bugün

gerçekleri oluşturur. insanların çoğu nasıl güvenmemeyi öğrettiyse güvenilecek ender iki limandır.
Anne.

Kedinin annesi bile 3 ay götünde gezer, baba ortalıkta yoktur.
Yok mudur çok güzel babalar? Vardır.

Etrafımda bir muhasebe yaptım.

iyi %30 baba
iyi anne %80

Ben anneciyim. Ha, ben hayatta en çok babamı sevdim. Annemi de çok seviyorum elbette ama,

Anamın bendeki emeği, babamla mukayese edilemez.
bugün evden 450km uzaktaki yurduma bıraktılar annem göz yaşı döktü babam anneme bakıp gülüyordu fark bariz belli.
Olmasalardı olmazdık.
ikisininde amk.
Annenin alacağı versustur.
yaş aldıkça hayatınızdaki anlamı ve önemi azalan kimselerin rekabeti..

sevilirler. iyisiyle kötüsüyle bizi büyüten onlardır ama çok da fazla bir şey beklememek lazımdır bir yerden sonra... kapasitelerini, hayata bakışlarını çözmeniz lazımdır. dinamik olması gereken sizsinizdir. onlar fazla değişemezler artık...
beni anlasınlar, beni düşünsünler, beni sevsinler gibi şeyler beklemenin alemi yoktur..
bir arada da yaşasanız ayrı da olsanız sevginizi ve saygınızı kaybetmemeli onları oldukları gibi kabul etmelisiniz. geçmişte varsa hataları yüzlerine vurmamanız gerekir. oldukları gibi kabul edip geçmişin acısını çıkarmamanız gerekir... onların yanlışlarından, eksiklerinden ders çıkarıp nasıl olmanız ve olmamanız gerektiğini öğrenmelisinizdir.

edit: fazla tartışmaya girmeniz de gereksizdir. yormayın kendinizi.
Ilk on yıl anne cok sevilir, sonraki 10 yıl baba , ve sonra yine annenin babadan daha kıymetli olduğu anlaşılır. Istisnalar olmakla birlikte annelerin yerini kimse dolduramaz.
Anne 9 ay karnında, baba bı ömür sırtında taşır..
anne. babam parası dışında bir işime yaramıyor.
Anne tokatlar. Yok hepsi eşit bilmem ne yalan. Evet.
görsel
Versusunun yapılması bile ağır saçmalık olan karşılaştırma.
anne hiçbir şeyle kıyaslanamaz.
insanı vicdani ikilemde bırakan versus.
ikiside rahmetli oldu ama bence babadır.
Anne. Anne.
Kızı için babanın yeri her zaman ayrıdır. Zaten bu sorunlu kızların çoğunun kaynağı babasıdır. Ya çok aşağılık heriflerdir ya da ölmüşlerdir.
görsel
her şekilde annedir. baba ne lan. evet.
Baba siker.net
cristiano ronaldo vs bruma.
Baba siker.
görsel
Babalar kızlarının ilk aşklarıdır, anneler örnek aldıkları büyüyünce olacakları kişidir ikisi arasında seçim yaptırılmamalıdır.
Açık ara annedir. Doğada da işler böyle yürür. Baba döllenmeyi gerçekleştirir, gerisine karışmaz. Anne bakar büyütür doğaya bırakır. insanda da aynı şey geçerli. ikisinin de yokluğunu göstermesin ama annemi hiçbir şeye değişmem.