bugün

Kalpler ancak allah'i anmakla huzur bulur.
Allah dediler, ötesini bıraktılar..

ve sonuç : görsel

gsyh : Gayrisafi yurt içi hasıla
türkiye'deki uyuyan insanlar için yazılmış nefis bir kitap. ülke zaten her allah diyene kanar haldeyken bir kez de onlar kandırmış çok mu? kendi kendilerine bir karma oluşturup içi boş kitaplar yazılıyor. islam ülkeleri zaten allah deyip ötesini bıraktığı için bu seviyedeler. buna benzer elif gibi sevmek diye bir safsata da piyasada geziniyor. böyle kitapları okuyacağınıza hiç okumayın daha iyi.

edit: imla
Bu kitabi okudukca son bir kac aydir Allah'a olan guvenimde bir azalma oldugunu hissetim insan icin Allah ve inanc onemli konulardir bu kitap size yanlislarinizi gosterip Allaha nasil guvenmeniz nasil sevemeniz gerektigini hatirlatiyor.
Birde bunun ikisi çıktı herhalde. Adam Allah dedi o kadar kazandı ki gerisini bırakamadı. Biraz daha demek istedi. Evet.
diyor ki yani allah de gerisini siktir et.

seni aldatmışım başkasına çakmışım her boku yemişim hiçbirini önemseme , allah de yeter diyor.

aslında adam kitabı eşine yazmış haberiniz yok , ne romantik adam lan.bu kadar romantik bir adamın birden fazla hatunla takılması da normal yani.
allah de sonra kafa mı kesiyorsun, yolsuzluk mu yapıyorsun, devleti terör cemaatlerine peşkeş mi çekiyorsun yahut parsel parsel satıyor musun hiç önemi yok. yeter ki allah de.
çok doğru bir söz.
bu kitabı herkes okumalı, tavsiye ederim.
Profesyonel bir şekilde reklamı yapılan kitap. 800 bin satmış ama ilk defa duyuyorum. Karısı aldatıldım dedi, her gazete haber yaptı, böylece noldu? Mesela ben bu kitabın varlığından haberdar oldum.

Uyanın be birader.

Not: gazeteci.
elimde polisiye romanları görüp bana kızan ve bu kitabı hediye eden ilkokul öğretmenim geldi aklıma
şimdi görsem yolda ilginç diyaloglar yaşarım kesin
-arthur conan doyle karısını aldatır mı hiç adam sir bi kere.
ülkenin gerizekalı olduğunu gösteren kağıt parçaları. alanlar hıyarlıklarına doymasın.
bu saçmalıkları okuyacağınıza gidin klasikleri okuyun paranız yanmasın.
karısı kitabın internetten çalıntı olduğunu duyurdu tvaytırdan adam allah demiş ötesini copy paste yapmış*
saçma sapan kitaplardan biri.
yazarı uğur koşar'ın seans başı ( huzuru buldurtmak için diyeyim ) 600 tl almasına sebep olmuş kitap.
(bkz: kun fe yekun)
baktı ki allah'ın ismi iyi prim yapıyor, gazı veren yazarın kitabı. sanırım son kitabı şöyle olacak:
ya sen bi allah desen her şey düzelecek aslında.

insanların psikolojik çıkmazlarından yararlanmak 1, bunu allah'ın adını kullanarak yapmak 2.
Ticari kaygılarla yazılmış, insanların duygularını sömüren kitaplardır bunlar prim verilmemeli.
Allah her şeyden haberdardır, sanmayın ki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O, size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden "Allah de ötesini bırak". Kul Rabb'ini imtihan etmez. O'na tevekkülle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

(Kitaptan alıntı)
Hikayeler anlatılarak millet nasıl aç bırakılır? görsel
Allah de ödemeyi nakit veya kredi kartıyla dilediğin gibi yap.
Sağol ama ben kullanmıyorum.
Bu ülkede bu kitabın çok satması, bu milletin psikolojisinin ciddi anlamda bozuk olduğunu gösterir. Gerçekten inançlı olan böyle kitaplara tenezzül etmez, inanmayan insan zaten okumaz o ayrı. Derdin, sıkıntın varsa ailenle paylaş, psikoloğa git, ilahi yardım bekliyorsan dua et; bu tür kitapları okuduğunda kitap bitince müthiş bir aydınlanma yaşamazsın. Aç kur'an -ı kerim oku. Orada; Allah kuluna kafidir', diyor.Her zorluktan sonra kolaylık vardır' yazıyor. Bu ayetlerden daha teselli edici değil din şarlatanlarının kitabı. Islâm dünyasının bu denli çöküşte olmasının nedeni bu, insanlar yanlış yollara sapmayı seviyorlar. Son olarak söyleyeceğim şey illâ ki dinî kitapları okuyayım aydınlanayım diyorsan aç kur'an-ı kerim oku.inanın şarlatan sözlerinden daha etkileyici.
Kur’an-ı kerimden şifa beklemeyen, şifaya kavuşamaz''- hadisi şerif
uuuu uuu diye insanları uyutan akıl dışı goygoyların kitabı.
tiksiniyorum bu söz öbeğinden. müslümanım halbuki. ancak bu tür gösteriş vari şeyler midemi bulandırıyor . adama günaydın diyorsun hayırlı sabahlar diyor. bu kadar sekilci olmayın, olmasınlar.