Bu kim ups boobs un yan çarı mı?

Tanım: anladığım kadarıyla teşhiri seven bi yazar.
Winxperisi nickli kişinin yeni hesabı. Evet, yeni versuslara hazır olun şimdiden.
yok öyle bir tanrı.

ya bereket tanrısı var. ziki, boyu kadar...(he hatırladınız siz o heykelciği)
ya da aşk "tanrıçası"... afrodit, venüs, monica bellucci falan işte.
Can kuzum. Uzun zaman oldu görüşmeyeli. Özleştik.

Ankara'ya bekliyorum. Kıps kıpss.
Hayat felsefesi olgun kaslı erkekler olan kızıl.
Winxperisi nickli eski yazardır. Yeni hesabıyla geçmişte sövüp münakaşaya girdiği ups boobss ve o mahur beste nickli yazarlara özenmeye başlamış, tıpkı onlar gibi yazmaya başlamıştır.
dertler Derya olmuşa baya bi şeyler girmiş ama nedir anlayamadım?
Son zamanlarda cinsel hayatım çok aktif sığamıyorum kabıma taşıyorum, istediğimi de yazarım sana ne çüksüz?
Diye soran yazar.
(img:#2077450)
Yeni nesil lookin vakası olmamasını dilediğim yazarcığımsı.
lan bu şey değilmi ona buna bulaşıp silik yiyip yiyip gelen 18 lik ergen ahahaa neyse ben bulaşmıyorum geldiğini sbaga bildireyim o uğraşsın yakında yine silinir bu şimdi gelir bana küfür müfür eder

dostum kayra nın mesajını ifşa etmiş hiç yakışmadı kim bilir sen ona neler neler yazdın da adam sana sulandı yoksa kayra kimseyi rahatsiz edecek bir tip değil

neyse seni önce allaha sonra moderatör ağabeylerime havale ediyorum.
--spoiler--
25 yaşında iki mesleği olan biri. sizin gibi tanrı’ya söven veya 40 yaşına gelip merdiven altı barlarda türkü çığıran veya senin gibi göt biri değil.

--spoiler--

tabi canım 2 işte birden sabah akşam çalıstiğın için sabah akşam 7/24 buradasın saygısızsın ahlaksısın ve abin baban yaşında insanlara sövüyorsun. silik yedikçe de kovuldukça da it gibi bacadan kovulup kapıdan giriyorsun

2. dindar biri değilim ama her dine de saygım var. dine saygısızlik yapanla da ilişkim dostluğum olmaz

3. türkü barların neresi kötü turkü nun verdiği huzuru zevki asla anlayamayacaksıniz sizde o kültür seviyesinin zerresi yok

4. seninle uğraşacak kadar bos birisi değilim o yüzden fatih bey ilgilensin ben muhattap bile olmam

son olarak iki dakikada bana tecavüzcü iftirası attın ya allah belanı versin senin benim kadınlarla işim olmaz sözlük kadınları ile konuşmuşluğum bile yok en çok kadın iftirasından sakınirim bu dünyada değilse bile öbür dünyada yakana yapışacağım

5 sözlükte ne kadar sorunlu tip varsa bunlarla muhattap olmuşluğun var hepsi diğer sözlük kadınlarını değil de seni buluyor demek ki sen bunlara bir adım atıyorsun bunlar da sana 10 adım.

bir daha da sana cevap dahil vermem.
peri mi? tanrı mi? bir karar versin artık.
Siz cidden okuduğunu anlamayan beyin yoksunu insanlarsınız. Bak mala anlatır gibi anlatıyorum.
iki mesleğim var dedim, su an iki işte çalışıyorum demedim?
Madem babam yaşındasın kızın yaşında ki birine saygılı ve edepli ol?
Saygı karşılıklıdır?
Kimseyle muhatap olduğum yok, adam için entry girdim o salça oldu. Ha velevki muhatapta oldum bu bana küfür etmesini gerektirmez?

Babam yaşında olduğunu söylüyorsun ama cidden malsın.

T: hak edene cevabı yapıştıran yazar.
(bkz: 12 nesil silik) bana ve diğer saygıdeğer yazarlara ağır iftira ve hakaretler etmişti sayın moderasyon gerekeni yapmış.
bu yazar cizer34 müdür ne haltsa kimle tartışsa karşı taraf ya çaylak ya silik oluyor jet hızıyla... sonra moderasyon tarafsız. yersen.
cillop gibi kızdı lan niye sildiniz olm ya.
12.nesil silik kezban.