bugün

Atatürkçü degildir.
Atatürkçü olan insan görevini kötüye kullanmaz sözlük içi görevlerini kari kiz düsürmek için ve kiz kankalarini rahati için kullanandan atatürkçü olmaz bu tam bir bati kurnazidir.
(#40271939) sözlükte böyle bir enrty girecek kadar alçaklaşan birisini yetkili olarak tutmak üzüntü verici. umarım sözlük yönetimi bu tipleri bünyesinde fazla tutmaz çünkü yazarın şahsi girileri de sözlük yönetimini bağlamaktadır ve uludağ sözlüğün imajına ciddi derecede zarar vermektedir. sırf merzifon'da, doğup büyüdüğü şehirde yaşamak için düzenli işini bırakıp memleketine dönen birisi olarak bu aşağılık söylemlere kayıtsız kalamadım. sözlük yönetiminden de aynı tavrı bekliyorum.

--spoiler--
başlık: merzifon a 60 afgan mülteci gelmesi

entry: mutluluk verici gelişme. ege'yi akdeniz'i pisleyeceklerine allah'ın siktir ettiği yerde meşhur eşeklerle çiftleşebilirler.
--spoiler--
Gene içip içip sözlüğe sarmış. Evet.
Koyu galatasaraylı galatasarayla ilgili hiç bir şeyi kaçırmayan yazar...

Yürüyedur...
Teleset mobilya almış diyorlar. (bkz: ahahaha)
Dertten kederden 10. Birasına geçtiğini öğrendiğim yazar. Hahahahhhaha evet.
yetkisini kötüye kullanan yancı bi yazar. çaylak oluyorum adıma başlık açılıyor hemen gelip islami düşüncedeki yazarlar için dua edin silik yemediniz rararö rörörö sana ne kardeş kimin silik yiycene senmi karar veriyosun olm git işini yap lan yapmıyosan ortamı terk et git. evet..
sütle sarhoş olan bir kafası vardır.
sabah sabah flakka çekmiş ataist. kafalar miss.
tayyiban çomarları kudurttuğu görülen yazar, eline sağlık. pislik yapıp yapıp gelip birde ağlamazlar mı nickaltlarında.
sözlükte yetki sahibi olan yazarımsı. aynı zamanda kankalarıyla gezen çete gibidir. kendilerine kötü eleştiri yapanlara topluca eksi atıyorlar.

ben buraya bir kaç gün önce de entry girmiştim şimdi farkettim ki sildirmiş onu da.

böyle birine nasıl yetki vermişler hala anlamış değilim doğrusu. bir çok kişi de şikayetçi zaten. umarım sözlük yönetimi bir an önce yanlışından döner.
karıya kıza yanlıyor diyorlar ama bilemeyeceğim.
yetkisi acilen alınması gerek. bir yetkilinin uzak durması gereken ne varsa yapıyor. hakaretleri ve yazarlarla sık sık polemiğe girmesinden bahsetmiyorum bile.
kimleri nasıl kızdırmışsa hakkinda ekşide başlik açılan ulu sözlük yazarı.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)

https://eksisozluk.com/ul...n-taciz-rezaleti--5802943
fucker olduğu söylentileri var ama bilemiyoruz.
Bugün Doğum günü olan yazar. Nice seneler mike. Evet.
arkadaşlar işinize karışmayı hiç mi hiç istemem ama kavgayı tek başlık altında sürdürebilirseniz takibi kolay olur.

sadece şahsi düşüncem.

arz ederim.
çok kral adam. sözlüğün mihenk taşlarından.
iyi ve düzgün bir adam olduğunu düşünürÜm. Ancak alkolü bırakması tavsiye edilir.
Evde bira yaptığını düşündüğüm yazar. En azından aklından geçiyordur.
evde şarap yaptığını düşündüğüm yazar. en azından aklından geçiyordur.
https://www.uludagsozluk.com/e/40393684/

sözlükteki içler acısı haline bakmadan bana akıl vermeye kalkan zavallı yazarcık. girdiğim entryler canım nasıl istiyorsa öyledir. kimseye yaranmak gibi bir derdim olmadı hiçbir sözlükte.

bahsettiğin kavramların kitabını yazıp yüzlerce genç erkeğe acımasız gerçekleri anlatıp yardımcı oldum. hepsi de kendi gelip bana danışmıştır. halen daha twitter hesabıma sorularıyla gelirler. keşke sen de ne halde olduğunun farkında olabilsen. daha yaşın genç. bir gün ne dediğimi inşallah anlayabileceksin. yani umarım.

ha bir de çapın yetmediği halde sana yetkili sıfatını vermişler. umarım zall ya da artık her kimse bu saçmalıktan vazgeçerler.

Ayrıca böyle eleştiri kaldıramayıp ağlayacaksan sözlüklerden uzak dur bence. zira ruh sağlığın kötüye gider maazallah.

hadi selametle koçero...
buna yetkiyi veren kafayı sorgulamak lazım. kesin o da alkoliktir. bunun başka açıklaması olamaz.

safi ... israfı.
alkolik adamdan zarar gelmez. zaten yıllardır bir kötülüğünü de görmedim kendisinin.
hassiktir yetkili olmuş. artık çomarlara karşı 1 adım daha ilerdeyiz.