bugün

yengeç burcu erkeği bırakmayın kendimden biliyorum isterseniz burcun özelliklerine de bakabilirsiniz.
"Gitme" diyebilecek kadar seven, yeri gelip gururundan ödün verebilecek adam gibi adam olanlardır. Var mıdır? Evet az sayıda.
gülümseyerek bakarken gülen gözlerinin içi birden dolu dolu olmaya başlayan erkeklerdir. o kişi sizi o kadar tahammülü güç bir sevgiyle sevmektedirki bedeni dayanamaz bu mutlu acıya. aşk diyorlar buna.
http://iliskilerokulu.blogspot.com/
düşünceli, size baktığında gözünün içi gülen erkeklerdir.
(bkz: başak burcu erkeği)
Agzina sictigin triplerinle bogdugun ve artik yapamiyoruz diye basinin etini yedigin halde hala senin yuzune oylece bakip sadece gozleriyle seni takip eden erkektir.Ulan orospu
Benim gibi olmalı.

(bkz: yazar burada kendini övüyor)
parası olan erkektir gerisi hikaye.
bana kendimi değerli hissettiren erkektir.
abartı ego kendini beğenmişlik yok.
ne ise o.
benim arkadaş.
daha keşfeden çıkmadı ama bulup da kaybeden çok pişman olur benden söylemesi.
(bkz: ben gülürsem herkes gülür)
Sâdık, ağır başlı ama konuşkan, uzun boylu, karizmatik ve atletik erkeklerdir.
her şeyden önce o erkekleri bulmanız gerek kızlar. Hele bi sakin olun, soluklanın, sonra pm atın.
her zaman dik duran erkektir.
ne anladıysan o. evet evet ta kendisi. öbürü de doğru tabii.
sesi güzel olan erkektir efenim. *
gözlerinde sana olan aşkını görebildiğin erkeklerdir.
yengeç erkeğidir.
boğalar.
sabahın dördünde hayatında duyduğun en kötü gök gürültüsü ve yağmurun sesiyle uyanıp balkona koyduğun çiçek saksısını almak için kalktığında, "ben alırım içeri, sen ıslanma" diyen erkektir. en sinirlenilen anlarda bile elleri aşk kokandır...
Seni sonsuza kadar gönlünde taşıyan, daima yanında olan erkektir.
yaşadığım bunca yıllık hayat tecrübem bana şunu göstermiştirki dünyada erkeğin kıymetini en az bilen kadınlar maalesef türk kadınıdır. türk kadını diğer ırkların kadınlarından çok daha fazla sert mizaçlıdır. tamam türk kadını: sabırlı, anaç, fedakar ve namusludur ammavelakin bu vasıflar onların sert mizaçlı olması gerçeğini değiştirmez. bu sebepledirki, bizim kadınlarımızın kaybedilmemesi gereken erkeği kaybetmekteki başarısıyla dünyadaki hiçbir kadın toplumu boy ölçüşemez. gönlüm isterdiki bizim kadınlarımız rusya, ukrayna, romanya, polonya, moldovya gibi birçok ülkenin kadınlarıyla oturup bu ülkelerdeki erkekler hakkında fikir alsalardı türk erkeğinin ayaklarının altını öperlerdi. yabancı bir bayan arkadaşım bir gün bana şunu söylemişti: bir kadına aşık olup'ta bu aşk için kendini öldüren erkekleri ben sadece türkiye'de gördüm ve çok şaşırdım. böyle bir şey nasıl olabilir? ben iki üniversite bitirdim birisi sosyoloji idi ama bu durumu açıklayacak bir tanımlama yapamıyorum. bu kadar yoğun bir sevgi olabilirmi? bir kadın için ölünürmü? diye şaşkın gözlerle bana sormuştu. ben de sabaha kadar bu durumu anlatmak zorunda kalmıştım. kayıtlara geçsin diye söylüyorum: asla kaybedilmemesi gereken erkekler, türk erkekleridir bu böle biline. vay anasına! saat gecenin ikisi olmuş ben yatıyorum herkese iyi geceler...
her zaman kaybedilir.
bir kadının hayatında yeri asla dolmayacak tek erkek babadır. iyi de olsa, kötü de olsa hatta hiç olmasa da...
tercih edilmeyeceğini bile bile efendi kalan erkeği...
babalardır. *