bugün

gezide ölen insanlardan da, 3 şehit verdiğimiz bir saldırıdan da daha önemli ve gündemde olması, unutulmaması gerekendir..
ama türk insanı bütün bu hayati işaretleri göremeyecek kadar morronlaşmıştır.. direkt kendisiyle, kesesiyle ve futbolla alakalı olmayan hiçbir şey kolay kolay ilgisini çekmez..
ne kadar ülke adına önemli bir faaliyet gerçekleştiriyorlardı bilemiyorum ama her halukarda unutturulmaya ve üstü kapatılmaya çalışılmış çok ehim bir olay..
tv de tanıyanlarının, mühendislerden biri için "o çok pozitifti, hayata bağlıydı. intihar edeceğine hiç ihtimal veremiyoruz." deyişi aklımdan gitmez..
kesinlikle tesadüf değildir. amerikan silahlarının yazılımlarını çözmeleri olabilir sebep.
3 tane asosyal mühendisin kayışı koparmış olması durumu..

hepi topu bu..

ama akıl fukara olunca fikir ukala oluyo bizim topraklarda..

he amk ölmeselerdi amerikaya diz çöktürecektik..
Cia veya fetö ajanları tarafından infaz edilmişlerdir.
olaylar çok enteresan ama aselsan'daki görevleri sıradan işlerdi. çok teknik, gizlilik sırrı olan departmanlarda değillerdi.

allah rahmet eylesin.

kaynak; bende saklı.
her zaman ki gibi kör olası dış mihrakların işidir.

bu ülkede hiç bir başarı cezasız kalmaz.

kim bilir ne buldular da öldürdüler bu aslanlarımızı.
cia'ya dikkat et.
Zor abi zor, bu ülke yalaklar ülkesidir, kendi geleceğine çocuklarına değil cebini doldurana sahip çıkar.
Aklıma tekrar geldiler , Ruhları şad olsun, bu vatan evlatlarının kanları yerde kalmayacak ortaokulda söz vermiştim, şu an yineleyerek fakat bu kez mühendis adayı olarak söz veriyorum.
koç holding namına çalışan istihbarat elemanları var telefon dinliyor ve kayıt altına alıyor. interneti gözetim altına alıyor. sistematik tacizde bulunuyor. yani mobbing uyguluyor. biz biliyoruz bu istihbarat elemanlarıın devletten maaş aldıklarrını. hırsızlar.

koç holdingin çalışanlarına yaptıkları mobbingleri biliyoruz. http://i.hizliresim.com/GnWRAr.jpg
Tüm ölümlerin birbirinden şüpheli olduğu durum.
Hele ki 3 mühendis, gerçekten şüpheli.

Bir ara toryum incelemesi yapan ekibin de uçağı düşmüştü.

Şüphenizi sikeyim, resmen her biri suikast.
türkiye istatislik kurumunda sosyolog yedi kişiyi öldürdü. mobbing uyguladıkları için adamın intikamı kötü oldu. halbuki 2013 yılında resmi gazetede psikolojik taciz ve bezdiri (mobbing) yasaklanmıştı. 2014 yılında sosyolog yedi kişiyi öldürdü.

aselsanda buna benzer durumlar olmuş olmalı. aselsandaki ölüm olayları Fetullahçıların işi deniyor. Fetullahçılar dindar insanlar böyle şeyler yapmazlar. büyük bir ihtimalle cinayeti işleyen kişiye mobbing yaptılar adam intikam almak için öldürdü.

aselsanda gizli bir şey yokki. teknoloji casusları öldürdü deniyor. f16 yazılımını çözdü deniyor. yazılımı çözmek zor birşey değilki. türk silahlı kuvvetlerinde gizli bir şey yok. bir şeyleri gizleyen komutan yada kişiler yok.

adam kriptolu epromu çözüyor. sadece epromdan bahsediyorum. eeprom değil.

