budur.
görsel
ve bu
görsel
görsel
Hikaye başladığı yerde biter geriye kırık bir kalp ve anılar kalır.
seri köz...
görsel
görsel
Bilin bakalım ben nerdeyim.
görsel
(img:#1702080)

Dostlarla, sağlığınıza.
Selam
görsel
Xbox one x setup.
görsel

görsel
görsel
naber kedi?
Haziran ayına ait gider tablom.
görsel
görsel

En güzellerini toplamak için en yukarı tırmandım, değdi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Isırmadan 3sn önce

Edit: ısıran benim.
görsel

O kadar yıl geçti. Hala izletiyor kendini.
Dumani buraya da atmıştım.birkac gün önce doğurdu doguracak diye.gecen gün doğurdu ve oruspu komşumuz yine yapacağını yapmış ve öldürmüş. Biz böyle onu izlerken en az bir saat o da boyle yavrularına baktı.arada bize bakıyordu ve gözleri kirmizilasmisti. Yüzündeki ifadeyi anlatamam.dogurup birkaç saat sonra beş yavrusu ölü gözlerinin onunde.evinin önünde doğurdu diye bunu yapmış aklım almıyor arkadaş.

Not.bu iki sabah öncekinin görüntüsüdür.

görsel
Fakirler ölmeli.
görsel
Ben pastoral yaşamayı seviyorum. Toprakla uğraşmayı bir şeyler yetiştirmeyi, meyveyi sebzeyi dalından toplamayı seviyorum. Mesela şu görseldeki salatalık gibi... Yakınlaştırdığınızda üstünde dikenler olduğunu göreceksiniz. Çünkü kimyevi hiç bir şey eklenmedi tamamen organik yetişti ve genleriyle oynanmadan önceki haline döndü.
görsel
görsel

şeytan diyo tellerin üstünden bir hışımla atla hımmmsssff hımmmmssff ede ede bin şu teknelerden birine. Kaçarken bağır "yeter lan bunca senedir gezdiğiniz sıra bende ipnelerrrr" şeklinde..

aa bi dakika lan kapı varmış tellerden atlamaya gerekte kalmadı. Ben saldırıyorum hakkınızı helal edin.
görsel

görsel
Başladı.

görsel
görsel