bugün

Tekrar sözlüğe dönerek yazmaya karar vermiş ve başına bela almış yazar.
Başarılar dileriz efendim.
yeniden yazası gelmiş yazar. ama bilemedi. belki de karasız bir yazardır. ama hangimiz değiliz ki. ama sanki biraz...
2016 yılımın arka fonunda çalan rihanna albümü.
Rihanna nın yeni albümü. Favoriler;
work***
Same ol'mistakes***
Olumsuz anlamında.
yaktın beni rihanna şeysi. sen yokken ben vardım peh.
Rihannaın son albümüdür kendisi.Her ne kadar haydi eller havaya bir albüm olmasada "heh işte bu rihanna" dedirtçek bir albüm bence."kiss better ve desperado" favorimdir.
hayret kimse yazmamış, neyse.
28 ocakta rihanna'nın çıkardığı sekizinci studyo albümüdür. bir önceki albüm üzerine üç yıldan fazla beklenmiştir anti için. bütün şarkı sözlerinde rihanna'nın da birşeyler yazıp eklediği söylenmekte. standart albümde 13 şarkı var, deluxe edition için ekstra 3 şarkı daha var.

şarkılar genel anlamda beklenilenin dışında. o kadar yıl beklemeye değdi mi diye sorulursa, kesinlikle değdi. şimdilik 5 şarkıyı loop a aldım. kafamın içinde sürekli dönüyorlar. hadi şarkı listesini de verelim;

1. "Consideration"
2. "James Joint"
3. "Kiss It Better"
4. "Work"
5. "Desperado"
6. 'Woo"
7. "Needed Me"
8. "Yeah, I Said It"
9. "Same ‘Ol Mistakes"
10. "Never Ending"
11. "Love On The Brain"
12. "Higher"
13. "Closer To You"
Deluxe version tracks:
14. "Goodnight Gotham"
15. "Pose"
16. "Sex With Me"
inci de ki değildir.
inci de ki mi lan? dedirten tip.
bir ünlüyü vb sevmeyen kişilik
(bkz: anti selena gomez)
(bkz: anti kaçak gelinler)

yanlış anlaşılmasın ikisine de anti değilim.
(#12144603)

güldürmüş yazar. tespitler müthiş. *
(bkz: #20878218) yazmayı biliyoruz kardeşim.
kimseden öğrenecek değiliz.
özbekistan doğumlu, asıl adı aziz abdumajidov olan, istanbul şehrinde kalan rapper. geri çekil isimli albümü ilk albümüdür.
Büyük ihtimalle TürkSolu abonesi olan ve bizim ekibi iyi tanıyan bir arkadaş. Selâm olsun!
Karşıt ama sabırlı anlayışlı.
Polise karşı önyargılı gibi.
Degişik yazar.
Takipteyim.
geldiğim gün bana ayarı vermiş yazar. mantıklı bir kişi hissi bırakmakta insanda.
faşik faşik diye ağlayanları anlamadığım yazar.
her boka ırkçılık demeyi bırakın artık.
kürd e kürd demenin ırkçılık olmadığını bilen biridir. serap eseri yakan pkk lılar norveç asıllı ispanyollar olmadığından mütevellit.
bana ve erkek arkadaşıma yemek sözü olan yazar. bursa'ya gelirsem iflas ettireceğim kendisini.
üçüncü nesil yazar
bi görünüp bi kaybolan yazardır. nerelerdesin yahu dedikodular var daha anlatmam gereken. özledim.. *
görüldüğüne mest olunan adam.
inci de bulunduğu söylenen "anti" ile ilişkisi olmayan yazar.
22 ekim toplanmak için bahane arıyoruz zirvesinde tanışılan yazardır. benden önce gelen diğer yazarlar gibi benden nasibini almış, sesini çıkarmamış, daha çok sakinleştirmeye çalışmıştır. bu kadar sakin bir sesle konuşan başka bir insan tanımadım ben arkadaş. sonradan sakinleştim ama göremedi. olsun en sakin zamanımda bir başka zirveye tekrar beklediğimi bilsindir. bol bol muhabbet edilecektir. iyi ki gelmiş, iyi ki tanışmışım dedirtmiştir. *