bugün

eğer gelirse seneye cengiz başkan başta olmak üzeri abdurrahim albayrak, fatih terim ve yardımcıları ve arda hep birlikte giderler ve bir dahada floryanın önünden geçemezler. bu hatayı yapacaklarsa kendileri bilirler. taraftarın istemediği ve futbolcu olarakta bitik durumdaki bir adamı sırf siyasi bağlantıları uğruna getiriyorsanız ne taraftar nede divan kurulu bunu yutmaz haberiniz olsun.
olabilir güzel.
bir insanın kendisine verebileceği maksimum zarar nedir sorusunun yanıtı haline gelmiş futbolcu.
gelse kesin bize golü var mk, nerede bitik ya da hayatında gol görmemiş adam var bize ronaldo kesilir. trabzonsporluyum. gol görse bomba ihbarı verecek atiba'dan tut da başakşehirdeki arda turan'a hatta nagatomo'ya kadar gol yeme haznemiz çok geniş.
"SiZi BURAYA GETiREN YETENEĞiNiZ; BURADA TUTACAK OLAN iSE KARAKTERiNiZDiR!" Fatih hocaya bir kova kırmızı boya verelim de floryadan bu yazıyı silsin, yaptıklarından sonra bu koca kafayı takıma tekrar alıyorsak benim midem Galatasaray ı desteklemeyi kaldırmıyor. Metin OKTAYIN kemikleri sızlıyor!

Evli kadınlara asılan, barlarda kavga çıkaran, silahla hastahane basan, babası yaşında adama saldıran top tepici. Galatasaray a gelmesini sağlayan kim varsa allah belasını versin. Bu adam Galatasaray oyuncusu olduğu sürece taraftarlığımı askıya alıyorum. Ne forma alır kuruş kazandırırım, ne kombine yenilerim. Hadi size kolay gelsin.
Falcao yu canlandıracak bakın görün..

Hemen arkasında serbest oynayacak..

Takımın bir 10 a ihtiyacı vardı.
Şu an için en mantıklısı bu..
Emre akbaba varken hala 10 numara oynar diyenler var. Bunlar iflah olmaz ben sana söyleyim. Evet.
son başakşehir maçında fatih terim'i boşuna yalamadığını göstermiştir.
Ben bazı konularda taraftara katılıyorum. Kesinlikle haklılar fakat bu takımın altyapısından çıkıp avrupada gerçekten bir dönem çok iyi işler yaptığını da unutmamak gerekir.

Hatalar insanları olgunlaştırır. Arda'nın taraftarla buluşma ve barışma zamanı gelmiştir.
Galatasaray'ın üvey evladı değil o. Hatasıyla sevabıyla kabul edeceğiz. O bu şansı hak ediyor.

Çöp filan olmadı, olmaz da. Son yıllarını inanıyorum çok faydalı geçirecek.
galatasaray taraftarının ne denli çark etmeyi sevdiğine bir kez daha şahit olacağımız adamımsı.

burak yılmaz transferiyle bunu beşiktaşlılarda görmüştük, şimdi sıra galatasaraylılarda.

biz elbette bazı hatırlatmalarda bulunacağız;

görsel

görsel

görsel

dipnot: birisi de çıkmış emre belözoğlu'nu kanatlılara iteledik, bunu da itemeliyiz falan demiş.

ah be aslan parçası, emre'nin fenerbahçeli olduğunu zaten senin imparatorun da söylüyor kral dediğin fetöcün de. konu şu, emre belözoğlu fenerbahçe'ye yani gönül verdiği takıma gelmek istedi.

çünkü çok net hatırlıyorum tüm fanatik galatasaraylı arkadaşlarımın ilk emre transferi gerçekleştiğinde ne denli üzüldüklerini.

şimdi kıvırmayın her zamanki gibi. yarın cimbomun çocuğu dersiniz yine ardaya, takmayın çok.
Emre belezoğlunu takımında oynatan dengesiz gelmiş buraya ardanın 10 numarılığını sorguluyor..

ilginç...
(bkz: Abisi emre kankası acun sen bizim için artık yoksun koçum)

Emre b. Fenerli olunca karaktersizliği sevilmeyip öyle veya böyle fenere itelendiğine sevinilmiyor heralde...(mesela vedat inceefe de hasta beşiktaşlıdır bunu da herkes bilir ama hiçbir gs taraftarı ağzını açıp ona kelime sövmez neden acaba), laflara bak hele. bide gsliler çok üzülmüşmüş emre fenere gidince de vs... niyeyse hiç göremedik o donem o galatasaraylıları ama lafa gelince fenerli genç arkadaşların ağızlarından da düşmüyor bu renkdaşlarımız...

Arda bu saatten sonra galatasaray ın cocugu değildir, bunun aksini savunan da gsli değildir bizim gözümüzde. Kıvıran birilerini arayan varsa kadıköyde küfrünü yediği emre belözoğlu na, dereağzında taraftar döven fatih akyele formasını giydirince baş tacı edenler önce aynaya bakacak.
tükürdüklerini yaladıklarının yüzüne vurulmasını kaldıramayan gsliler tarafından savunulmaya çalışılan koca kafalı topçu.

galatasaraylıların üzülmediğini söyleyen arkadaş bakıyorum da 2008 yılında da buradaymış nesiline göre. e git bak o halde 2008 yılında emre transferi sonrası galatasaraylıların yorumlarını, bu sözlükte de görebilirsin verilen tepkileri. belki sen bile yazmışsındır bak üzülme sonra. yetmezse eksisözlüğe de bakarsın, çünkü çok net ağladınız nasıl olur böyle bir şey diye moralleriniz dibe vurdu o transferle birlikte. euro 2008 döneminden bahsediyorum, çok olmadı 12 sene oldu yalnızca.

emre yanına fatih akyel transferini de sıkıştırıvermişsiniz de, serdar aziz'i falan unutmuşsunuz mesela.

bakın aslan parçaları, konu gs'den fenere topcu gelmesi ya da fenerden gs'ye gitmesi değil. konu istemeyiz, galatasaray'ı bırakırım, bu karaktersiz olmaz vsvsvs diye bir yerlerinizi yırtıp, bir anda transfer oldu diye u dönüşü yapıyor oluşunuzdur. bunu geçen sezon burak yılmaz transferinde beşiktaşlılarla görmüştük, bu sene de sizde görüyoruz.

hem kendiniz istemeyiz diye olay çıkarıyorsunuz, hem sonra yine kendiniz kıvırmak zorunda kalıyorsunuz. gelsin gelmesin beni zerre alakadar etmez ancak öncesinde söylediklerinden ötürü ben dalgamı geçerim, ne dönek bir camia derim, sen de bana laf sokmaya çalışırsın ancak basit görünürsün. çünkü elma örneğime armutla cevap veriyorsunuz.

emre belözoğlu benim gözümde büyük kaptandır, zamanında tribünlerde katil emre diye bağıranlardan birisi de benim. ancak emre'nin fenerbahçe'ye transferi gündeme geldiğinde gelmesin demedik, süper transfer olur dedik, anında da bağrımıza bastık.

siz çok büyük sözler ediyorsunuz sonra göt olunca sinirleniyorsunuz.

yapmayın.

edit: arda galatasaray'ın çocuğu değildir, aksini iddia eden galatasaraylı değildir demiş arkadaş.

o halde imparator dediğiniz fatih terim galatasaraylı değil bu mantığa göre. daha dün arda için galatasaray'ın çocuğu diyordu nitekim. ek olarak ultraslan da galatasaraylı değil diyebiliriz, dün attıkları tweet bunu gösteriyor.

saçmalamayın 2 dk. kabul edin.
kim ne tükürmüş de yalamış de hala anlayamadık. şu başlıktaki olsa arda turan transferine yapılan birkaç müspet yorum baz alınmış muhtemelen.

