bugün

Trafik kurallarının bugunu bulmuş herif.

Alkollü araç kullanamazsın ceza yersin. Alkollü at kullanmaya ceza yok.
Kıııralllll.
bir striptiz kulübünden ayrılırken at çalmış. iki kadınla eğlendikten sonra alkolü fazla kaçırmış evine kadar atla gitmiş.

görsel
Kazakistan'ın fk kairat almaty takımında forma giyen 35 yaşındaki futbolcu.
arsenal in çiğnediği futbolcu abimiz.
Makedon kulübü Vardar Skopje’ye transfer olmuş 34 yaşındaki futbolcu. futbolu da o kulüpte bırakacağını bildirmiş.
büyük oyuncudur.
pes 11 de öğrencimken harikalar yaratmıştık beraber. boşluğunu dolduramadım bir türlü iyi futbolcuydu vesselam.
hurşut meriç ile çalım atmakta kapışabilecek futbolcu.
Beşiktaş'la adı anılan , anlam veremediğim şekilde sayısız fanı olan , artık "tırt" kategorisine aldığım , ahı gitmiş vahı kalmış futbolcu.
Bu akşam 6-1 sona eren coventry maçında 1 gol atarak arsenal de oynadığını hatırlatan hücum oyuncusu.
aklıma hep 4-4" lük maçta liverpool" a takımının tüm gollerini atması geliyor ve pastanın üstündeki çilek olmasını umut ediyorum. rus gemisinin amirali ve ütopik bir transferin başrolünde hayal edilen isim.
galatasaraya gelecek oyuncu.
beğenmediğim rus futbolcu. 5 sene önce olsa eyvallah.
klasik her sene bi kere galatasaraya transfer oldu haberi çıkmaz ise gözüne uyku girmiyor diye düşünmeye başladığım rus futbolcu..
rusya'nın euro 2012'den elenmesi sonrası ortaya çıkan kahkahalı videosuyla vatan haini ilan edilmiş durumda. öyleki videoyu youtube'nin hayvanlar kategorisine eklemişler.
http://www.youtube.com/watch?v=1KkgMuVdwd4
görsel
avrupa macerası biten efsanevi forvet. yuvaya, zenit'e dönmüştür.
kiralık olarak zenit'e gitmiş futbolcu.
PES11 ve PES12 de Arsenal i alma sebebim.
cok saglam futbolcu , hep aklima piresi getiriyor nedense hicbir alakasi olmamasina ragmen.
galatasaraya gelirse bu ligde tozu dumana katar.
hala galatasaray' a tranfer olma ihtimali olan futbolcu. gelir mi? bence gelmez çünkü wenger takımı iyice batırdı daha da batıracağını sanmıyorum.
yazar olsaydı, sırf ismiyle bile efsane olurdu.

andrei sergeyeviç arşavin'in ölümsüz eserinden.. gol-ü şehadet.
galatasaray'ın emanuel eboue için arsenal kulübü ile görüşmelere başlandığını belirtmesi ile kanımca galatasaray'a gelme ihtimali kalmamış futbolcu.
arsenal'a transfer olduğunda 27 yaşındaydı. bir bilgi olarak ekleyivereyim.