bugün

mars attack filminden bir sahneyi akla getirmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=wzJv2dCJ2xk
Atom bombasına saniyede 4000m hızla beyaz atlet fırlatmak suretiyle durdurmaktadır.
tanesini 1 milyar yani 250 milyon dolardan satsak kapanın elinde kalır.
kapış kapış gider. elinde atom bombası ve füze sistemleri olan süper güçler madara olacağı için dünya yeniden kurulur. iyiki varsın aselsan.

not: her ülkeye ortalama 10 adet satsak.
193 ülke var. 1930 x 1 milyar = 1 trilyon 930 milyar lira para eder.
" ne olur ne olmaz bi köşede bulunsun " diyerek fazla fazla alacak ülkeleri saymıyorum bile.
şimdi yaprağı yedi alamanya. " gısgançlıktan " çatlayacak.
tekrar bi not: " çok ucuza vermişsin " diyen arkadaşlar haklı. kısa vadede sürümden kazanmak için.
ticaret yapıyoruz sonuçta.
ışıktan hızlı giden silah yapan aselsanın şaşırtmayan başarısıdır.

(bkz: http://haber.sol.org.tr/s...i_2017-04-28_12.44.44.png)
o zaman aselsan'ın hisselerine yumulmak lazım dedirten haber.
(bkz: rte nin seçmenini kaz yerine koyması)
kahkahalarla guldurmus durum.
evet ya konya da falan gizli f-16 ussumuz var bizim amariga kiskaniyor hulogg.
(bkz: akpli palavraları)
böyle adımlardan rahatsız olan 'vatandaş'larımız var.
(bkz: beyin eror)
görsel
Akp döneminde olması hiç te şaşırtmamıştır.
--spoiler--
- dur. kimsin ?
+ atom bombası.
- kıpırdama ulan !
+ peki tamam.
--spoiler--

gibi konuşmalarla durdurandır.
Alinti....(bir eksisozluk yazarindan)

nükleer füzelere karşı henüz keşfedilmiş bir savunma yok, o yüzden 'mutual destruction' denilen strateji uygulanıyor, yani rusyadan füzelerin ateşlendiği görülürse sorgusuz sualsiz amerikan füzeleri de ateşleniyor.

kıtalararası nükleeer füzeler hedeflerine yaklaşırken stratosferde başlıklarını bırakırlar ve bu başlıklar 17.000-28.000 km arasında değişen hızlarla hedeflerine varır.

saniyede ortalama 6 km (yaklaşık mach 20) hızla giden bir başlık atmosfere girdikten 7 saniye sonra hedefine varmış oluyor. yani en hızlı mermiden 6 kat en hızlı hava savunma füzesinden 5 kat hızlı iniyor.

niye yazdım bunları derseniz sanırım bu akit haberlerini okuya okuya akıl sağlığımı yitirmemek için arada kendine mantık diye bir kavram olduğunu hatırlatıyorum

Alinti...
Bir sağdan veriyon mermiyi bir soldan. iyice mermi manyağı yaptıktan sonra. itfaiye hortumuna bağlanan kutsal su devreye giriyor. Otomatik tabi. Hala patlamadı ise bir arıza var demek, yırttık hacı.
trollüğün de bir adabı var amk.
iyi bir şeye benziyor.

ama neresiyle durdurduğunu anlayamadım.
fosik ameriga napacak şimdi.
(bkz: hiper optik basküler dondurucu)
haykırdım amk.
Götümle güldüğüm haber. Bu şekilde aselsanın itibarını da zedelemekteler.
tiye alıp böyle şeyleri kendini küçük düşüren havuz mevdası şaşırtmıyor.
durduramazsa sıkıntı büyük olur.
Haberin ciddiyetine, buradaki troll ve alaycı yorumlara bakmadan bir şey söylemek istiyorum. Daha doğrusu beni düşündüren mesele şu. Bu silahın imha yöntemi nasıl? Yani bir atom bombası nasıl etkisiz hale getirilebilir? Tamam bir savaş uçağı olur. Vurursun en fazla 5 km daha uçar sonra düşer, yanar kül olur. Bir atom bombası hasarsız, zahiyatsız, kayıpsız imha edilebilir mi? Mavi kablo değil ki keselim de devre dışı bırakalım. imha edelim derken mazallah patlamasın bu meret.
görsel
kafası şimdi geldi.