bugün

Galatasaray'a dönmemesi ümit edilen medya figürü. Bu adam futbolu bitirmiş kafasında, 2 senedir top oynadığı falan Yok.
görsel
çok acımasızca yaklaşıyorsunuz. çomarlık kısmını bir kenara bırakıyorum adam futbolcu biz de futbolculuğunu konuşmalıyız. atletico madrid'ten gidişi yüzyılın en büyük mallığıydı. cezasını da çekiyor şimdi. 10 numaralı formayı giydiği ve bir kaptan edasıyla sorumluluk alabildiği, her sene şampiyonlar liginde en az yarı final oynayan, la liga'da şampiyonluk yarışında yer alan bir takımdan, yedek kalacağı bir takıma gitti. belki kısa vadede daha çok para kazanmıştır ama şimdi kariyeri yerle bir oldu. ben iyi futbolcu olduğunu düşünüyorum, milli takımda pek beğenmiyorum zaten kovuldu oradan da. kısacası yazık oldu.
o değilde adam messi ile aynı takımda futbolcu amk biz pes de kariyer olarak barça'ya gidemiyoduk.

ama atletico madrid'te kalsaydı şuan ilk 11 olurdu
Terimi de seni de istemiyoruz be itici herifler! Ziktirin gidin başka takımın paralarını iç edin.
(bkz: kenaraya çekilmek)
siktirin amina kodumun tinercileri sizi. ben de sevmiyorum 66 numarali cocuktan evrildiği bu karakteri ama gelirse son yillarda Türkiye'de yapilmis en buyuk transfer hamlesi olur.

oyle veya boyle messi neymar suarez i yedeklesin diye 41 milyon Euro'ya alinan adami 29 yasinda bedelsiz kiralayabiliyorsan bu buyuk basaridir.

bu kisinin adi arda turan degil de ariel tiago olsa mesela cildirmistik barcanin 7 numarası geliyor diye.

hic bu sikik tinercilerin gazina gelmeyin, oyle reisci meisci ayaklarina da elestirmeyin, bunlarin baskanindan daha ala reisci yok biraz adamlarsa biraz muhaliflerse isliklasinlar baskanlarini hadi gorelim.

sofiane feghouli ve kwadwo asamoah da gelirse bu is bitmistir beyler. takımı değil igor tudor aziz yildirim bile calistirsa şampiyonuz, o yuzden kivraniyor bu siktimin polisan tiner tayfasi.
istediği kadar iyi oyuncu olsun kesinlikle fatih terimle beraber galatasaray'da istemediğim oyuncu.
Takımda huzuru bozacak oyuncu. Galatasaray'a gelmesini o yüzden hiç istemiyorum. Karıya kıza yazmaktan top oynamayı unutmuş.
Nefret ettiğim hareketleri var muhtemelen buradakileri okuyup psikolojisini bozuyordur ama ne olursa olsun Galatasaray'ın ekmeğini yemiş. Yedekte bekletilecekse bedelsiz kiralanabilir. Ne zaman özel hayatını reklam etmekten kaçınır o zaman adam olur.
görsel
Galatasaray ı fatih ocayla beraber geri dönülmez bir bataklığa sürükleyecek kişi.

Galatasaray ın aklı varsa bu iki futbol katilinden uzak dursun.
Felipe melo'nun, pepe'nin, rvp'nin sevgi kelebegi olarak geldigi ulkede epey elestirilen top tepici.
Bu ustte yazilan isimlerde kat kat daha iyi karaktere sahiptir. Gonul isterdi ki samsunspor'a gelsin.
Neyse gs'de oynasin, fb'de oynasin, bjk'de oynasin. Turk futboluna katki etsin de. Evet.
türkiye'ye futbolu kendisinin getirdiğini zanneden koca kafa. bildiğin ürgüp balonu.
Tilkini dönüp dolaşacağı yer yine kürkçü dükkanı sonuçta.
büyük kaptan yuvana hoşgeldin.
Sakın gelme oyuncusudur. Bir insan barcada dhi bu kadar vurdumduymz olup göbek yapıyors 30undan sonra türkiyede neler yapmz.
Galiba yuvaya dönüyor. Taraftar desteğini arkasına alırsa bu sezon şampiyonluğa büyük katkı yapar.

Hayırlı olsun.
Zaten karaktersiz bir oyuncuydu.eger milli takima tekrar gelirse karaktersizligi ispatlanmis olur.tükürdüğünü yalama sn.arda turan.
Ne kadar yetenekli olursa olsun psikolojisi bozuk bir durumda arda. Cidden futbol bir yana, ruh sagligi hic iyi degil herifin. Yasadiklari da kolay seyler degil. Tam bir bosvermislik hali var uzerinde ki cok tehlikeli. Allah gostermesin Yarin arda turan intihar etti haberi okusam sasirmam.

Ona buna atarlanip mafyaliga soyunsa da, triplerinden de anliyoruz ki hala duygusal. Zaten biz bu kocakafanin ne bok oldugunu 66dan biliyoruz. Ardaya sahip cikamadik, onun da gotu basi ayri oynadi, kasindi ama isin boyutu artik herkese zarar verecek noktaya geldi.

Keske perde kapanmak uzereyken gelip burda kendini affettirse, adam olsa dilinden dusurmedigi gibi, isine baksa sampiyonlar ligi finallerinde goluyle asistiyle affettirse kendini, biz de tum kusluklere ragmen bagrimiza bassak. istersen cumhurbaskaninin sol tasagi ol, fatih terim icin de aynisi gecerli, ait olduklari galatasaray camiasi bunlari bagrina basmazlarsa tum o basarilara, kariyerlere ragmen pictirler, pic gibi kalacaklardir.

Bu psikolojiyle ardanin takima faydasi olmaz. Zarari olur. Ama cidden baba gibi biri cikip ardaya da camiaya da kollayicilik yapar sahip cikarsa bu ipne de bu kadroyla yeniden dogabilir. Herkes dik kafali anasini satayim herkes kral. Yok mu lan gercek bi kral sunlari hizaya soksun su camiada ya.
eger kesinlesmisse, hosgeldin kaptan. ozledik seni.
sen gelme ulan ayı..
Hiç sevmiyorum çok antipatik bir kişilik. Ekranlarda görmek istemiyoruz.
yeni yeni sıcak sıcak primler alacak futbolcu.

belkide bu adamın yerine çağrılabilecek daha iyi futbolculara yazık oldu.

allah bizim tüpçüye akıl fikir versin.
Milli takıma dönmesini kesinlikle istemediğim topçu.
Orası milli takım. Artema armatür reklamı değil.
Aç-kapa, aç-kapa olmaz.