bugün

Bilal-i habeşi.
Chp parti merkezinde yavaş'ın secimi kazanmasini tekbirlerle kutlayan chp li vatandaşlar geliyor. Videolari internette mevcuttur dileyen bakabilir.
Irak Şam islam Devleti...
Yine bir insanın canına malına hakkına hukukuna tecavüz ediliyor.

Çünkü ne kadar insanlık düşmanı varsa ve işledikleri her insanlık suçunda böyle bağırıyor.
Allah'ı onların ağzından almak, onları lanetlenmek, Allah'a inanan din inancı olan her insanın görevidir.
(bkz: The bomb has been planted)
Kan dökmek.
yine gitti bir arap kafası.
(bkz: ezan)
görsel
Biri kendini patlatacak, siper alayım...

Şaka şaka.... Ama sıradan batılı insan böyle düşünüyor maalesef malum olaylardan ötürü.

Tabi varsa yoksa batılı ne düşünür onu dert etmek de olmaz. Mesela bu soru Suriye, ırak, Afganistan, yemen ahalisine "uçak sesi duyarsanız aklınıza ne gelir?" diye de sorulabilir. Onları dert eden hiç yok...
Boş yapan araplar aklıma geliyor.
Allah en büyük.
ezan okunuyor, televizyonun sesini kıs biraz.
bilmem
uzun suredir duymadım
tvde duyuyorsam, muhtemelen ramazan falan gelmistir.
görsel
bu sesi duyunca aklıma hep şu video geliyor
https://youtu.be/AWKzgkEHLwc
(bkz: neredeyim lan ben)

bizim buralarda akbaar demezler.
koş koş farzın 2. rekatına yetişelim.
(bkz: canlı bomba)
Bir Müslüman diğer bir Müslümanın gırtlağını Allah rızası için kesmek üzere.

Bir karikatür vardı şimdi bulamayacağım, etrafta herkes birbirini kesiyor, bombalıyor, kesilenler dahil herkes Allahu Ekber diye bağırıyor, Arabın biri ise tespih çekerek gezerken "evet Allah bugün hakikaten de çok büyük" diyor.
Salil el savarim neşidûl ube
vedelgulgi teli garigul heya

Güüm sesi ve arkasından gelen bu müzik. Ne yazık ki islam ile ilgili bu algı operasyonunda da diğer devletlerin başarılı olduğunun bir göstergesi. Biz yüzde 90'ı müslüman olan bir ülkede yaşamamıza karşın Allah büyüktür sesini duyduğumuzda aklımıza patlamayı getiriyoruz. Vay halimize
Irak şam islam devleti.
insanın küçük olduğu...
namaz zamanı.
Akla bir şey gelmiyor ama çok ağır bir nefret duygusu yaşanıyor.

Camiden çıkan,
Çarşı Pazar da alışveriş yapan,
Evine işine okula giden masum halkı bombalı tuzak ile parçalanırken,
Savaş bölgesine gıda götüren, ekmek parası derdinde olan kamyon şoförünün kafası kesilirken,
Suriye'de Türk tankını roket ile vurup askerleri şehit ederken allahuuu ağbaaar diye uluyan şeytanın köpekleri dinci teröristleri duyunca yaşanan tek şey nefret.

Evet, şeytanın köpekleri dinci teröristlerin insanları öldürürken ulumasıdır allaahu ağbaaar.
Allah'ın adını ağzına alıp, Allah'ın arkasına sığınıp, islâm dini bu diyerek Allah'a iftira atıyor ve allaaahu ağbaar diye uluyor bu köpekler.

Allah'a ve onun elçilerine, kitaplarına inanmış biri olarak bu insanların Allah'ı ile benim Allah'ım aynı olamaz.
Bu köpekler islam'ın böğrüne saplanmış hançerdir.
Tıpkı PKK'lı köpeklerin insan hakları özgürlük diye bu değerlerin arkasına sığınması gibi.
Bu PKK'lı köpeklerin insanlık özgürlük değerleri ile benim değerlerim aynı olmadığı gibi

Sabah ezanı okunurken uluyan köpeklere bakıp Allah'a şükür ediyorum.
Ama bu dinci şeytanın köpeklerinin allaaahu ağbaar diye ulumalarından nefret ediyorum.

Evet, allaaahu ağbaar diyen birini duyarsam, bir insanlık suçu işleniyor ve Allah'a iftira atılıyor, biri pisliğini gizlemeye çalışıyor; akla gelse gelse bu gelir.