bugün

Evet arkadaşlar bu adam benim alkol sigara içki oyun kumar maç gezinti merak hiçbirisi yok istanbul'da yaşıyorum hatta istanbul'un tam ortasında yaşıyorum denebilir sizce bu tercihim normal midir yoksa kendime eziyet mi ediyorum yorumlarınızı bekliyorum abone olmayı unutmayın.
gezi nedir bilemiyorum ama kalanı benim..

"aman ne cici bir adamım, beni ailemden isteyecek olan kızlar dm" değil bu...
1. zamanında yemediğim herze kalmadı, bu işin emeklilik kısmı...
2. bunların olmaması, başka b.klukların çıkmayacağı anlamına gelmez..
Vatana millete biraz faydanız olsun olm.
Ölmüş olabilir.
Yaşayan bir ölü.

Evet
Ne alakası var oğlum yani bunlar olmayınca vatana millete vergi vermiyor muyum yani topluma karışmıyorum anlamını mı çıkıyor ben bir toplumdan zaten çok hoşlanmıyorum çünkü zevkleri ve beklentileri hatta tercihleri çok doğal sır şamata olsun diye metrobüse binip kalabalık yapıyorlar oradan oraya geçiyorlar 65 üstü yaşlılar mesela ya çocuklu anneler yani.. tüm bunlara kendime bataklığa çekmemek için el sürmedim.
hayata bir mola vermiştir.
istanbul'da gezintilere çıkabilecek zamanı ve finansal kaynağı olan bir insan için seyyah gibi dolaşmak, gezilen yerlerde fotoğraflar çekmek, yeni insanlar tanımak güzel bir faaliyet olacaktır.
inanıyorum ki bu sözlükte bu benim sahibi olduğum özelliklere sahip bir sürü insan vardır sonuçta herkes sigara alkol içmiyor sürekli değil mi veya kumar oynamıyor veya sürekli gezmiyordur var mı böyle başka babayiğitler...
Var var var var kardeşim var. Ben evet. Anormal mi?

Edit: oyun derken futbolu kastediyorsan hastasıyım. Hem oynar hem de izlerim.
tam vurduruyordur yazacaktım ama sizi görünce vazgeçtim beyler...
Yaz hz ktç.
Nefes alıyor mu bir kontrol etmek lazım.
Nefes alsın yeter (Şaka).
Bunlar yoktur ama kahvaltısı duşu traşı öğle yemeği akşam yemeği müzik dinlemesi yatağı Bir de ayakkabısı vardır hem de akıllı telefonu vardır tabii buna sözlük hesabı da eklenebilir.
Oyunu olsun ya beraber gireriz.