noktalama işaretlerini koyamadığımız için, 6-1 spor sonucu gibi görünüyor. bu da uludağ sözlüğün saçmalıklarından birisi. doğrusu 6.1 olacak...

gün itibari ile s23 telefonuma yüklemiş bulunmaktayım. ai özelliklerini henüz deneyim yapamadım. eğitim bölümü kısıtlı olduğu için zamanla anlaşılacak sanıyorum. oysa; test-deneyim gibi şeyleri ekleseydiler, insanlar anlayabilirdi. en azından kısa bir video olabilirdi.

ağırlıkta dil çevirisine odaklanmış görünüyor. navigasyon çubuğuna dokunarak ve bir alanı seçerek, hızlıca arama yapma özelliği çok kullanışlı olabilir. hatta ileride bu özellik olmayan telefon kalmayabilir. her şekilde yazılım alanına çok şeyler katacağı aşikar.

samsung, yazılımın değerini daha yeni anlıyormuş gibi geliyor bana. sürekli yeni model telefon çıkartarak, insanların gözünü boyayamıyacağını anlamıştır umarım. yine de, türkiye ekonomisi gibi bana güven vermiyorsun samsung!
bir şey düzgün çalışmıyorsa, o şeyin ne kadar afilli olduğu önemli değildir. yazılım, donanımın önünde olmak zorunda.
android 6.1 değildir samsungun arayüzü güncellemesidir o.

s23 demişken. pilinden memnun musun? Ben ufak boyutlu ama güçlü bir android telefon arayışındayım bu ara. telefonu önerir misin?