bugün

Geçen yaz allahima söven bir ergen vardi babasına kadar bulup 7 sülalesine rezil rüsva ettim.
Bir halta yaramaz.
rahatlatıcı eylem. inançlı kişilerin yanında yapmamaya özen gösteriyorum ama her dini görüşe saygım vardır.
Yazılanlara bak, 'allahın bodyguardı' sanki pezevenkler.

Allah kendini koruyamıyor siz allahı koruyorsunuz de mi haha amk çomarları ya.
cehennemden vip bilet nasıl alınır sorusuna cevap.
Herkesin dini kendine sen Allah yok diye bilirsin buna saygı duyarım ama küfretmek çok ayrı bir olay benim inandığım bir şeye sen inanma bu gerçekten önemli değil.
Ergenlerin havai fişek patlattığı mesele.

Geleceğin gizemlerine ısmarlanan garson boy kedi miyavlamalarınıza da anca gülünür...

Ağzı olan konuşsun demiyorum yanımda bunu dile getirecek varsa yapsın diyorum. Bu kadar basit.

aha işte hendek işte deve...
Şu, amel defterini kapatırım, cesareti olan yüzüme söylesin, suratını yamulturum diye boş yapan insancıklar, herkesi kendiniz gibi bilmeyin "kelebek" gibi uçar arı gibi sokarlar bıçağı. Üzerinize gazeteleri sererler.
Darül islam'da idam ile ölüm, darül harb'te ise suikast ile ölüm cezasına çarptırılır.

Cesareti olan gelir benim yanımda söyler...
Yıllaaaardır her dakika söverim Bugüne dek hiç çarpılmadım.
Garip bir mevzu. Sövmeyi hoş karşılamam ama yaratıcıya sövüldü diye adam öldürmek ne la.
görsel konum adana province.
Katli vaciptir.
Allah'a ve resulü'ne sövmek, islam ülkesinde idam, gavur illerde suikast ile cezalandırılır.
genelde online oyunlarda karşıma türk geldiği zaman kullanırım çok keyifli oluyor insanları böyle tetiklemek.
Adanalı arkadaşlarım arasında geçen muhabbette şahit olmuştum. Nedenini sorduğumda alışkanlık demişlerdi.
ara sıra dinden çıkmanıza neden olabilir.
Artık neredeyse bir refleks haline gelmiş aktivite.
biz adanalılar için gayet sıradan aminiyim.
Adana'da sıradan bir olay.
Günümüz ataistlerinin stres atmak için yaptığı eylemdir.
Üstteki entry'yi giren arkadaşım, yallah Arabistan'a!
Suç teşkil etmez olmayan birşeye sövülmez çünkü ha var mı işte meydan kanıtla.
cenabi allah bizi bazen sinar
bize bazı dertler verir..
görsel

Beybi!