bugün

Kah başıma kah montuma damlalar düşüyor. Yağmurda yürüsem daha az ıslanırdım.
görsel
görsel
istişare yapıyoruz da her yerim köpük oldu bu ne be böyle...
görsel
şu başlığı her defasında yanlış okuyup 'tüüü böyle sözlüğe, sözlük iyice sapıttı' diyorum.

(bkz: kalbim temiz)
Birinin daha ilişkisi bitmiş amına koyum.

Seni üzen bizi üzmüştür

Yakın lan sigaraları. içip de yakmayanın amk.
Kafayi yaziciya soktu. Ne cikacak diye merakla bekliyor.
görsel
Oha simdi de okumaya basladi.
Kedi bile okuyor arkadas. Anliyor mu bilmiyorum ama en azindan okuyor.
görsel
görsel

Seninleyim birader.
Biz de biliriz bu derdi.
görsel
görsel
Bi bakalım ne var ne yok
görsel
görsel
görsel

binaenaleyh sanat herkes içindir.
görsel
görsel
işsizlik. Evet.
görsel
görsel
Doktor değilim ama benim de hastam çok
görsel
Mikail bey ne yapıyorsunuz acaba? insanları intihara sürükleyip Azrailden komisyon mu alıyorsunuz?

görsel
(img:#1961024)

Donuyore.
görsel
Çogzel kahve içiyormuşum. Öyle diyorlar. *
Bi numarası yok dümdüz anıngörüntüsü. Karla karışık yağmur yağıyor ama fotoğrafta görünmüyor onu bile çekememişiz ayrıca kulaklığımı takmış ders çalışıyorum tüm savaşlara rağmen, selam ve dua ile hayırlı çarşambalar.
görsel
görsel

Boğaziçi Ekspresi. Şu an tarifi pek mümkün olmayan bir duygu içindeyim. Yht geldikten sonra iptal edilmişti ekspres seferleri. Tren yolculuğunun en güzel haliydi bir zamanlar.

Sene 2010. Eskişehir'de üniversite okuduğum yıllar. O zamanlar tren biletleri otobüs gibi, trenlerin içinde kontrol edilirdi. istanbul'a 14 lira - evet sadece 14 lira- olan bilet parasını vermez, sırf aksiyon olsun diye trene kaçak biner, bilet kontrolü esnasında yemekli vagonda saklanırdık arkadaşlarla.

Yemekli vagon deyip de geçmeyin. içkiliydi bir kere. AKP henüz oraya yasak koymamıştı. En güzel meyhaneden daha güzel mezeleri olan, en güzel bardan daha tatlı muhabbeti olan, en boğaz manzaralı yerden daha manzaralı bir yerdi orası. Eee, adı Boğaziçi ekspresi.

Bazen de gecenin bir yarısı canımız sıkılır, 3 liraya, evet yanlış yazmadım, 3 liraya bilet alır ankara'ya gider, bütün gün gezer, akşam dönerdik.

Yine bir Ankara yolculuğunda geliyor bunlar aklıma. 6 saat sürecek bu yolculuğun tadını çıkarmak düşüyor bana şimdi.

Çok özlemişim sözlük. Cidden yıllar çok acımasız geçiyormuş.
Çiçek seven kızlar eqlesin

görsel
zerdeçal kavanozunun koruyucu kapağı.
görsel

yüzüme gözüme sürmek istiyorum.