bugün

şimdi git 3 kişi öldür ceza vermicez desinler yemin ederim apodan önce bu herifi öldürürüm. öyle bir nefret.
bu milleti anlamıyorum adam karıya kıza yürümüş diye tek seferde defterden siliyorlar. ulan diğer futbolcular nabıyor sanıyorsunuz. adam göz önünde olduğu için bu kadar dikkat ve tepki çekti. bence ayıplanacak bi durum yok. gazeteciye saldırması hariç tabi. bence birini yargılamadan önce kendinize bakın.
yine kabadayılık yapmış olan futbolcu. futbolculuktan başka her işi yapıyor gerçi, sadece futbolcu dememek lazım. hiç şaşırmadım.
emre belözoğlu; gazetecilere saldırdığında, volkan demirel; birilerini tehdit ederek evinden aldırırım dediğinde, burak yılmaz; gariban otobüs şoförüne saldırdığında da şaşırmamıştım. hepsi aynı tipler. yahu siz kimsiniz allah aşkına. futbolculuktan başka ne vasfınız var.
tıpkı; emre belözoğlu gibi galatasaray alt yapısından yetişmiştir.

ayrıca; hakan şükür ve arif erdem gibi galatasaray'ın kaptanlığını yapmıştır.
Göztepeye bedelsiz kiralanıp maaşını barcelona'nın ödemesini gereken futbolcu.
Öyle temiz döverim ki bunu. Hiç sıkılmam.
Bu adamın oynadığı futbolun 10 katını oynayan hali saha arkadaşlarim var.

ve gazeteci dövmüyorlar.
çıkma teklifine red cevabı alınca bilal meşe'ye saldıran futbolcu.
Fatih terim in talimatıyla milli takım kampından gönderilmiş.
arda turan'a bir sempatim olduğu söylenemez. fakat linç edilmemesi gerektiğini düşünüyorum.

makedonya dönüşü milli takım uçağında bilal meşe adlı gazeteciye saldırmasının altında yatan sebepler sorgulanmalı bunun ardından, eğer edilecekse, arda turan linç edilmelidir. basın mensubu adı altında tetikçilik yapanlar arda turan'ın sorularına da açıklıkla cevap vermelidir.

arda turan-bilal meşe konusu çok da üzerinde durulmaması gereken bir konu aslında. çünkü milli takımda ilk defa skandal yaşanmıyor. birbirinin ağzına silah sokanlar, kavgalar, dövüşler ilk defa olmuyor. bu sebeple bu olayın ardındaki iklimi incelemek lazım. evet benim ahım var. türk futbolunda adalet sağlanmadıkça, şike suçluları cezalandırılmadıkça hiçbir organizasyonda milli takımı desteklemiyorum. görüldüğü gibi a milli takım türk futbolunun kalitesiyle eş değer olacak şekilde bir çizgide ilerliyor zaten. tff başkanına, milli takım teknik direktörüne bakıldığında da çok bir şey beklemek doğru olmaz. bu sebeple türk futbolunda bir reform yapılmadıkça milli takımın burnunun boktan kurtulması mümkün değil.

bu olaylar bugün, hadi bilemedin birkaç gün daha tartışılır. 2 ay sonra başka bir skandal olur. tartışılması gereken türk futbolunun battığı bok çukurudur.
Üstüne komplo kurulan milli yıldız.
Adam durup dururken mi saldırdı? Kafasından mı uydurdu? Veya yanında olan Burak ve selçuk neye dayanarak müdahale etmedi? Adamlar bir şey biliyorlar ki göstermelik şekilde müdahale etmekle yetiniyor. Biz sadece basının verdiklerine inanırız ama. Arda şeytan gazeteci melek olur şimdi. Hadi eyv.
Çok güzel küfretmiş. içimin yağları eridi okurken.
Yürümek fiilinin her halini kullanır, Bu sefer bir gazetecinin üstüne yürümüştür. (bkz: yürüyor efendim durduramıyoruz)
Basın toplantısına ''pişman değilim'' cümlesi ile başlamıştır.
Milli takım kariyerini de noktaladığını açıkladı ayrıca.
Neyden pişman olacaksın acaba sevgili Arda?
Milli takım kariyerimi sonlandırıyorum dedi.

Aferin apaçi ilk defa adam gibi birşey yaptın.

Hadi şimdi siktirgit.

