bugün

burnu büyük olanın şeyi de büyük olurmuş.
cudi ile kandil arası mekik dokuduk.
le le le sakine niye gittin tatile mi?
(bkz: Abi)
--spoiler--
Verir orospu olur
Vermez namus bekçisi olur
--spoiler--

Sesli güldüm. Yok hani o yazıda kadınların tarafını tutuyor ve toplumsal bir farkındalık yaratmak istiyorsun değil mi? Verir ne olm daha amiyane tabir bulamadın mı?
inci sözlükte olsak “anana-s or” gibi bir cevap verirdim ama ne yazık ki orda değiliz.
smile was here.
ahh küçüğüm, benim sen ve senin gibiler için, “benim öyle ... olsa” ya da “ben de senin gibi... olsam” minvalinde entryler girecek olsam emin ol buna ne benim enerjim yeter, ne telefonumun şarjı yeter, ne de senin gibilerin kaldırma kuvveti yeter. o yüzden varsın ben yağlı ve ve göbekli olayım sen bunlara kafanı yorma. üçgen vücüt yapacağına beşgen beyin yapmanı tavsiye ederim.
Hakkında bu kadar entr girildiğinde göre kesin kız bu.
buçuğu da var.
Düzenli olarak bir fotoğrafını bizlerle paylaşan yazar.
napalım artı oy alamayıp karma yükseltecek kapasitede olamayıp sizin gibi trollüğe sararak eksi oy mu kasalım? işin kolayına mı kaçalım yani? ben senin gibi istersem başka bir hesap açıp 1 haftada -1000 karma yapar troll olurum ama sen 5 yıl götünü yırtsan bi ben etmezsin aslan parçası.
iyi bir adama benziyor, neden uğraşıyonuz olum adamla?

5. Nesil bir yazar. Yaz dostum bakma sen bu gevşeklere.
Bu karizmayla çirkin olmayı nasıl başarıyoraun abi ben uğraşıyoeum olmuyor anlatsana bşraz kardeşlerine.
trabzondur yolumuz diyenlerden bir kardeşimiz.
yaşıtlarım online oyunlarda isim yapıyorken ben hala kahvede batak poker 101 oynuyorum ya.. adeta sanayi devrimine ayak uyduramayan osmanlı gibiyim.
Yalnız çoraplar sanayi devriminde kalmamış çoktan Milenyuma gitmiş.
Liseli herhalde yazarı. Online oyun ne antoniocuğum? Yaşın gelmiş daha ciddi iş yapanlara gözünü diksen hani?
Bakımlı kokoş amca tarzında bir yazar. Swh.
ben bunun sol daşşağı bile olamam musa:( ama bunu bir iltifat olarak sayıp teşekkürü borç biliyorum.
adamın gömleği etro, kabanı prada, pantulu dsquared2 lara, benim bunları giyebilmem için 4 sene katıksız çalışmam lazım.
görsel
gönder gelsin.
Hoşsohbet bir bey.
Profesyonel kek dağıtıcısı. Şu aralar işsiz kalmıştır, Allah yardımcısı olsun.
Televizyona mi çıktın lan yamyam

görsel
Insan bizi de çağırır pu fetocu.
tipini yaşına rağmen sözlükte yaptığı hareketler yakışmıyor. yakıştıramıyorum ben şahsen .