bugün

Haber bekliyorlar bazı kişilerden duruma göre her türlü hile hurda ya girişecek bir kurum.
satılmış.
ikişer ikişer sayma bitti şimdi bi de üçer üçer sayalım akp çıkana kadar devam.
anadolu ajansı kapansın
yerine avm yapılsın.
çaresiz ajans olmuştur.
trafoya kedi kaçtı sanırım,
verilerin açıklanması bu kadar mı zor yahu!..
kesin bir işler çeviriyorlar bunlar. her zaman aynı bok. adiler , şerefsizler sizi.
ysk ve aa'nın son 1 saatte çaldıkları minareye kılıf arama çalışmasını izliyoruz.

oyların %98 ini 2 saatte say, kalan %2yi 2 saatte "nedense" sayama, sisteme "nedense" gireme.
Veri girişi vermemesinden sonucu anlaşılıyor sayın Anadolu ajansı.
Bıktırdınız be! Sözde haber ajansı
imamoğlu nun kazandığını herkes biliyor. aa bilerek açıklamıyor çünkü erdoğan balkon konuşması yapacak. Balkon konuşmasını 'zafer' havasında yapıp bitirdikten sonra aa imamoğlu nun kazandığını açıklayacak.

Ben böyle şerefsiz bir kurum görmedim. Tüm yönetim ekibi sağdan sola-yukarıdan aşağıya istifâ etmeli.
Şaşırtmıyorlar..
Bir kere de bizi şaşırtsın dediğim kurumdur. Her seçimde böyle lan.
imamoğlu kazanırsa sülalenizi sikecek ama benden demesi.
Veri girişinin %98'e gelip ne sebeple durduğunu ciddi şekilde izah etmesi gerekiyor. Açıklama yapmadığı her an bir manipülasyon yapılmaya çalışıldığı algısını güçlendiriyor. Devletin bu kurumu bu şekilde bir şaibe içerisine çekilmemeli. Net, tarafsız ve adil olduğu inancına zarar vermemeli.
Şu an tüm Türkiye nin dört gözle veri beklediği haber mecrası.
hala veri girmiyorlar. bir buçuk saat oldu. bu kadar aşağılık bir kurum olamaz. azıcık şerefiniz , onurunuz varsa kaybettiğinizi açıklayın . sözde müslümanlar sizi.
Aa çekiniyor son kalan sandıkları açıklayamıyor. Korkuyor çekiniyor. Milletin parasıyla millete haber verme görevini yapmıyor.

Herkesin uyumasını bekliyor, uyumayacağız.

O sonuçlar açıklanacak ve gece başkanım diyenler sabah başkan olmadığını anlayacak.

istanbul beşiktaş, maltepe, bakırköy oylarını açıklamıyor. Çünkü bu oylar ben kazandım diyen eski başbakanın belediye başkanı bile olmasını engelliyor.
gazeteci bir ablam az önce telefonda bana ‘tayyip uçakta deep, inmeden açıklayamazlar’ tarzında bir cümle kurdu. ne alaka diyemeden kapatmalıyım deyip kapattı.
Eski enerji bakani taner bey aa ya mudahele etti herhalde...
Komik bir durum, nerdeyse bütün türkiye bitti tek Beşiktaş %70 de kaldı. Birşeyler çeviriyorlar yine. istanbul'u kaybettiler aslında.
"çocuklar salak olmayın, sonuçları açıklamazsak kazanamazlar ki."
Eski seçimlerde trafoya dalan kedi vardı.
Şimdi de bir türlü girilmeyen veri var.
Birazdan genel müdürü açıklama yapar teknik aksaklık felan diye. Cumhurbaşkanı nın balkon konuşmasını bekledik diyemez ya.
sahadan veri akışı sağlanamıyor diye açıklama yapmıştır az önce. hassiktir ordan!