bugün

eşek sikesice.

siktir git şurdan.
Gülümana turşusu. Bir çeşit hakaret etme biçimi.
(bkz: dünkü bok)
Hayvan köpek. Bi tane daha var ama onu yazamam çok ayıp.
-yavaaaş ay çarpmayın oğlum.
-ya şunu doğru taşısanıza daha taksidi bitmedi oğluuum!
- g.tü çıkacak yapmaaağ
-ya s.kiceğim yapacağınız işi
'' Götten pis yer olmaz, o da kesilip atılmaz. "der sinirlendiğinde beni kastederek.
nedense benim annem küfür etmeyen anne kategorisinde halbuki isterdim arada bir kaç küfür etmesini.
saddam'ın bombası üstüne düşsün demişti.
edit; eksileyenlerin içi yandı her halde * ama haketmiştim
Arkadasımın annesi kızına içten içten "Orrrosspuuğğ!" diyor . Cok gülüyorum hshshsh . Benim annecim küfür etmez
bana or*spu çocuğu dediği olmuştur. evet.
küfür etmez de bir keresinde çok sinirlendirmiştim. seni alacak koca iki güne kapıma bırakır sende başıma kalırsın demişti. ah o zaman o kadar ağrıma gitmişti ki o lafları, 2 gün salya sümük aglayıp evde yemek yememiştim.
Hay babanin agzina siçayum.
Gavat demişliği var.

Bir kere sinirlenince orospu çocuğu dediğimde sensin o demişti. (Demeyin siz. Ben de demem daha).
Allah seni kahretmesin gebertirim seni hayvan. Der kardeşime mesela. Ben vın toz olurum o ara.*
ektiiim nohut diktiğim nohut köküne sıçtıığım nohut, pazara gittin leblebi oldun da adam mı oldun nohut?

bazen bu şekilde çok tatlı olabilirken bazen insanın kanına dokunan küfürlerdir.
ben kendi anneme ''sen benim annemle ilgili böyle konuşamazsın akıllı ol, ana bacı katma '' diyerek efelendiğimi bilirim. o kadar kanına dokunur adamın.

anne diyip geçmeyin efendim, bu canlılar hep çok tatlı olmuyor.
anneden anneye değişen küfürlerdir. bilmiyorum daha önce işittiniz mi ama bana çok kızınca "boksoyu" derdi kendisi. gelin kelimenin kökünü inceleyelim:
bok(bildiğimiz bok) + soy(kütük)+ u(tamlama eki)

burdan da görüleceği üzere annem ağzı kötü birisi olmakla beraber yaratıcı bir kadınmış da aynı zamanda. evet.
Yetmiş iki dedenin görüne hörleyeyim!

Sormayin, bilmiyorum.
Kırıcı küfürlerdir.

- Dün sıçtığım bok bugün beni beğenmiyor.
görsel

akıllara yiğit özgür'ün bu karikatürünü getirmiştir.
Bokyiyenun çecuğu.
Benim sıçtığım bana mı karışacak demişti bir kere. Hala unutmam.
Küfür değilde hakaret. Boş adamın boş işi olur, babası kılıklı.
*gavurun evladı.
*soyu boklu.
*çünkü eşeğin ziki.

annemin ağzından çok sevimli olarak çıkan küfürlerdir.
orospu çocuğu. (bu ne menem bir paradokstur anlamadım)
kendi oğluna
d.şşaklı kaynana.
wışşş çok ayıp.
utandım ya la.