bugün

8 aralık 2017 bölümünde.
Uyuşturucuyu o kadar güzel anlatmış olan polisiye dizi çok tebrik ederim.

(bkz: Alkol sigara ve uyuşturucunun katkılarıyla)
Ali kurtulur kurtulmasına da, Hüsnü çoban; eğer rüya değil gerçekse, gonca'ya evlenme teklifi ediyor.

ah Suat ah, sen ölmeyecektin. şimdi kemiklerin sızlıyordur...
Bu sokaklar ne kadar arkada amk. Her mahallede olay oluyor. Bir bitmedi. La aynı soyguncuyu 8 kere kullandı adamlar.
o kadar esnek bir senaryo özelliğine sahip ki, asla bitmez. çevir kazı yanmasın. diğer diziler ister istemez daha akıcı olmak zorunda ; ama polisiyeler tekrara düşse de doğaları gereği sıkmıyor.

yalan yok ilk çıktığından 2011'e kadar izledim. sonraysa bıraktım.

oyuncular da parasal olarak memnunlar herhalde.
karakterler gerçek yaşamlarında ecelleri gelip vefat etmeden bitmeyecek olan dizidir. bu ilk başladığında rıza baba karakterinin suratında kırışıklık yoktu kurtlar vadisinin baronuydu falan hesap et. kurtlar vadisindeki ölümsüz eleman aradan geçen sürede torun torbaya karıştı neredeyse..
abicim diziye atmadiginiz bok kalmıyor izleyenler zeka özürlüdür falan filan saydırıyonuz da. bu dizi zaten insanlara oyle ahim sahim bir sey vaat etmiyor. soyle ki, artik 11 sene olmus baslayali, karakterler, tiplemeler, mimikler ve akış belli. Her bölüm ekibin çözmesi icap eden 1-2-3 suç var ve ekipteki herkesin başı sırayla belaya giriyor, ekipten biri kendisi için yıkıcı bir şey yaşıyor veya vuruluyor dramatize sahneler falan filan. zaten butun gun kafan patates olmus yogunluktan koşuşturmadan, eve geliyorsun oyle basliyorsun izlemeye fazla da kafa yormadan akisa kaptirip zaten boş olan vaktini guzelce geciriyorsun. Ulkedeki belli bir kitle icin ailenin bireyleri gibi olmus artik bu husnu,mesut,aylin,riza baba falan. Ben artık izlemiyorum da geçen babaannemlerdeydim dedem babaannem ve babam izliyordu ben de oyle sozlukte geziniyodum, olayi merak edip ben de bir yarim saat izledim yani. aslina bakarsaniz tam turk halkina uygun bir olay, fazla bir zeka piriltisi yok, olay, karakterler ve olayin baglanacagi yer az cok belli ama aksam evinde tv basinda cayini biskuvini tuketirken izlenebilecek bir ürün.
Lüzumsuz dizi. bence izleyende akıl yok. Evet.
neden bilmiyorum ; ilgi çeken bir dizidir.

ulan bütçeleri biraz daha fazla olsa bu dizi türkiye'nin en iyi dizisi olarak anılır.

şu an ne kötü ne de iyi. sadece ortada. konu iyi güzel. ama prodüksiyon berbat.
Zeynep ile murat ın olduğu ilk sezon güzeldi. Rızanin kızı pınar murata yazıyordu hatta.
ne olursa olsun, öyle ya da böyle, artık efsaneleşen dizi. son 2-3 senedir izlemiyorum denk geldiğim zamanlar eski günlerin hatrına izlemem dışında. ah be, az mı izlerdik? alırdık çekirdekleri ve 3 ü 1 aradaları. abim ben ve rahmetli babam. oradaki mesut karakterini babamla özdeştirirdik abimle. onun gibi yalnız, mahzun bir adamdı. ayrılardır annemle babam. mesut komseri daha çok severim o yüzden. hüsnü komser ve ailesine de çok gülerdik. öyle işte. zaman çabuk geçiyor.
görsel
iyidir hoştur ancak bir behzat ç değildir. 78. bölümü hiç değildir.
bahar komiserin girmesiyle izlemeye başladığım dizidir.
Anlamadığım herkes bu diziden nefret ediyor ama dizi hala Reyting alıyor . Nası iş çözemedim aq
Böyle giderse diziye girmeyen türk oyuncu kalmayacak ve yurt dışından adam alacaklar. Bölümü yan sekiz olan dizidir efendim.
dünya televizyonculuk tarihin en leş dizisi olabilir. ama türkiye'de 50 yıldır yayında, ben de bunu anlayamıyorum.

polis olsam, bizi aptal gibi gösteriyorlar diye, yayından kaldırılması için mahkemeye başvururdum.
Diziyi uzatmak için Tunç un uyuşturucu bagimligindan sonra Hüsnünun oglu Tekin i de jigolo yapan dizi.
2006 beri falan devam eden dizi.

ulan kurtlar vadisi pusu bile bitti bunlar bitmedi amk...
son iki yıldır defaatle, hiç sektirmeden izlediğim dizidir.

dizinin final kararı alması düşen reytingleri yeniden toparlamaya ilişkin bir pr çalışmasıdır.
hüsnü çoban'ın ne kadar yaşlandığını göstererek benim de yaşlandığımı bana hatırlatmış çocukluğumun dizisi.
Torunlarımın görebileceği diziler arasında birinci.
--spoiler--

Bugünkü bölümde Ali'nin babası ortaya çıkti. Hayırlı olsun.

--spoiler--
Edit: Avengerstan spoiler yiyen bir insanım . arka sokaklardan spoiler yedik diye aglamayin.
Bitsin artık.
Türkiye’nin gerçeğidir. Hala izleyicisi olduğuna göre başarısı tartışılmamalıdır.
Istanbul Polis Teskilati Asayis Sube'de görev yapan 'sivil' bir ekip Istanbul'un sokaklarini arsinlamakta ve karsilarina çikan her türlü kanunsuzlukla savasmaktadirlar.