bugün

görsel
fazlasıyla değişik bi kafa.. napsın mansur yavaş kar tanelerini havada mı yakalasın..
valla bu akların kafası bir acayip.
neyinden şikayet ediyor?
yollar açık. asayiş berkemal.
melih gökçek varken havada yakalaması isteniyordu.
melih zamanın da kar yağmıyordu zaten.
Lan bunların ben her birinin beynindeki tüm nöronları tek tek sikeyim.

Yağış yokken "CHP geldi kuraklık geldi" diyorlar. Kar Yağınca karla imtahan diyorlar.
Kar yere konmadan fön makinesi ile eritmesi gerekiyor.
sanki ankaraya ilk defa kar yağıyor...
melih başgan varken ankara nın denizi bile vardı hehey. yağmur yağsın herhangi bir 60 saniye alt geçidini kullanın. hatta tabelası bile vardı yağmurlu havada can yeleği yüzme bilmeyen kullanmasın olacaklardan belediye sorumlu değildir diye. bu okumayla eğitim seviyesi ile alakalı birşey değil beynini kiraya vermekle ilgili. birde bura ankara ayaza kara alışkın değilsen zaten ankara lı değilsin. birde araba kullanmayı bilmeyenler çıkıyor trafiğe yağmur bir tiselesin tamam trafik keşmekeş kaza.
Görün işte akpyi seçmediniz ankaraya bile kar yağıyor.

Hahahahahahasiktir.

Sahra mı lan orası allahsız orospu çocuğu?
Mansur Ankara ya bereket getirdi.
Gokcek zamani ortalik pislikten kiriliyordu. Oh miss gibi kar yagsin işte.
Bir trol ve peşinden giden bin trol. Yolunuz açık olsun.
Anladık. Gerçekten kar yağmış Ankara'ya. Ama ilk kez yağmadı. Ne olur kar görmemiş gibi davranmayın.
mansur yavaş'ın bir ejderha olduğu ve kışın kar yağdığında şehrin üstünde uçup sıkıntılı noktalardaki karları alevlerle eriteceği vaadine kanıp oy vermiştim. yazıklar olsun!

tanım: ankara'da her sene yaşanan imtihandır. aksine, mansur yavaş yönetiminde daha organize bir şekilde müdahale yapılıyor bile diyebilirim evimin bulunduğu bölgeye bakarak. önceleri öğlen saatlerine kadar gelip açılmayan yollar bu sabah 9 gibi temizleniyordu.
inşallah ironi yapmıştır dedirtmiştir. bu ablayı mahkeme salonunda düşünsene. avukat ya.

görsel

şu savunmanın aynısını yapar. 2 yıl yatıp çıkacak adamı müebbete çarptırır.
etrafı göremediğim için cebimdeki tüm parayı taksiciye vermeme sebep olmuştur.
(bkz: mutlu musun imamoğlu)
Pardon hatlar karıştı!
Arkadaşlar karı Allah yağdırıyor.Başkan değil.
Ha belediye kar küreyip tuzlama yapmıyorsa siz yapın o zaman amk.Şu güzelim manzarayı siyasete döken herkesin beynindeki nöronları tek tek sikeyim.
görsel
güncel Önemli Başlıklar