Not:gs.
dediği gibi kuş gibi gitti. uzaklara uçma kuşum uçupta gitme dın dın dın. güle güle.
An itibari ile çomaryan bir basın açıklaması ile milli takımı bıraktığını açıklamış futbolcu.
basın toplantısında kenarya kenarya diye diye gitti.
benim en son bildiğime göre , futboldu idi.
eline geçen ilk fırsatı kullanarak milli takımı bırakmıştır. uzun zamandır böyle bir fırsat arıyordu...

birde bunu yaparken; forma, bayrak, vatan, ülkemin insanları geyiğini yapmıştır.

milli takım başarılı ve kupa adayı olsa, hayatta bırakmaZdı. yerlerde sürünen dandik bir milli takımdan kaçmıştır.

çık adam gibi ben bu milli takımla uğraşamam dandik bir averAJ takımı de, adam gibi bırak.

allah bilir bilal meşe'ye saldırma sebebi bile budur.

o kadar abartın durun amk. herif adamlık masalı filan anlatıyor. birde milli takımı para için tercih etmedim diyor.

ulan ne messi ne ronaldo ne ibrahimovic hiçbiri kendi milli takımından senin 5'te birin kadar para kazanmadı...

işte bunlar hep fatih terim denen sovcu çakma imparatorenin martifetleri...
Kankaları acun , burak, murat boz, emre, ceceli olan adamdan ne beklenirdi ki?

Artık Barcelona da sepetler bunu ve birkaç sene içinde burak'la birlikte acun kankasının survivor'ında buluşur.
Bilmem kaç yaşındaki adamı dövüp, iyi insanlık ve adamlığıyla hatırlanmayı bekliyormuş kendisi.
Ne acayip bi kafa.
Ancak karı kıza yürümesiyle hatırlanır şu dakikadan sonra.
Keşke o paylaşımındaki Galatasaray formalı Arda olarak kalabilseydi.
Kendini yedi bitirdi.
--spoiler--

valla oynayacağı en büyük takım hangisi olur bilmem ama, çok yetenekli bu çocuk...
sahada beraber oynamak isteyeceğiniz cinsten yani. (ben böyle bakıyorum hacı bu işlere bazen.daha keyifli oluyor)
topla oynarken bokunu çıkarmaz ama sorumluluk almaktan da kaçmaz. bazen gereksiz triplere girmiyor mu? e olur o kadar, sen 23 yaşında nelere içerliyordun bi hatırla. bu çocuk her şeyiyle eleştiriliyor. üstüne gidiliyor. ama kafası çalışan afacan bi arkadaş izlenimini siz de almıyor musunuz? allah aşkına... sevimli ulan işte.
milli takımda sahada en güvendiğiniz adam bu değil mi?(evet volkan'ın da maaşallahı var, ama kimle gol yapıcan arda da olmasa).hamit, emre belki transfer yapacak olsalar arda'dan daha büyük takımlara giderler muhtemelen.(hamit gitti zaten) ama onlar takımın içinde işleyişin sağlanmsıyla yükümlü oyuncular, arda bahsedilen takımlara gitse, (bence oynar da...) oynamak için rakipleri daha sivri isimler olacaktır. ayrıca bu adam galatasaray'da oynuyor. sanki yeni turgutlu futbolcusu, bir yerlere gitmesi şart mı? nedir bu kompleks? yok alex neden fenerbahçe'deymiş? yok arda'nın oynayacağı en büyük takım galatasaraymış. göteborg'la malmö'den bahsediliyor sanki...
--spoiler--

yıllar once yukardakilermiş senin hakkında düşündüklerim.

nerden nereye? sevimli olmak kesmedi çocuk seni, yetmedi ha?

istedin ki racon adamı olayım, ha?

olamadın be koçum, onu da olamadın, racon sana sonradan ekledikleri gibi değil be çocuk bambaşka.

sokaklarda öğrendim, sokaktan geldim, bayrampaşa mekanımız ayakları falan oturmadı üstüne be koçum.

ulan velet baban thy emeklisi, hiç öyle gariban bir çocukluğun yok, sokak sana sadece oyun alanı, sanki torbacılık yaparak bu yaşlara gelmiş gibi davranmanın alemi yok, ama nerde, bilmeyene yuttururum dedin herhalde.

yolun açık olsun velet , bize uzak ol...
deden yaşındaki adamı haklı dahi olsan dövmeyi bırak herhangi bir hakaret dahi edemezsin. sizde ahlak namına birşey kalmamış adamım diye dolanma sakın!!
Hayatım boyunca iyi futbolcu olmak için uğraşmadım onurlu ve iyi adam olmak için uğraştım. demis. oglum bir bok becerememissin o zaman sen.