bugün

çorabımın diğer teki.
kaybettiğimiz sevdiklerimiz, sadece hayallerimizde konuşur ve rüyalarımızda bir arada oluruz.
kafa dengi insanlar.
Hayal gücüm.
araya kaçan don. ( hadi ara da bul bakalım. )
Capri sun, Metal gear solid cd lerim. mgs hd collection çölde vaha hissiyatı yaratmıştır.
Aranan hiçbirşey bulunmaz. Aramadığında hemen gelir gözüne girer.
kaknem karılar için yarraktır afedersiniz. gerçi bu memlekette cansız manken, damacana, eşşek ziken mahlukatlar oldukça bulunmaması için kısmetinin bağlı olması lazım amk.
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır.
çakmak..
bir parça anlayış, biraz vefa...
(bkz: televizyon kumandası) ne zaman kanal değiştirilmek istense arazi olur, yerinizden kalmadığınız sürece bulunamayandır.
(bkz: koca)
herhangi bir sınavdan gelecek bir cc.
iyi bir eş. bir türlü bulamıyorum.
kül tablası.
bioblas'ın sarmaşık özlü şampuanı. anladığım kadarıyla sadece torbacılardan temin edilebiliyor. yoksa neden hiçbir yerde olmasın?
sevgili. selam kızlar *
Incir rakısı aranıp da bulunamayandır bu günlerde. Yardımcı olurum diyen yazara selam olsun.
bir tatlı huzur.
beşiktaş 100. yıl bağcıklı forması. ulan bok var gibi almadık zamanında...
1 ay önce kaybettiğim siyah pantolonum. Her yeri talan ettim yine de bulamadım. işin kötüsü bulucam ümidiyle yenisini de alamıyorum.
külürlü, kitap okumayı seven, ağırbaşlı, tam anlamıya ciddi bir sevgili adayı.

iyi kızlar kötü arabalara binip gittiler...
lazım olmadığında ikide bir gözünüzün önünde olan, kırk yılın başı gerektiğinde de yer yarılıp içine giren nesnelerdir.

hergün geç gelen otobüsün farklı bir yere gidileceği zaman, hem erken hemde peşpeşe gelmesi gibi çok sikimtronik bir durumdur.

sinirlendim lan.
kusura bakmayın gençler.
kafam çok güzeldi. ev yapımı şarabımı fazla içmiştim. feyste, orda burda gezerken. birden mouse düştü koltuktan. "amaan yarın sabah alırım yerinden" dedim ve..(sabah mouse'un düştüğü yeri unuttu hayvan)