaçmıştı.
Gladyocudur.
Herkes 17 devlet kurduk diye övünür, kimse 16 sı neden yıkıldı diye düşünmez.
Kurtlar vadisi'nin en alfa karakteridir. Testere necmi'yi suyun içinden kurtarmıştır ve şevkoyu camdan atarak öldürmüştür. En sevdiğim haraketlerinden biride konsey'in savcıyı vurması için gönderdiği adam savcıyı vurduktan hemen sonra konsey'in adamını vurmasıdır.
Türkiye’de Mafyayı bitiren kurtlar vadisi operasyonunun beyni.
kurtlar vadisi'nin bu kadar tutmasının en önemli sebeplerinden olan karakter. diziye kattığı hava inanılmazdır.
kurtlar vadisi dizisinin efsane karakterlerinden birisidir.
pana film yerinde olsam.

sağlam senaristler farklı düşünebilen yapımcılar ile şu adamın mini 10 bölümlük filmini yapardım netflixe. arkaya pusu müziğini de koydun mu güzel bir izlenme yakalanırdı.

saçma sapan kurtlar vadisi dizileri filmleri yapacağınıza 10 numara iş olurdu.
istediğine dokunan kişi

inanmayan KGT lokanta operasyonuna baksın.
yetkililerin verdiği dosyalar kadar ufku olsaydı Amerika ortadoğuda bizden habersiz çoban gezdiremezdi.
taşakları dize kadardır.
Aslan değil çakaldır.
Pala ve ekibi tarafından öldürülen kişi

Polat'ın ağa babasıydı..
eline senaryo verilip Selçuk Yöntem MiT'in başına geçirilse ülke çağ atlar.

öyle bir karakterdir.
görsel