bugün

Dudişleri acı çiğ köfte yedikten sonra şişen dübüre benziyor.
sevmiyorum köşeli kemikli maskülen bir suratı var. ağzı da çok büyük. kaşlar başarısız. zaten teyze olmuştur.
işte bu da türkan şoray gibi yılllarca güzel diye yedirildi.

encıla beni her gün arar barış ben sana bayılıyorum der.
bu kadınsa sözlük kızları ne allah affetsin.
Tanrıça.
(bkz: kadın)

diyecek başka şey yok hakkında.
şimdiye kadar çok güzel gördüm, ayıptır söylemesi.
bir şakiira olsun, bir pardon 10 tane gerçek hayatta olsun lakin bu angelina bir türlü güzel gelmedi şahsıma.
idealimdeki kadın. Keskin yüz hatları, derin bakışları, narin ama bir o kadar da hırçın duran fiziği... Ah angelina. Belki başka hayatta.
basligi cok komik oyuncu, eski model. Cemre Cansaatçi'ye mi benzeten istersin, cirkin diyen mi. cidden gulduruyorsunuz insani.

kadin erkek dinlemeden bas dondurmeyi becerebilen, bakislari baska kimsede olmayan bi degisik hatun, hatunum.
yilanin basi bu kadin.
etrafta gordugunuz butun patlak ecis bucus maymun gotu botoksku dudaklar bu kadinin yuzunden.
ben güzele güzel derim güzel benim olmadıkça.
-aritsta tapanes-
dizleriyle tam olarak tarif edilen kadın.
miiletler arası fahri elçilik yapıyor iye biliyorum.
boş kadın değil görmüş geçirmiş belli ki.
bakın farkındaysanız ki yi belirttim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Gone in sixty seconds filmi dışında hiçbir filmde tip olarak beğenmediğim kadın.
görsel
lan koskoca angelina jolienin instada 11,9milyon takipçisi var. lan hande erçel senden daha ünlü olamaz lan.
devri bitmiştir. sen de yaşlandın be angelina abla
2005 yılındaki haline bugün ulaşabilen kadın yoktur.
sanat eseri.

görsel
20li yaşlarındayken ve 30lu yaşlarının başında gerçekten çok güzelmiş, keşke zayıflama hastalığına yakalanmasaydı.
güzel olmasına güzel ama yine de güzelliğinin fazla abartıldığını düşündüğüm plastik bebek. budur en nihayetinde;

görsel
Tahta sevmiyoruz tişikirlir.
insana kimlik sorgulatabilecek über ablamız.
Türkiye şubesi Cemre Cansaatçi 'dir. Hatta bizim kızımız daha da seksi. Daha keşfedilmese de iki seneye değerlenecektir zannımca.
gençliği yaşlılığı her dönem bana çirkin gelmiş kadın.

türk kızları on basar. hem bizim kızlarımız daha ateşli oluyor. sebebini tam olarak bilmesem de durum böyle.
Bir zamanlar Colin farrell'e aşık olup, terk edilince Brad Pitt ile evlenen kadın. o zamanlar Colin çok popülerdi tabi şimdi eski popülaritesi kalmadı. Angelina değişik bir kadın; Biseksüel bir ilişkisi bile olmuştu yıllarca. Son yıllarda biraz uslandı gibi.

Bugünlük bu kadar magazin yeter.
Özellikle 2000lerdeki hali dehşet güzel kadın.Hatta gelmiş geçmiş en güzel kadın olabilir.

görsel

görsel