bugün

bir adet davetiyeye sahip olduğum torrent tracker.

edit: gitti.
davetiye kodunu aradığım torrent sitesi.
Ratio problemi olmamak kaydıyla 1 tane davetiye hakkını sözlüğe feda etmek istediğim Türk tracker sitesi*
elimde 8 tane davetiyesi olaran tracker. Pm atın canlar.
girdim gördüm ve şunu diyebilirim ki : bir türktorrent değildir. bir bittürk bile olamaz.
isteyene davetiyesini verebileceğim site.
yana yana davetiyesini aradığım tracker.
yana yana davetiye aranan tracker.
Ocak 2013'ten itibaren davetiye sisteminin kaldırılacağını duyuran türk torrent sitesi.
üyelik 20 TL olacak veya 30 TL'lik t-shirtlerden satın alma zorunluluğu gelecek.
davetiye konusunda bi yardım eli beklediğimdir.
herkese sunum hakkı diye bir uygulamaya geçmiş sitedir güzel bir uygulamaya benziyor ama bazı şartları var

--spoiler--
Sitemizde daha evvelde uygulamakta olduğumuz HSH tekrar aktif hale getirmek istedik.
ilk olarak artık seedboxım yok serverım yok internetim yavaş demenize gerek yok.
Sitemizde bulunmayan paylaşımları yapabilirsiniz.
Sunum kurallarına uygun sunumları bu sayfadan bize iletin. Sunum kuralları çin Tıklayınız

Sunuma izin verildiği zaman size PM ile ftp bilgileri gönderilecektir.
Yükleme işlemi bitince tekrar bizimle irtibata geçiyorsunuz.
Sunum sizin adınıza yapıyoruz. Yüklediğiniz sunumun x4 katı upload kazanıyorsunuz.

Basvuru için gerekli Şartlar
1-) Upload edeceğiniz dosyada herhangi bir reklam olmamalıdır.
2-) Sunum diğer Türk trackerlarının Rip gruplarına ait olmamalıdır. (TURG,BTRG,TORA,CELL,LTRG, vs...)
3-) Sunumla ilgili bilgileri eksiksiz göndermeniz gerekli. (2-3 adet caps, imdb linki. sunum içeriği)
4-) Forumdaki başlığa yüklemek istediğiniz sunum adını ve tahmini kaç günde upload edebileceğinizi yazıp bekliyorsunuz. Onaylanan yada izin verilen kişilere ftp bilgileri PM ile ulaştırılacaktır.
5-) Sunum yüklemesi bittikten sonra ilgili kişiye PM atıyorsunuz.
6-) FTP hesapları sadece o sunum için aktif yapılacaktır. sunum yüklemesi bitince ftp hesabı iptal edilir.
7-) Sunum boyuna göre 4 katı upload kredisi kazanıyorsunuz.

--spoiler--
yana yakıla davetiyesini aradığım site.
ps. çok sevabaa girersiniz bi davetiye lan.
Daveyetisine Sahip Olduğum Torrent paylaşım sitesi içerik oldukça kalitelidir.
http://www.arena-tr.com/s...1bd652c51&type=invite

elimde davetiyesi mevcut olan torrent paylaşım sitesidir.
uzun süredir davetiyesini aradığım torrent sites.
davetiyesi hoş olan, güzel olan site.
davetiyesinin çok hoş olduğu rivayet edilmekte, görsekte karar versek.
düğün davetiyesiyle girilen site.
tren yapıp birbirimize davetiye verirsek herkesin mutlu olmasını sağlayabilecek platform.
davetiyesine ihtiyacım olan torrent sitesi, yollayana bi kaç gün içinde leechturk daveteyise hediye.
4 davetiyemin olduğu site. mail adresinizi mesaj olarak atarsanız yollayabilirim.
amansız bir şekilde davetiyesini aradığımdır. yardımsever bir babayiğitten yardım beklediğimdir.

edit: aranan yardımsever bulunmuştur. mustafa2611 arkadaşa tekrar teşekkür.
fazladan davetiyesi bulunan site. dileyen aşağıda bulunan linki kullanarak üye olabilir.

http://www.arena-tr.com/s...11ec68298&type=invite
yardımsever arkadaşlardan davetiyesini beklediğim site.
elimde yüklü miktarda davetiyesi bulunan site.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar