bugün

barcelona'nın sol bek sıkıntısı çekmesinden dolayı kanca taktığı futbolcumuz. neden biz lan? gökhan gönül'ü de bonus olarak götürün bari. gerçi bir dani alves değil ama, neyse.
barcelona'nın, izlemek için ankaragücü maçına da geleceği futbolcu.
çok yetenekli bir oyuncudur zaten bileklerine olan hakimiyeti ve ceza alanına girdikten sonra ki nefis şutları harikadır.ama ne yazık ki tam konsantre olmazsa çok büyük hatalar yapmaya da açıktır.barça izlemeye geldiginde defansta tek hata yapmayan santos istikrarlı bir şekilde bu oyununu defansa yansıtamıyordur umarım defansını da geliştirir.
tabiri caizse hayvan gibi sol bektir.
barcelona'nın kapısından bile giremiyecek sol bek. adamlarda öncelik disiplin.
çoğu oyunkurucuda forvette olmayan tekniğe sahiptir.
"real madrid beni istedi ama ben bjk'yı seçtim" diyen bjk'li bir futbolcu vardı. bu da sanırım onun fenerbahçe versiyonu. "ne barçalar istedi beni de ben feneri tercih ettim". afferim len iyi yapmışsın. (bkz: gerzek şaban)
basında bu aralar "barca 13 milyon euro teklif etti ama kabul edilmedi" haberleri dolaşıyor. işin astarı elbetteki böyle değil. haberler menajer oyunları idi ancak bu aralar duruldu. andre santos için şu ana kadar tek teklif, fenerbahçenin şike yaptığı kanıtlanmadan önce eski kulübü corinthians tarafından yapıldı. (tam tarihi 8 hazirandır teklifin) corinthians önce 2.9 milyon euro bonservis ödeyerek transferi bitirmek istedi ama fenerbahçe'den red yedi.

seneye bank asya 1. lig'e düşmesi ve avrupadan men edilmesi neredeyse kesin olan fenerbahçe ise, kendisini 1 yıllığına maaşını da karşılaması karşılığında corinthians'a kiralayacak. 4 milyon euroluk bir satın alma opsiyonu söz konusu. fenerbahçe de kendisinden ayrılmak istemiyor.
http://www.ntvspor.net/ha...erbahce-formasi-giyecegim
(bkz: kedi canını senin)
10 ağustos almanya-brezilya hazırlık maçında, takımına geçen sezonki galatasaray maçındakine benzer bir gol yedirmiştir.
galatasaray'ın 30 santimini rahat alabileceği futbolcu. ama fazla zorlamamalı, daha niang var, dia var, yobo var. var oğlu var.
fenerbahçe'nin transferi için arsenal ile anlaştığı futbolcu.
kaynak: ntvspor
edit: sanki ben gönderdim arkadaş ne bu öfke.
7 milyon euro karşılığında arsenal'e gitti. azizim gitmeden paraları topluyor, siz yürümeye devam edin.
ntv spor a göre arsenal le anlaşılmıştır transferi için. hayırlı olsun diyoruz...
arsenal'a 7 milyon euro karsiliginda gitmistir.
köpeklerin istediği olmuştur.

şampiyon kadro yavaş yavaş dağılmaktadır.
bir parçam daha kopmuştur gidişiyle. bize bunu yapanlar nefretle dolduruyor bizi. bunların hesabı verilecek. bu acının diyeti ödetilecek.
verdiği hizmetlere teşekkür edip uğurlamamız gereken iyi sol bek. yolu açık olsun.
kalan sağlar bizimdir. muhtemelen 3 yabancı kalana kadar devam edecek bu gidişler. görüntü o yönde.
arsenaL'in 28 yaşındaki futbolcuya 7 milyon verdiğine inanamamakla birlikte hayırlı olsun futbolcusudur.
Arsène Wenger akıllanmış olsa gerek çoluk çocukla bu iş olmayacak.
batmış geminin malları gibi değerinin çok altında satılan futbolcudur.
Arsenal'in Clichy yerine kadroya kattığı futbolcu. Muhtemelen ilk 11 de başlayacaktır çoğu maça.
hatalarına arsenalde devam edecek topçu.
http://twitter.com/#!/ersinduzen

ersin düzen e göre sezon sonunda 12 milyon euro ya barcelona'ya satılmayan ve 15 milyon euro değer biçilen futbolcu. Bizi bu hale düşüren yöneticilerin, federasyonun, bukalemunların, basının şu bayramda annesini...
kötü günler geçiren bir takımdan kötü günler geçiren başka bir takıma geçmiştir. aradaki kötülük yoğunluğu farkının katsayısı
ile bonservis ücreti arasında ters orantı vardır.
santos'u sikeyim gökhan'a bir şey olmasın dedirtmiştir.
bu gidişle gökhan da satılırsa defansı toptan vermiş olacağız. gökhan iyi bir ücretle iyi bir takıma gitmesini çok isterim ama 12m euro aşağısına bir fiyata satılırsa çocuğumu keserim o kadar da değil!