bugün

Hepsi benim kapıma kadar geliyorlar sağolsunlar.
Kalitede yarışan übersonik kargoculardır.
tabi ki yurtiçi kargonun alacağı versus. hatta "aras kargo vs x kargo" diye versus yapsanız ve o x kargo firmasının adını daha önce duymamış olsam bile yine de oyumu aras'tan yana vermem.
Al birini vur ötekine.

Tabiki PTT kargo Alır.
şehirden şehire, semtten semte ve kişiden kişiye değişmeye müsait iki kargo şirketinin versusu.

ikisini de kullandım, gerek gelmeden önce sms ile ulaşmaları, kapıya kadar getirmeleri gibi sebeplerden ötürü oyumu yurtiçi'ye veriyorum.

yurtiçi kargo'ya söven birsürü insan var ancak dediğim gibi semte ve şansa göre değişiyor.

istanbul beşiktaş ve istanbul üsküdar'daki iki adresimde kapıya kadar getirdi yurtiçi.

aras adresi bulamıyor ve nerdesin şuraya gel kargonu al diyor.
Aras'ın kazanacağı su götürmez bir gerçektir.
yurtiçi kargo genelde kötüleniyor ama nedense ben anlamıyorum bunu.

iki kargo firmasından da sipariş getirttim ikisinin de bana bi yamuğu olması aras kargonun çalışanları oldukça güler yüzlüydü hatta.

ama yurtiçi gelmeden tahmini varış süresi diye mesaj atıyor , gelmeden önce arıyor şu kadar saate oradayım diye. ve en geç 9'da geliyor.

ben yurtiçi diyorum efenim.
Aras at kılı demek olduğundan mıdır bilmem ama yurtiçi kargo daha iyidir.
yurtiçi kesinlikle daha iyi.Ne zaman yurtiçi üzerinden kargo gelse hızlı geliyor ve ürün zarar görmüyor.
bunlarla iş yapıp çile sahibi olacağıma güvercin yetiştirip kendi işime bakarım daha iyi.
aras kargo diyorum..
yurtiçi ile egzotik sorunlar yaşadıktan sonra..
Yurtici kargonun karsisina ben ciksam kazanacagim versustur..

Daha kotusu gelmedi.
yurt içi kargo tek geçerim. ara gelsinler evinden alsınlar paketi. şubeye dahi gitmiyorsun. bir de aras kargoda şöyle bir olay yaşanmıştı. yetkili bir bayan çalışan türbanlı bir kız bacımızı görmüş. aşağılamış ittirmiş kaktırmış türbanla çalışamazsın diye kovmuş. böyle de aydın ileri görüşlü hür laik bir aras yetkilileri var. zaten din düşmanları olduğu bilinen bir olay. müsamaha göstermeyin. zaten çalışanlarının da tipinde hayır yok gidin bakın. hatta bu aras ismi ülkede bir kutuplaşma olduğunda rengini türkiyenin yanında olmayarak belli edecektir. hele öyle bir ortam oluşsun:)
aras 15 senedir beni evde bulamıyor

merak ediyorum ben sokaktamı oturuyorum

aramaz bile

sen şubeyi arayınca

o da lütfen, arkadaşımız gelmiş zile basmış basmış siz bulamamış (hayatları yalan)

buraya gelip almanız lazım

küt telefonu kapatır.
Ptt kargo.
Haklarını yedim lan aras kargonun ben şubeye gelmesini beklerken aradılar evime geldi. Sorun sistemdeymiş tabi. Her neyse benim için başabaşlar hatta aras gelmeden aramasıyla bir tık önde.
2 si de çok iyi değildir

ama aras kesin pişmanlıktır.
Aras pişmanlıktır. Net.
Yurtiçi candır. Evet. Yurtiçi bir günde sivastan getirdi. Aras kargo iki günde 30 km yerden getiremedi. Hayır şubeye bile gelmemiş amk gideyim alayım desem.
al birini vur ötekine de olsa, yurtiçi kargo bir tık öndedir.
al birini vur ötekine durumu. evet.
Kesinlikle aras kargodur. Sistem güncellemeleri, mal takibi yurtici kargoya göre cok daha iyi. Surekli sorun cikaran yurticidir. Bu da kulagima kupe olsun ki bir daha yurtici kargoyu tercih etmeyeyim diye bu entryi zamanin Sonsuzluğuna bırakıyorum.

#yurticikargopismanliktir
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar