bugün

Benim Annem Bir köylü kadını belki dışarda ki bir çok insan için o cahil birisi ilkokul mezunu olduğu için .. ne yüksek binalar inşa etti nede bilime katkıda bulundu ..o dışarda ki herkes için her hangi birisi..Ama benim gözümde ki en büyük insan o.
Sana ne lan. Anayi baciyi karıştırma.

Cennet annelerin ayaklarının altında derler ya. Hah öyle biri. Cennetlik.
Babam olmadığı yani piç olduğum için annem benim her şeyimdir.
Her anne gibi melek biridir.
Annem içi sevgi ile doldurulmuş ponçirik bir yumuştur. ^^ Yirim.

Ama yeri gelince 1.50 lik boyuyla kavga eden dev gibi iki adamın arasına girip ikisini de yerine oturtup sakinleştirebilir.
okuma hevesini yitirmemiş, dışardan liseyi bitiren, ardından da üniversite okumayı hedefleyen biri.

bunun haricinde,

sinirli biri. lafları çok uzatır, ben de en kısa haliyle anlatmayı, dinlemeyi severim bu konuda çok çatışıyoruz.

ama güçlü bir kadın ve her daim arkamdadır. ben de haklı oldukça tabi.
Dünyamdır
Annemle ilgili çok hassasım
Sevgi az kalır bu duyguyu anlatmaya
En büyük korkum onu kaybetmek
Hep dua ederim ondan önce ölmek için
Onun acı çekmesine de dayanamam
Allah korusun bizi hepimizi .
fazla iyidir benim annem. bazen bu dünyaya ait olmadığını düşünürüm. kibar, fedakar ve çok pozitif bir kadındır.

tek kusuru kontrol delisi. bazen koruma amacıyla bunaltabiliyor. canım annem benim.
her anne gibi dışarının sıcak olduğunu bilse bile üstüne bir şey al evladım üşürsün bak diyen kişi. ve sonrasında anlamsız didişmeler de olsa hep anne haklı çıkıyor. ee boşuna melek gibi denmiyor kendilerine.
Prensipleri ve kurallari olan, evlatlarına gösterdiği özen kadar, kendine, hobilerine ve bedenine özen gösteren bir annedir.
Saçını süpürge edip, kendini yok eden bir anne değil, mutlu ve huzurlu bir anne olduğu sürece, mutlu ve huzurlu evlatlar yetiştirebileceğine inanmış bir kişiliktir.
Kahve içip, uzun uzun sohbet edebileceğim arkadaşımdır.
En uyumlu, eğlenceli tatil kankasıdır.
Evimizin sultanıdır.
anlatılamayacak kadar değerli ama malesef çok uzağımda 7 ' koça sene uzaklıkta ..
Dominattır. Hanım ağa gibi tavırları vardır kapı gibi 5 abiyi tek sözle üstüme salabilir. (bkz: korkuyorum ondan)
bilemiyorum sözlük
bilmiyorum.
iyi biriydi, vefat etmiştir.
uzun bir yazı olacak fakat annemi anlatmak basit bir şey değil.

Öncelikle annem çok becerikli bir insan. çokta tutumlu, bazen cimriliğe kaçıyor bu tutum hatta genelde ama annem hiçbir şeyi ziyan etmez, milletin yüzüne bakmadığı ıskarta meyve sebzeyi alır ucuza, 3 çeşit yemek yapar onlarla. geçimini çok iyi bilir, zaten annem sayesinde şu an kredi borcumuzu düzenli bir şekilde ödüyoruz. tabi burada babamın parası olmasa ödeyemeyiz annem emekli. çok titiz birisi, hani çamaşır suyu kokusunu almayınca rahat edemiyor. annemin tatili ev temizlemek gibi bir şey, sürekli eli bir işle meşgul, iş yapmazsa rahat edemiyor.

Kendisini hiç ezdirmez,eğer birisi annemi ezmeye çalışırsa annem onu eze eze pestil yapar, sözünü hiç esirgemez(en çokta bu özelliğini seviyorum). ama annem çok çığırtkan birisi. normal konuşması bile bağırma şeklinde, diyorum sessiz konuş diye anneme, bağırarak sessiz konuşuyorum ya zaten diyor. öyle alışmış düzeltemiyoruz. annem kayserili olduğu için para konularında biraz hızlı hiddetlenir. zamanında kavga dövüş 1 tl alamazdık, şimdi üniversiteli olduk parasız bırakmıyor, gerekirse boğazından kısıp gönderiyor.

Annem çok iyi işkembe temizler ve çok güzel işkembe çorbası yapar. kurban bayramında civarda kurban kesenlerden işkembeyi atacak olan varsa onu alır hemencecik sönmüş kireçle temizleyip yumuşatır eve gidincede iyice temizler(kurban bayramında evde durmuyorum kokudan). öyle ki annem işkembe çorbası yaptım gelin derse kardeşlerine hemen atlarlar arabaya gelirler(ciddiyim). tabak tabak içerler(annemler 8 kardeş). kardeşlerine giderken işkembe çorbası yapar götürür.

Annemin bir tane makyaj malzemesi yok. neredeyse hiç olmamış, tek makyajlı olduğu fotoğraf düğün fotoğrafı, o da sadece ruj. makyajı sevmez. gereksiz der, benim boyanmaya mı ihtiyacım var diye kendini pohpohlar canım annem. gençlik fotoğraflarında bile makyaj yok. sade güzellerden.

annem çıkarcı bir insan değil. çevresinde kim ona iyi yaklaşırsa, iyilik yaparsa, o ona 10 katı iyilik yapar. kendine kötülük yapanları da canlarından bezdirir. intikamını kötü alır.

bizim evde evin reisi annemdir. genel olarak annemin dedikleri olur. babam yedek reis gibi bir şey. evde diktatörlüğünü ilan etmiştir. tabi bana işlemiyor o diktatörlük.

Annem örnek alınacak bir insan, bazı konularda insanı delirtir ama yine de onun gibi insan az vardır. manyaktır, söz geçiremezsin ama adeta kanatsız bir melek ama damarına basarsan adeta rambo oluyor, bam bam bam. Seni seviyorum manyak kadın. idolümsün. HEiL GÜLSADE.
Annem dünyanın en güzel meleği.