bugün

galatasaray'ı gerçekten çok sevseydi, şu an olanlar yaşanmıyor olurdu, baktı kulüp karışıyor çıkar açıklama yapar, galatasaray'ı çok seviyorum ama şu şartlarda gelmem kulübe zarar verecek, galatasaray'a zarar vermek istemiyorum derdi. yarım dönem bir kulübe gider, gerekirse kayserispor'da, ankaragücü'nde yarım dönem canını dişine takar köpek gibi çalışır, forma girer, yanlış yaptığı insanlardan çıkar özür diler, bazı şeylerin değiştiğini gösterirdi. herkesin olmasa da önemli bir kesmin bakış açısını değiştirir bir sonraki sene kulübü bu kadar bölmeden gelirdi, vestel manisa'dan geldiği zamanki gibi olurdu.

kendisi şaşırtmadı ve kolay yolu seçti, kapalı kapılar ardında terim'i bağladı. maç öncesi bi tiyatroyla elini öptü, galatasaray'ın yediği golde sevinmedi ve her şey düzelecek sandı. sosyal medyaya da trollerini saldı, arda çok düzeldi, galatasaray'a hiç yanlış yapmadı falan yazdırdı. şu an yaptığı bile yeterince büyük bir yanlış değilmiş gibi. ultraslan'ın tweet'inin arkasına sığınıp, gerçek aşkım falan yazıcağına, kulübün karışmaması için yukarıda yazdıklarımı yapmaması galatasaray'a yaptığı en büyük yanlıştır. (evet orospu renginden bile)

fatih terim'in son dönüşünü hiç istememiştim, içimi ferahlatan tek kısmı ise bu adamın gelme ihtimalinin ortadan kalkmasıydı. geldikten sonra tatsız tuzsuz futbol oynattı, şimdi de arda turan'ı getirmeye çalışıyor. ve eminim ki bir şekilde başarılı olursa buradan gidişi de arda turan yüzünden olacak. (sayesinde demek daha doğru olabilir aslında)

umarım gelmeden, fatih terim'in de gitmesini sağlar da kurtuluruz.
görsel
Ben barca da top oynuyorum derken sonu karagümrük sk olacak kişi.
görgüsüzlüğün sonuçlarına katlanacak !
Ehehe tam Bayrampaşalı yav kendimden biliyorum ama ben Galatasaraydan hiç ayrılmazdım.
Bir futbolcunun kendi başına açabileceği en üzücü kadere sahiptir.

Tarihin en iyi oyuncusu Lionel Messi'ye asist yapmış adamdan, doğduğu kulübe bile geri alınmayan adama dönüşmek çok zordur.

Tebrik ediyorum.
Aziz Yıldırım böyle tiplere selam bile vermez
Recep olmasa anca top toplayıcı.
Gassaray düşmanı itler arda turan başlığında havlıyorsa gassaray yönetimi bundan bir ders çıkarmalıdır...
An itibariyle fenerbahçe`ye transfer olmuştur. Hayırlı olsun. Evet.

Www.fenerbahce.org/arda_turan_fenerbahcede
Halısahada top oynar artık.
futboluyla değil magazin haberleri ile konuştuğumuz kişi.

bunun karısı buna nasıl aşık ki her türlü rezilliği ile bunun peşinde hala. kadınlar gerçekten çok ilginç.
Transfer döneminde Ortada kalmış topçu.

Ortada kalmasını belki acun abisi TV 8 de bir program ile absorbe eder. Hemen bir format oluşturup mis.
ispanyada oynadığı dönemde full takip ederdim gururlanırdık kendisiyle. Başakşehire gidip çürüyeceğine avrupada kalıp bi eric cantona dönüşü yapabilseydi keşke.
kendi kariyerini kendisi bitirdi.
en büyük hatası barcelonaya gitmekti.
nerede napıyor diye merak ettiğim sönmüş yıldız.
fb gs derbisinde olmadığına her iki tarafında sevindiği futbolcu.
ortalıklarda gözükmeyen eski futbolcu.
5 milyon dolara ultra lüks villa almış.

https://www.hurriyet.com....1484393&utm_term=post
Popüler futbolcu. bir dönem doğan çocuklara isim veriliyordu.
görsel
görsel
görsel
corona yüzünden oluşacak mali yetersizlikler ile galatasaraya transferi gerçekleşmesi kesinleşen futbolcu.
kendi kariyerini kendisi bitirdi başlarda performansı iyiydi daha sonra sosyal(kişisel) yaşamı bozulunca futbol performansı da düştü.