bugün

essy bacımızın değerini bilmesi gereken kardeşimizdir.
böyle jest görülmedi.
(bkz: #40116745)
Essy tarafından Jack Daniels özel tırşık serisi armağan edilmiş kişi.
O kadar paragraf boş yapmışsın.

Sen bu kızı siktin mi sikmedin mi onu söyle.
şaşkın ördek götten dalar. acemi davacı derdini mübaşire anlatır. bıldır yediğin hurmalar şimdi götünü tırmalar. denize düşen köpüğe sarılır.
gel vatandaş gel, seçmece bunlar.
işi gücü riv riv. Genç tabi kanı kaynıyor.
gel bandırmaya kafa dagıtalım biraz kardeşim
ama peşine karı kız takma aq tek gel.
hakkında yazılan kötü entryleri sildiren yetkili. yetkisini sözlük kızları çerçevesinde kullanan abazan yazdığımda anında sildirmişti.

sürekli karı kızlı başlıklara yazıp seçim zamanı gelince hükümete saldıran bir tipleme. ilahi adalet işte.
Benim gibi memesine dolgun bir hatun kişiyi evleneceğiz vaadleriyle kandıran yazar.

Hani kordonda biralarımızı yudumlarken verdiğin tek taş yüzük vardı ya,

Bildiğin avize taşıymış, bir genc kızın hayalleriyle oynadın bilmiş ol.

Olsun yine saplantili bi şekilde seviyorum seni erkekim benim*
dünyanın en güzel kızlarından biri olan kızın yabancı olup ingilizce bilmemem .
(bkz: #40126774) okuyabiliyor tabii. Ben bile okuyorum ama kimseye bir şey söylemiyorum, söylesem yer yerinden oynar.

T: iki kızı peşine takmış yönetici.
O büyük olaydan beri yani 2 gündür ortalarda görünmüyor acaba telegramda yediği hurmalar bi tarafını mı tırmaladı? Ya da kezzap yemiş de olabilir kötü düşünmeyelim.
Aeo karşim.

Ya da buldum, savcı tunahan işin içine girmiştir ve tüm maharetiyle alkoliği içeri tıktırmıştır. Kedisinin yalakalığını yapan kızlar beyefendiye don atlet götürsün lütfen.
(bkz: savcı tunahan)
en son sapık dediği kadının aşiretiyle yola çıktığı haberleri var. korkudan evden çıkamıyordur.
jigolo olması gereken yerde boş beleş teneke işlerle uğraşan yetkili eski kankam yazarı. olm adamı kıskanmayın lan adamın cazibesi varki hayatından memnun olmayan hatunları memnun ediyor. evet..
yazık yahu. sözlüğü okuyorum gözüme hep bu sapkın ile peşindeki kızlar gözüme çarpıyor. paylaşamadılar adamı.

ama helal olsun yiğidim. devrin getirisi bu. sözlükteki düz adamlardan değil en azından niyeti belli. ve fırsatını değerlendiriyor.
özellikle bu aralar herkesin kıskandığı, duruşu belli nitelikli bir yazar.
eğer gerçekten "meriç" ise bir gün kafasını duvarlara vuracaktır. umarım erkenden ayılır.
"kur'an müslümanlığı, ateizme geçiş kapısının ilk aşamasıdır."

Bu iddianın devamı

(bkz: allah ateisttir)
Hadis ve hurafe müslümanları tarafından beğenilmeyen yazar. *

Kur'an Müslümanlığı ateizme geçiş diyor haspam. Kur'an'ı Reddediyor herifler pes. *
adam gibi bir yazardır. şu trol gerizekalıları gördükçe bu adamın entrylerine bir daha bakasım geliyor.
nam-ı müsterında kain başlıkta tartışma dönen yazar.

sizlerden rica ediyorum övkelenmeyin, döğüşten uzak durun. inanılmaz geriliyorum. biz bu muyuz arkadaşlar?

kime ne faydası var ve neyi paylaşamıyoruz? lütfen davetime icabet edin ve sükunete kavuşalım. istirham ediyorum efendim.
Adam benim gibi aynı. Net adam. Helali var.
essy me vurmak istermiş, yolarım seni paçoz.
(img:#1736967)
Hayır sen kimsin ya?

görsel

Gif için ve beni koruyan feminist yoldaş bacılarıma teşekkürler. Bu davada yalnız değilim biliyorum. Kadın düşmanı erkeklere haddini bildireceğiz!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar