bugün

Aniden çöken ve yine sebepsizce aniden kaybolan hüzündür..
kendinizi birtakım şeylerin umrunuzda bile olmadığına ikna edip huzurla geçirilen zamanın ardından içinizdeki sesin "aslında umrumda..." demesiyle birlikte çöken hüzündür. bir şarkı, bir yazı, bir koku bazense tek bir düşünce tetikleyebilir. sigaranız boy gösterip ben yanındayım atabey'im der. yakarsınız.
bence nazar değmesidir. tadın kaçar, durduk yere ağlarsın. bazen mutlu mutlu gezerken olur, ağzını burnunu kırasın gelir. neyse.
(bkz: aniden giden mutluluk ve gelen stres)
Yeter ya bırak peşimi ya al canımı da kurtulayım.i dedirten his.
Bu aralar sıkça yaşadığım durum. sebebi yok ama varda gibi.
Bana da çok olur. Bir anda eski yaşadığım güzel günler gelir aklıma. Eskileri özlüyorum.
Sonbahar coming.
Bende genellikle mutlu geçen günlerin sonunda oluyor.
Örneğin kuzenimle pazar sabahı gezmeye çıkarız o ara sevgilisi de bize katılır, sohbet muhabbet derken günün sonunda hüüb çöker.

Neden benim hayatım bu kadar güzel değil? Neden işim, sağlığım bozuk? Neden 8 yıldır bir kız arkadaşım yok? Vesayre.

Çöktü bak yine.
Bazen sebebi bilinmez bir iç sıkıntısı gelir. Ben onu bilinç altına yoruyorum. Sessiz bir ortama geçip düşününce neden üzüldüğünü buluyorsun genelde.
ergenlik.
watsap çöktü sözlük çöktü bırak o da çöksün.

düzelir birazdan.
şu anda elimde sarma tütünüm ve kahvem dışarıyı izleyerek hüznümü körüklüyorum
yılbaşındayım ne sigara alacak param var ne bir bira .
öyle oturmuş yrrk gibi geçen bir seneyi devşiriyorum zihnimde.
aniden üzer.
gece gece olur öyle.
Niye eksiliyorsunuz?

Ağlıyorum.
özlemdir. özlersin.. sesini duymak istersin. gözlerine bakmak istersin. gözlerine bakarken saniye saymak istersin. olmaz. hüzün lönk diye karnına oturur.

edit : imla
çikolata yiyin geçer.
Hıçkıra hıçkıra ağlamak ve insanlardan uzaklaşmak gelir içinden.
Genellikle gece vakti gelir. Uyumak isteseniz uyuyamazsınız. Dostlarınız yatmış olur ve kimseyle konuşup rahaylayamazsınız. Aslında insanlara açıklayacak bir Derdiniz de yoktur. Öyle sabaha kadar oturursunuz boş boş...
Bir yerleri dağıtmak ya da yalnızca ağlamak istersin.
Konuşmak istemezsin. Sessizlik istersin. Göğsünün altında bir şeyin hareket etmesi gibi bir şey. Ama sessiz, çok sessizce.
Nedeni kesinlikle bilinmez. Biriyle konusmak istersin ama konusamazsin, sanki anlattıkların karsindakine yuk olacak gibi hissedersin. Annenle bile konusmak istemezsin. Son olarak bunalima baglanmayi tercih edip şarkıların seni avutmasini tercih edersin.
Gene yaşanan durum, dost kazığı , sevgiliden ayrılma derken iyice yalnız kaldığınızı hissettirir.
(bkz: Bipolar bozukluk)

(bkz: manik depresif)