yine emre b. için de o dönem 3-5 hadi bin olsun kişi üzüldü diye kendimizi parçalamış olduk biz de aynı mantığa göre.

mesela benim de aziz yıldırım ali koç a bırakınca çok üzülüp takımı desteklemeyi bırakan tanıdığım fenerbahçeli arkadaşlarım var. sosyal medayada da yorumları vs var... zaman da çok eski değil daha 2 sene. aynı mantığı nazara alırsak biz de kalkıp aziz bırakınca kahroldunuz kendinizi parçaladınız desek yeri...velhasıl çok uzatmaya gerek yok güneş balçıkla sıvanmaz.

arda dün galatasaray çocuğu olabilir, ama artık değildir, davranış hal ve hareketleri artık bunu kaldıramadığını göstermiştir. Ne zaman ki fatih terim de kendini aynı duruma düşürür, imparator dediğimiz adama "saray soytarısı" demeyi de biliriz biz.

dün katil diye bağırdığınız adama bugün büyük kaptan diyebilrisiniz, sizin seçiminizdir ama bizim galatasaraylılık nosyonumuzda bu yoktur. (mesele hakan şükür, fetöcüdür. siyasi görüşünü 10 yıl önce de sevmezdim, hala da sevmem ama bu onun kulüp tarihini en başarılı sporcularından biri olduğu gerçeğini değiştirmez.)

kendi adıma büyük söz etmem, edene de karışmam. ama yine eğer büyük söz eden birileri aranıyorsa başkanın ben varken olmaz o iş dediği adamı kurtarıcı diye takımın başına getirenlere baksın bazı arkadaşlar. kimin büyük söz edip sonra göt olduğu ortada.

arda turan bu kulüpte taraftarın çok büyük bir çoğunluğu tarafından istenmemektedir, bu bir gerçektir. ha bugün bunu savunup yarın arda gelince kıvıran da kendi sözlerinden sorumludur.

uzatmanın anlamı yok. anlayabildiyseniz oh ne ala, anlayamadıysanız da yapacak bir şey yok.
Yuvaya dönmesi için lobiler çalışmalara başlamıştır. Kamuoyu yoklamaları tavan yaptı. Bir galatasaray taraftarı olarak gelmesini isterim. Bir Emre Belözoğlu kadar nefret ettirmedi kendinden. Hatalar yapılır, devlet büyükleri bile onca hata yapıp milyonlara zarar verirken, arda kime ne zarar vermiştir! yapmayın, bu kadar da kin dolu olmayın!
Galatasarayınızın yeni 10 numarası.

Evet galatasarayınızın!
Hamdım, piştim, adamdım. Bu sefer başka türlü geliyor.
(bkz: eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı)
Son durum şu şekildedir. Fatih alalım hatırı var diyor Cengiz alıp napacam diyor.

o yüzden şu an boşta olan eski gs kaptanı.
Adamim surda oynayacagi en fazla 2- 3 sene daha. Alin adami takiminda futbolu biraksin.

Herkes hata yapar. Bu kadar uzatilmamasi gerekir bu durumun.

Edit: arda ruran kadar basiniza tas dussun amk.
Futbolcu değildir. Torpillidir.
futbolla pek alakası olan bir insan değildim. bu sene ucundan köşesinden takip ediyorum. arada maçlara falan gidiyorum ve bu esnada seneye kombine alayım falan diye düşünürken arda'nın alınması konuşuluyor. hayattaki şansım...
Adam demeyin şuna karaktersiz mi kesin ve kesin! Özel yaşantısı adamın kariyerinin önüne geçti duruşu tipi zaten özetliyor herşeyi!!
Adam demeyin şuna karaktersiz mi kesin ve kesin! Özel yaşantısı adamın kariyerinin önüne geçti duruşu tipi zaten özetliyor herşeyi!!
Banane arda turandan herif yedi sulalesine yetecek parayi kazandi , ne olursa olsun umrumda değil.
güncel Önemli Başlıklar