bir insan durup dururken öldürmez. sözlü ve görsel tacize maruz kaldıyda dayanacak sabrı kalmadıysa ya bıçaklar yada silahla öldürür.

türk silahlı kuvvetlerinde ölüm olayları oluyordu komutan onu yap bunu yap emirleri veriyordu sistematik psikolojik sıkıntı veriyordu sonra er komutanı tüfekle vuruyordu durum bundan ibaret. kurşunun parasını ailesinden isteniyordu.

http://i.hizliresim.com/GnWRAr.jpg

kanal a kanalında Fetullahçılar terör örgütü diyor. şimdiye kada niye müdehale etmediniz. tskda, aselsanda, tübitakta yuvalanmışlar.
televizyonda sırf acındırıp haber yapmak için kullanılan insanlar.
Bizim memlekette bizden çok başkalarının eli var. Kanıt göster deyin gösteremem. Ama belli. Neden doğuda petrol bulan dört mühendis iki gün sonra boğazları kesilmiş olarak bulunsun? Neden aselsan, havelsan, roketsan gibi şirketlerde önemli mevkilerdeki insanlar durduk yere ölsün?
intiharmış. Peh.
Siyasette atılan her adımın "prim yapma" kaygısıyla atıldığının göstergesidir adeta.

Etrafta o kadar mağdur türbanlı vs. varken kim bu 3 mühendis için size oy versin ki?
telekinezi ile intihar süsü verildiğinden şüphelenilmektedir. (bkz: telekinezi)
(bkz: intihar süsü verilmesi)
unutulmamalıdır. gezi'den daha önemlidir.
tabii kendine "apolitik gençlik" diyip "politik tavsiyeler"de bulunmaktan geri duymayan yurdum moronunun çok da sikinde değildir bu mühendisler. onların alkolüne seksine dokunmayın yeter.
Askeri tesisler Güvensiz ve tehlikeli yerlerdir bu yüzden TSK nın yeniden oluşturulması lazımdır.
Ajanlar bakalda lokantada, fabrikada değil Askeri tesislerde örgütlenirler ve oraları ele geçirirler.
Ordunun ne mene bi durumda olduğu 30 senedir 4 çapulcu pkk yı BiTiREMEDiĞiNDEN bellidir.
gün itibariyle ergenekon ile kesiştirilmiş ölümlerdir:

http://www.zaman.com.tr/h...lerinde-ergenekon-suphesi
beni şehit haberlerinden daha çok etkilemiş sözde intihar olayıdır.

ek: şehit haberlerine de üzüldüm ulan atlamayın hemen.
örneğin, birinde ''intiharımdan kimse sorumlu değil'' cümlesiyle bile durumu anlatan mühendisimize haince hazırlanmış senaryo.

ayrıca; intihar eden kim olursa olsun nedenini şu nedenden dolayı değil desin ki yoksa intihar etmenin amacı meçhul olurdu.
intihar falan değildir, resmen öldürülmüşlerdir, bu aydınlık insanlar bir suikaste kurban gitmişlerdir.
ülkemizdeki bu karanlık ve bir o kadar olaylarla ilgili bir video hazırlanmıştı kelimenin tam anlamıyla tüyler ürperten.nice değerli bilim adamları bu karanlık olayda yaşamlarını yitirdi hem de diğerleri gibi abd de rahat yaşamaya değil ülkesine katkı sağlamaya adanmış yüreğin sahibi nice beyinler.
adına intihar konulmuş suikasttır. Koskoca Aselsan'ın mühendisleri intihar mı edicek. Yapmışlardır yine bir icat. işine gelmeyenlerde, o işten rant sağlayan kişiler tarafından öldürülmüştür.
%50 ve sonrasında olacakların habercisidir. amerika yönetimindeki kadrolar türkiye ile savaşını başlatmış gözüküyor.

e: bariz intihar yani bence orası ayrı*.