bugün

Asalet, doğru yolda olduğuna inanç ve akraba ilişkileri.
Üzgünüm ama bunu birisinin size söylemesi gerekir. Her şey bir zaman bir yerde kaybedilmelidir. Vakti dolan yaprağı dalında tutamazsınız. Romantik olurdu biliyorum oturup buna edebî şeyler de yazarız ama yine de artık oraya aidiyeti olduğunu söyleyemeyiz. En çok kaybetmekten korktuğum görme yetim ama ileride bir yerlerde gözlerimi kaybedeceğimi biliyorum ve sonsuz karanlık beni bekliyor olacak. Belki bu karanlık da benim içindir. Neyse ben bunun da romantizmini yaparım nasılsa.
Ruh sağlığı.
Toparlaması zor oluyor.
Beden sağlığını da etkiliyor.
Şeref. Kaybedildiğinde kazanılması imkansızdır. Bu ülkede kaybeden çok kişi var.
Vicdan,samimiyet,dürüstlük.
Onur şeref haysiyettir. Bunlar giderse kimse size değer vermez ve sizde yalnızlıktan duvarları kemirirsiniz. Sakattır.
lionel messi.
orjinal şarj aleti ve kulaklık.
kep.

bilen bilir.
(bkz: alyans)
çakmak. kaybedersen bir daha bulamıyorsun.
Eger boyle bir sey varsa muhakkak kaybedeceksiniz.
hayat enerjisidir. yoksa hayat insanı siker gerçekten.
Kesinlikle güven.
itibar ve aile.
yedeği olmayan araba anahtarı.
Güven. Birisinin size duyduğu güvenin kaybolmasına yardımcı oluyorsanız vay halinize. Çünkü güven gittiğinde telafisi olmuyor.

Saygı. Saygı kaybolursa insanların bir dur durağı olmaz. Alanınıza sizi ve sizin düşüncelerinizi önemsemeden girerler.
akıl sağlığı.
Yaşama sevinci, Gurur, onur, haysiyet.
güven, gurur, irade, inanç, sadakat, düstur, namus, şeref, haysiyet, onur, edep, ahlak.
Onur ve şeref erkek ismi değildir be sadece.

Demiş (bkz: norm ender) abimiz.
Sevdiklerinizin güveni.
umuttur.
Gurur
aşk
iyilik
onur
şeref
bir de bir kaç eşya vardır muhakkak anahtar kredikarti kimlik gibi.
adamlık. net.