bugün

Sinav icin geldigim, nemden kavruldugumuz sicak mi sicak tatil sozde cehennemin kucuk bi yansimasi!

Saka maka deniz var deniz, oh gir mis gibi yan çik:)
6 sene yaşadığım şehir. halkı sonradan görme, içten pazarlıklı, hiçbir alt kültürü olmayan, turizmi güler yüz ve turist kazıklama sanan, uyduruk şehir. tek güzel yanı doğasıdır, onunda içine beş yıldızlı otel etmişler. bu arada beş yıldızlı diye geçen bütün herşey dahil otelleri yersen beş yıldızlıdır. Şimdi antalyalılar eksilicek biliyorum ama napıyım öyle işte.
klimasız durulmayan güzel şehir.ağustos ayı daha sıcak olacak.
kıymetini asıl şimdi anlamaya başladığım her alanıyla mükemmel yaşanılası şehir. memleketim.
Virüs kaynayan şehir.
Eskiden çok azdı. Hatta side'den tekme tokat kovulmuşlardı. Şimdi nereye baksan ya suriye'li ya da kürt. Edebimi bozmak istemiyorum ama lütfen siktirolup gider misiniz?.
Sonunda kavusacagim memleketim, yalniz gavur kukusu gibi yaniyormus dikkat.
Yanmaktadır.
En güzel en eğlenceli günlerinizin geçebileceği gibi yaz gelince bunaltan sıcak ve nem yüzünden nefret ediyorum antalyadan dedirten hem sevdiren hem nefret ettiren, kışı sert olmayan kalın polarlarla sadece birkaç gün geçireceğiniz, yaz kış ne zaman saat kaç olursa olsun ışıklara gittiginizde kalabalıkla karşılaşacagınız, larada bir kahve içmeye gidince saatlerce oturup denizi izlerken rahatlayacağınız, her adım başı bir rusla karşılaşacağınız, antalyalı olsanızda Kaleiçine her girdiğinizde tekrar tekrar kaybolacağınız, yağmuru bile sevdiren şehrim.
Sokakta asker vatandaşı durdurup deodorant, parfüm, hacı yağı kontrolü yapmalı. Özellikle toplu taşımada klimalara deodorant basın. Şart oldu, lütfen.
şu sıralar ihtiyacım olan şehir.
https://scontent-fra3-1.x...ae01907da&oe=561C3285

şuraya bir kamp atasım geldi. Şu an ağlıyacağım tatilim olmadığı için. ühü üh ühü.
Yazları sıcak, kışları ise yağmur ve çamurlu olan Türkiye'nin turistik bir şehridir.
şu aralar 51 derecelerde seyreden korkunç bir sıcaklığa sahip turizmin başkenti canım şehirimdir.
Çok fazla sıcak olan şehirdir. Denizden dönerken bile terletir.
Benim şehrimdir gelin ekonomiye turizme can verin.
Merkezinde iş yok. Konyaaltı plajı'nın hele ki migros hizasından atatürk parkı tarafına doğru çoğunlukla amele kaynar ama Toros tarafı iyi.

Gidecekseniz ilçelerine gidiverin. Merkez tatmin etmez.
Şimdi gittiğim yer.
Bir hafta sonra gideceğim turizm şehri.

kızlar lara civarına çok hakim değilim. Oralarda yaşayan ( nefes almak zorunlu ) varsa bana ulaşsın. Mazallah kaybolurum falan üzülürsünüz.
türkiye nin en güzel şehridir. evet en güzel. komple türkiye ye karşılık bu şehri alırım. o derece güzeldir.

sivaslıyım.
Güzel dostluklarımın olduğu özlediğim şehir. Doktora yapmak için gitmek istediğim üç beş şehirden biridir.
En son geçen sene gittiğim şehir. Gidip gezmek lazım aslında ama zaman yok.
Agustos ayi sicaktan hic cekilmeyen, fakat diger butun aylarda sorunsuz yasanabilen guzel bir yer Antalya. Olimpos ve Kas en sevdigim ilceleridir. Köfte-piyaz' da gidildiginde yenmesi gereken yemekleridir ve takibi bir de yanik dondurma!
Lanet olası bı sehır nefes alamıyorum deniz bıle çare deıl bı an önce gitmek istiyorummmmmmm.
ecnebi bayan cinsel organı gibi sıcak ve bunaltıcıdır.
Hamam gibi nemli, sıcak havasında köpekler gibi ağız açık dil dışarda nefes alınabilen diyar. Yazık bu havada çalışanlara. Temmuz özellikle ağustos gelmeyin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar