bugün

glorfindel'in beyaz ve güzel atı.

Frodo, witch king tarafından morgul kılıcıyla yaralandığında yardımına glorfindel koşmuş ve frodo'yu atı asfaloth'a bindirip yolculuklarını hızlandırdı. Nazguller Bruinen nehri kıyısında bunlara yetişince, glorfindel asfaloth'a Frodo'yu uzaklaştırma komutunu verdi ve asfaloth frodo'yu nehrin karşısına kadar taşıdı.
kitabın aksine filmde yürek sızımız arven tarafından binilen ve kara süvarilerden frodo' yu kurtararak nehrin karşısına geçirmiş olan glorfindel' in beyaz atıdır.
yardımsever bir yazardır. Elinde bulunan turknova davetiyelerinden birisini yollamıştır. Sağolsun.
iktidar yanlılarınca chpli , chplilerce de iktidar yanlısı olmakla suçlanan yazardır. mhpliyiz elhamdülillah.
iyi yazmış hoş yazmış yazar.
gelecek 10 yıl içinde silivri belediye başkanlığına adaylığına koyacak olan yazardır.
(bkz: noro lim asfaloth)
(#20271962)

açık sözlülüğünden dolayı tebrik ettiğim, ayrıca bu entrysiyle gönlümde taht kurmuş yazar *
akpye sürekli terör işbirlikçisi demekten başka derdi meselesi olmayan yazar. gezi parkında hangi bayrakların yan yana açıldığını hatırlatırım. hayır kendileri utanmıyor ben utanıyorum pkk bayrağının yanında kendi bayrağımı görmekten. bu ne vitaminsizlik ne kansızlıktır arkadaş.
yaptığı durum tespitleri bazılarının canını yakan yazardır. gezi parkı hakkındaki fikirleri saklı olmasına rağmen olmayan durumları dejenere etmekte üzerlerine olmayan havarilerin bok atmaya çalıştıkları yazar.
ultraüber yazar, davetiye için teşekkür ediyorum buradan.
(#20919970) ne diyordum? Sadece başkalarına laf atıyor, özeleştiri nerede, yapıcı eleştiriyi bile bilmiyor diyordum.
Haksız çıkaydım ne olurdu sanki? Akp ya da zırdeli kusursuz değil ama, daha kusurluları var.
(#20923005) güldürmüştür.
iki günlüğüne ilk çaylaklığını almış olan yazar.
(bkz: yaman şakacısın genç)
eski yunan mitolojisinde karayolu tanrısı.
(#21732194) hulki cevizoğlunun 2007de izmir işgali hakkında yazdığı işgal ve direniş adlı kitabını okumanızı tavsiye ederim. Tetkik-i mezalim heyetinin belgeleriyle kanıtlanmış işkenceler. Buraya yazsam sözlük formatına aykırı olur çünkü +25

Yunan ordusu falan derken gelir aklınıza iyi olur.

Ekleme: sayın yazar okumuş, ancak okunması gereken bir kitap olduğu için dursun bu burda.

Chpli olmayanlara karşı önyargısı bulunan at gözlüklü yazarlar için: cevizoğlu da chplidir, dürüsttür ama.
zaman zaman damarına bastığı paralı askerlerce saldırıya uğramaktadır.
(bkz: kendini fasulyeden saymak)
Makarnacıların fasulye dediği yazar.
(#22212131)

türkçe derslerine girmeyen liseli. "olsaymışlar" nedir amk?
dilek-şart kipinin rivayeti' nden bi' haber dingillerin dil bilgisi öğretmeye kalktıkları yazardır.
kipleri internetten öğrenen, fakat sıralamasını bilmediği için saçmalayan ciciş. kesme işaretinden sonra boşluk bırakmak, "bihaber" kelimesini "bi' haber" şeklinde yazmak gibi cahillikleri de var. yazık.
(#22282625) yağlamadan sokarım ben. sizi yağlamadan yapmak zevkli aslan.
hilafeti savunana şakirt deme sığlığını gösterenlerden biri. hilafeti sadece nur cemaatleri mi savunuyor be adam?