bugün

hiçbir özelliği ve kıymet-i harbiyesi olmayan başka bir yobaz.

geçiniz...
hükumeti sevmediği için içeride olan tarikat lideri, genel kitlesi çarşaflı okumuş tayfadır.
Kendisinin fetoye 98 yılından itibaren reddiyeleri vardır. Bunu bilmek gerekiyor. Ben buraya çok şey yazarımda hiç gerek yok. Ne okuyan anlıyor, ne dinleyen. Herkes bilmek istediği gibi biliyor. Hiçbir TV kanalı bu adamla ilgili bir haber yapmıyor. Solcu değil diye mi? Sizden biri değil diye mi? Bu yalnızlık bu adamın haklılık payını arttiyor. Çıkıp dese ki "yaşasın akp" yarın dışarda olmayacak mı? O yüzden herkes eleştirsin, bu adami yerden yere vursun. Kimse ama kimse sevmesin. Hepsini anlıyorum da. Ben Müslümanım diyen birisi, bu adamın neden içerde olduğuna kafa yormasi gerek. Oyle bir çağdayiz ki antiamerikanci, antiisrailci bir hoca görünce mutlu oluyoruz. Siz yusuflari saraylarda arıyorsunuz.

Bu adamin tutsaklığı, çoğumuzun özgürlüğünden daha iç açıcı. En azından bir iddiası var. Bir davası var. Ya biz? işte Ramazan geldi aç kalıyoruz, ınstagram'da iftar menüsü paylaşıyoruz. Öyle işte. Hepimiz müslümanız. Sesimiz bu kadar çıkıyor. Azınlık olan biziz ya. (!)
islami camiadan haberi olmayanların uyduruk kulaktan duyma iftiraları.
Milattan sonra 2019 yılında hala kendine inanacak kadar aptallarla dolu bir ülkede yaşamaktadır.
makine mühendisidir.

Böyle bir hoca profilini bu ülke bir daha göremez.
hırsızdır.
insanın düşmanı olacaksa da böyle düşmanı olsun
dedirten adam.

her Müslümanın harcı değil 2 sene tutuklu olarak hüküm giymeden hapis yatıp zerre eğilmemek.
Çıkmamışmı daha.
Kuytulamamıştır.
Sonunda kuytulmuş.
Ülkede ipi çekilmesi gerekenlerden, kuytulamasın.
Twitter'dan teşekkür zinciri açmış,tek tek yüzden fazla isim vermiş. Çıkarken bir çoğunu fişlemiş yani. Fişlediklerinin profillerini gezdim. Hiçbirinden tık yok...

Yüce Türk devletini tanıyacaksınız. Zaman daralıyor bazıları için.

Tik tak tik tak tik tak...
https://twitter.com/alpar.../1211013258452320257?s=19

Bazıları devleti hükumetten ibaret sanıyor. Binlerce yıllık devlet geleneğine sahip Türklerin planı yok sanıyorlar.

Vatanı milleti satıp, yanlarına kar kalacağını sanıyorlar.

Tik tak tik tak tik tak...
antik yunan heykellerine benzeyen hocaefendi.

geçiniz.
açık bir provokatör, devlet düşmanı. amacınız namaz kılmak ise bir aydır ne bekliyorsunuz? amacınız namaz kılmak değil ise nedir? derhal tutuklanmalı ve furkan vakfı da kapatılmalıdır.
Kafamızın uyuşmadığı noktalar elbette olacaktır meşrep itibariyle fakat cesur bir adam. Hakikati bağıra bağıra söylüyor valla helal olsun.
akabeye yanaşmayan nadir tarikatçılardan biri

bayramı siliviride geçirmese bari.
bu sefer kuytulamayacak gibi gözüküyor.
Tarikatçı değil. Şeriatçı laik düzene karşı.olması gereken standart müslüman.ölüm kol gezerken cuma namazı olayı yanlış bence.artı avmlerinde açılması hata.
görsel
kşmse kusura bakmasın ama adam haklı. almanya'da abd'de camiler açılabiliyorken, önlem alınarak avm'ye gidilebiliyorken bu adamın da bayram namazını kılma hakkı var. burası laik bir ülke din ve vicdan özgürlüğü var.
yurt dışında camiler açıldı ama bizde açılsa bazı kişiler kurallara uymaz. ama avm leri açarsan camiler içinde açılsın derler. yani avm kuyruklarını görünce yani nasıl bir ihtiyaçmış ölücek mi insanlar. benimde ihtiyaçlarım var erteliyorum elimdekilerle yetiniyorum.
bence sırf ticaret olsun para kazanılsın diye düşünüldü. kapalı alan havalandırma sistemi nasıl birde insanlar sosyal mesafeyi nasıl koruyacak insan trafiği yoğunluğu vb. kıyafet deneme kabinler virüsün yayılmasını artırabilir.

zaten avm kadar saçma bir oluşum yok birde buraya sosyalleşmek gezmek için gidenler oluyor. saygı duyarım ama şahsi olarak zaten akşama kadar beton yığınları gürültü havasız ortamlar varken böyle kapalı yerlerde vakit geçirmek bilemedim. böyle büyük bir o şeklinde ortası açık tasarım olsa tepesi açık ve terası yemek yeri olsa olabilir. ama o kadar elektrikli cihazların yaydığı enerji klimalı kuru hava insanlarda yorgunluk, baş ağrısı, yapar en kötüsü.
Bildiğin provakotor ajan aq. Ama fetöden daha cesur , ABD'ye kaçmadı .
Osmanlı'da olsa kellesi giderdi.
Ben olsam sallandırırdım
dinsizlerin taktirini kazanmış provakatör.

(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)