bugün

süper bir konut projesidir. rte bu mevzuyu iyice düşünmelidir. 1+1 konutlardan oluşan güzel bir toki projesi bölgeye renk katar. hem fiyatlarıda ucuz olunca talep patlaması olur. zaten yıllardır bütün ucuz adamlar akın akın oraya koşuyordular.

Yıllar sonra gelen edit: ben demiştim değil mi? Yıkılacak yıkılacak dedim inanmadınız bana hı noldu.
anıtkabiri o kadar yıkmak istiyorsanız yıkın. molozlarını kıçınıza sokarsınız.
düşünce özgürlüğü nasıl olmaz, örnek gösterilebilecek bir fikir.
Yolunu şaşırmış bir piç kurusunun söylemidir.
göt ister o göt. Daha dünyada ve Türkiyede o göte sahip adam yok, olamazda. Adamın kafasını eline verirler, götüne baka baka gider.
(bkz: adamın götünden kan alırlar kan)
şerefsiz insanların, ucuz hayalleri.
yapabilirsiniz, herşeyi yapabilirsiniz, kemal atatürkün bütün fotoğraflarını dahi toplatıp yakabiilrsiniz, ona ait bütün somut verileri, hatıraları yok edebilirsiniz; ama onun fikirlerini öldüremessiniz.fikirler ölmez, yanmaz, yıkılmaz.kemal atatürk bir fikirdir, bir ideadır, bir düşüncedir.kemal atatürk anıtkabirden, fotoğraflardan, heykellerden ötedir, dahasıdır.
o zırlak şakirt kralınız fetullah ölünce onun mezarını yıkılıp yerine striptiz klubü yapılmalı bence. hiç değilse daha hayırlı işler gerçekleşir değil mi?
bu saatten sonra olacağından korkulandır.
askeriye arazilerine el koyup toki yapılıyor ise, pek yakında olacağı düşünülendir.
(bkz: göt ister)
(bkz: atatürk kadar başınıza taş düşsün)
ben varım...

ata'nın naaşını izmir'e taşıyalım şu an bulunduğu topraklar ve düşünce ikliminde ruhunun huzur bulduğuna inancım yok.

sevildiği bir coğrafyada yatsın.

edit: izmir yeniyor ama ağızdan değil giriş...
asla olmayacaktır. kemalist zırvası dır.
yani, inşallah olmaz.
hem, yoo. adana'ya taşıyalım. izmir ne yeniyo mu?

bakın bakalım dokunabiliyorlar mı.
böyle giderse pek yakında olacak şeylerden sadece biridir.
askeriye arazileri bile devredilmiştir.
dokunanı sikerler.

Edit: asimile olmamış Türk kardeşlerimin bildiği ama bu topraksızların bilmediği bir şey söyleyeyim. Atilla Han' ın bir türk mezarının taşının özellikle kırıldığını öğrendiğinde ortalığın amına koyduğunu biliyor musunuz? Heh işte, o anıtkabirin tek taşı özellikle kırılırsa sizin ananızı...
(bkz: Bir çiçeği öldürebilirsiniz ama baharı asla)