bugün

yillar once ogrendigimdir. ayrildilar zaten.
Az önce öğrendiğim şey. çok kötü. Çok.
Dejavu.
Sanki okumuştum bunu.
Burdan bir kez daha haykırıyorum: OROSPU SKYLER!
annemiz orospu olmus diye bagirmak icab eder.
aldatmak genel olarak çok kötü bir kavramdır. yanlıştır. aile kurmuş bireyler arasında gerçekleşince daha bir kötüdür çünkü çoluk çocuk belli bir yaşa gelmemişse etkileniyor bu tür şeylerden, fakat bu demek olmuyor ki sevgililer birbirini aldatabilir. birey partnerini sevmiyorsa ayrılmalı, kimsenin hakkı yok karşısındakinin duygularını daha çok incitmeye yada oyun oynamaya. insan anlamalı sevgiyi aşkı yaşamalı ki karşısındakini sevmeye ömür yetmeyeceğini farketsin. kısacası aldatmak ve aldatılmak gerçekten en kötü şeylerdendir. allah kimsenin başına getirmesin.
aldattığı erkekle de anneyi aldatmak en iyi ceza olabilir.
Nedenini sormak lazım. Erkek umursamaz ve ilgisizse, kötü özelliklere sahipse (ruhen) ve bu özelliklere sahip olduğunda kadının da aldatılabileceği gibi erkek de aldatılabilir.
amcayla aldatmışsa ırkında sorun vardır.
güler misin yoksa ağlar mısın durumu.
Anasını satayım arkadaşımın başına gelmişti bu olay. En kötüsü de böyle bir şeyi babasına anlatamaması olmuştu. Allah kimseyi böyle bir şey ile sınamasın. Kolay bir şey değil.
Olağan bir eylemdir.
O yüzden her babalar gününde tüpçüyü, sütçüyü, tesisatçıyı ararım. Nolur nolmaz
en rezil durum çocuğun buna şahit olmasıdır. her şeyden çok sevdiği, değer verdiği annesinin böyle bir suçun yükünü küçük omuzlarına yıkması. çocuğun gelecekte güven sorunu olmadan sağlam bir ilişki yurutebilmesini düşünmek imkansız.
Orospuluk ve fahişeliktir.
imkansızdır, yer yüzünde böyle bir şey olamaz...

zira anne diyorsan aldatmaz, zaten aldatmışsa anne filan değil orospudur af edersiniz...
Ne desen boş. Bir arkadaşın annesi kocasını devamlı aldatıyordu. Arkadaşta yakalamış babasına söylemiş. Annesi doyumsuz biri devamlı estetik olan kumar oynayan yerinde duramayan bi tip ve tahminimce psikolojisi de hiç iyi değil. Babası her şeye rağmen kabul etmişti. Artık nasıl bir mide varsa.
Baba kumandanın yerini sormuştur. Anne de mutfağa koydum demiştir. Baba mutfağa gidip bakar. Kumandanın orada olmadığını görür. Anne onu bu şekilde aldatmıştır. Aklima gelen en kötü senaryo budur.
Can yakar.
babayı yediğine delalettir.
allah öyle anneyi düşmanın başına versin. anne değil orospu namussuzdur o.
(img:#1091736)
Babayı aldatır ancak.
bence takma kafana. sadece babana söyle boşasın. herkesin kendi hayatı.
Bir süre önce öğrendim bu durumu hatta şuanda bunları ellerim titriyerek yazıyorum.Sözlüğe içimi döküyorum.Annemin ilk facebookunda mesajlarda gördüm.Abazanın teki annemle tanışmak için mesaj atmış annemde cevap verme gafletinde bulunmuş.Konuşma baya ilerlemiş sonra birbirlerinin numaralarını almışlar.Sonra whatsapptan konuşmaya başlamışlar bu facebook mesajlarını gördükten sonra annemi telini kontrol ettim ve gördüm mesajlaşmaları.Şuan ilişkileri sadece sanaldan ama yinede bu çok kötü bir durum.48 yaşındaki annemin konuştuğu kişide en fazla 30 yaşında .Şuan annemide o facebooktaki abazanıda öldürmek istiyorum.Babama söğlemeyede çekiniyorum.Ne yapıcam bilmiyorum.
vay orospu vay .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar