bugün

yobazları tek sıra dizip

şamarlamaya kaldığı yerden

devam etmesini bekliyoruz.
ona buna nickaltında yağdanlık yapmasının ve önüne geleni yapay bir şekilde seri artıya boğmasının sonucu olarak ve sözlüğü gereğinden fazla önemseyerek, gereksiz ilgi gören balon yazarlardan bir tanesi.
bizzat sırf kadın olduğu için gereksiz ilgi gören yazarlara da uyuzum, ama bunun için kadın olmak gerekmediğini de anlamış bulunuyoruz.
hala çok hızlısın karşimmm.
Sözlüğün hakkını veren kullanıcı.
Her ne kadar bilgi, felsefe, siyaset, futbol konularının hakkını veren kullanıcılar gerekliyse, namert, gereksiz, provokatör konularda da bu kullanıcı gereklidir.
Bu yüzden onu tebrik eder, fikirlerinin devamını dilerim.
beyler top bulduk maç atalım. (sert vurun).
attan düşenlerle dalga geçenlerin hazin sonları ve en kısa sürede adalet ile tanışmalarına şahit olalım şimdi .

https://www.youtube.com/watch?v=q1CMlOBAMec
görsel
https://m.uludagsozluk.com/e/39980434/

tüm yetkilerini bana verebilirsin.

askerde dikkat et kendine yiğidim.
Siroz olacağım dan önceki cümledir.
Haklıdan yana taraf olan, haksız olanlar tarafından da taraf olmakla suçlanan yazar.
şu ejderhanın ağzına itfaiye hortumu sokup çıkarıp suyla doldurucan midesini.

geçen sözde donuzlamıştı. nasıl oluyorsa halen daha görüyor yazınca.

deneme 1 2.
severim bu yazarı.

açık ve net evet.
Kafa adamdır.
KAŞ GiBi HATUNDUR. MÜSAiT YERDE iNECEK VAR.
at bi hatundur. müsait olsam binerdim.
Sırf izmir'e geleceği için manita ortamları ayarladığım yazar. Umarım beklentisi Şampiyonlar ligi değildir. Ön eleme oynadığımdan şuan yolumuza UEFA Avrupa liginde devam ediyoruz. *
bomonti filtresiz hayranı yazar.yine hızlı gidiyor.
hoş' olduğunu düşündüğüm yazar.
Elini vicdanına koyup kendisine
"hoş çocuk" diyen hatunun eline hangi sözlük kızı su dökebilir düşünmesi gereken yazar. Harcanıyor buralarda. *
O değil de bana inat olsun diye yengec Burgeri yalaklarken erkek olduğunu öğrenmesiyle ne hissetti acaba Ahahahahah.
Her şeye muhalefetsin lan. Anladık yılmaz özdil okuyorsun gaza geliyorsun da karakterine de sirayet etmiş bu.
Bi kere de otur düşün prenses asil essy kimseye durdukyere sataşmaz, ben de düşmanını dostum yapmakla hata ederim diye düşün yani bi. Al noldu bak, ruh hastası olan kişilik bölünmesi yaşayan kıllı bi erkek çıktı ahahahha. Hadi bb.

Edit: buyurun kankiler, ben kanıtlarla konuşurum. Alkolik gibi iftiralarla değil.
görsel
Ehehe hadi yine iyisin, feyk hesaplarıyla güzel artılanmışsın. Oh yarasın.

Edit2: ağlama alkolik.
ifşa oldu.

T.bir rezalet.
Kedilerinbabasi Kankim sağolsun, yengec burger'in erkek olduğunu daha pulp fiction hesabındayken biliyordum.

Bir kere de iftirayla değil zekanla saldır be essy. Ayrıca erkek ya da kız olması o gün sana iyi giydirdiği gerçeğini değiştirmiyor.
Allah harunlardan bile ayar yemeyi nasip etmesin kimseye. *
Essyciğim, yine hangi eli çükünde kankan bu olaydan yaralı çıktı bilmiyorum ama, alkolik mevzuyu aylar öncesinden biliyordu. *

görsel
Yapma öyle yapma.

Korkutan yazar.
illa bir şey olacaksa alkolik değil tırşıkist olsun. Afiyet olsun.
görsel