bugün

Hayirli olsun. Allah utandirmasin parasiz kalincaya kadar ic
Hiç işim olmaz böyleleriyle alkol Almak değil sorun her gün içen mallar var ve bu adam diş hekimi olacak.
Edit: bu entry az önce kakuro tarafından yazılıp, silinen 'özür dilerim' temalı entrye cevaben yazılmıştır.

Çamur atıp, iz bırakmakla şakalaşmak, takılmak farklı şeylerdir. amoralist ile çok takıştık mesela, bir kez olsun birbirimize terbiyesizlik yapmadan.

Kızın yaşı 19 falan yazmışsın, kızı da zan altında bırakmışsın. Çaylak olmasa mesaj atacaktım; çık konuş ben sana yavşadım mı diye, mümkün olmadı. Israrla feyk olduğunun üzerinde duruyorum değilsen de bu şekilde bulaşacağın son adamım. Ona buna dil uzatan, ağzına düşmemek için kimsenin cevap veremediği en az 20 kankalı ilgi orospularına tek başıma çıkar gerekli cevabı veririm, verdim de. O kadar tanıyorsan kimleri kastettiğimi de bilmen lazım.

Ben hayatımdaki en iğrenç insanları ekseriyetle sözlükte (burası Ve diğerleri) tanıdım. 6 yıldır buradayım; tek bir kirli çamaşırım yoktur, var diyen çıkarmazsa adam değildir. 3-5 kişi toplanıp ona buna salça olalım, prim kasalım, milleti küçük görerek eğlenelim devirleri bitti. 'alkolik bu ibneler bize şöyle böyle yapıyor' diye çok duydum. Ben şikayet mercii değilim, kimsenin de abisi/dayısı değilim. Ama buraya vakit geçirmeye gelen insanları 2 kuruşluk prim için hor gören varsa işte orada anladıkları dilden konuşuruz. Burada karı kız düşürmek için o meslekle alakası bile yokken o meslekte çalıştığını söyleyen, karıya göre yaş değiştiren, siyasi görüşünden bile ödün veren, maviyi seviyorken 'evet yeağ bence de sarı çok güzel' diyen ibneler cirit atarken ben xanax, ex, roj, bonzai hakkında entry giriyordum amk, zerre prime bakmadan. Biz primci olsak elalemin ağzına laf veririz diye kasıntı içine girerdik. Ama ben eşi dostu bonzaiye düşmüş insanlara yardım ettim o entryler sayesinde, kardeşinin hap attığını nasıl anlayabileceğini soran iyi bir insana yardım ettim o entrylerde.

Biz meriç olsak yaptıklarımızı değil elalemin duymak istediklerini yazardık. Adam gibi laf atıp takılana eyvallah, ama çamur attırmam, bu mizah ya da gırgır değildir.
Düzgün bir kardeşimizdir. Kurakuru mudur ne sikimse millete salça olmaktan başka işi yok galiba. Feyklerinizle değil gerçek hesaplarınızla gelin amk az adam olun. Evet.
zamanında söylenmiş olan "yiyemeyeceğin dalağın altına yatma" sözünün akıllara gelmesine vesile olmuş yazardır. yok alta yatan değil lafın sağlaması kendisi üzerinden oldu o bakımdan. yenilemeyen "dalak" görevi gördü resmen *
bu sözlükte en çok haltı yiyenler zaten her zaman en saldırganlar oluyor. kendilerinin düzenli olarak yaptıkları şeyleri yapmayanların üzerine yapıştırıp kendilerine millete söyledikleri şeylerin söylenmemesini sağlıyorlar akıllarınca. dolayısı ile canı sıkmasın takmasın meczupları da.

bugün nick altımda bu önce ötüp sonra özür dileyen tipe benzer modeller geldiğinde desteğini esirgemedi evvelden de esirgemediği gibi. bir bakıma iade i ziyaret olsun güzel insana. bunların kapasiteleri düşük olduğundan ortaya bir iddia atarlar arkasından yalakaları gelir yazar sonra birbirlerini parmaklar gibi birbirlerini oylarlar ancak. ikinci bir entiriyi dahi giremezler çapları yetmez. kendileri eleştiri kisvesi altında toplanıp içlerindeki pisliği ulu orta dökerken sıkıntı yok ancak başkaları gelip olumlu şeyler yazarsa yalakalıktır, duyar kasmaktır. bu kadar beyinsiz ve ahlaksız işte karşıdaki kitle yapacak bir şey yok..
%10'luk ihtimali bile bazılarının bütününden daha gerçekçi olan yazar.
Bıraktığım durum ama tekrar başlayacağım durum...
türkiyede dönünce kadıköy'de buluşup içmek istediğim yazar.

muhabbetimiz yok ama yine de sıkıcı birisi olduğunu düşünmüyorum.

not: vurdurmuyorum.
sözlüğün kaliteli yazarlarından. tarafını çekinmeden belli edebiliyor. radikal.

ayrıca adam 31 in edebiyatını bile yapabiliyor helal olsun be! (#37815181).
Kripto moderasyon. Bu herif kimin nickaltına yazarsa 5 dakika sonra ya çaylak oluyor yada uçuyor. Alenen siliksin yazıyor milletin altına ve adam siliniyor. Bana 2 kere yaptı aynısını biraz delikanlı ol çık seni siliyorum de. Bugün bile moderatörler rötüş gönderemez yazmış adam resmen moderatör olduğunu ilan ediyor.

Nickaltına ilk 2012 yılında yazmışlar. 5 senedir burada. Ne zaman popüler oldu? Ak partililere sözlükte hesap satıldığında. Sözde deşifre etti diye çaylak oldu oda tvde haber yapıldı ama zaten kendisinden önce deşifre etmişlerdi. Bu adam kemalistlerin gazını almak için koşa koşa o başlığı açıp kendine çaylak attı ve hesap satılması olayı tamamen kendisinin konuşulması olayına çevrildi. Birde çaktırmadan moderasyona giydiriyor milleti uyutmak için. Bu adamın tek işi kemalistlerin gazını almak böylece troller tepki almadan siteye tık getirsin. herkes tanıyor ama ne hikmetse bu profile göre nickaltında çok az yazı var beğenmediklerini siliyormu acaba.

Birazdan gelir nickaltıma siliksin der ve beni silerler.
--spoiler--
(bkz: serin hikaye birader)

Yazının sonlarına doğru zall çıkacağımı sandım amk.
--spoiler--
sakin ol! girdilerimin hepsi burada. kaçmıyorlar bir yere nefes al.
ara ara açık oynuyor seviyoruz kendisini.
bana sadece velet demekle kalmasını umduğum insan. ağır konuşmaya gerek yok. bu ortamın ciddiye alınmamasını öğütleyip duran sen değil miydin? beni de dost bilirdin ama arkandan ne işler çeviriyormuşum dimi * bunları bilirdin hani sen, kimin ne mal olduğunu falan? ben de sana bir tecrübe daha katmış olayım. inkar etme, dostluğuma inanmıştın. her neyse. kusura bakma. bundan sonra beni sevme.

-favlayan kadın yazarın asıl amacı
-bir sözlük kızı mesaj atınca olulan yüz ifadesi

vesaire gibi başlıkların da cidden baydı birol abi. az daha komik ol da gülelim. hayırlı akşamlar.
--spoiler--
Dostluğuma inanmıştın.
--spoiler--

Adam sahterkarlığı ile övünüyor lan. Ağır akpli galiba. Tabi sahtekarlığın prim yaptığı tek ülke burası.

Essy ile kankaları yardırırken niye bana ağlıyordun, abilik bekliyordun 'abi sen çok güzel giydirmişsin ben sileyim, seninki yeter' diyordun anlatsana hele. Evet ben burayı da buradaki insanları da siklemiyorum. Bunun sebebi de aynı senin kıvamında su katılmamış veletlerdi.

Dediğin başlıklara gelince... Yarın da yine oralara entry giricem var mı bi sıkıntı?
arkadaş ağır cehapeli galiba *

essy'i kötüleyen entry girdiğimde bana helal olsun iyi yazmışsın diye yazan kendisiydi. essy ile barışıp gittiğim veda yazımda ise arkamdan atıp tutmuştu.
sakin ol genç adam.
Çocuklar. aaa.
Vay anam serhat neler dönmüş ya.
Bana bulaşan belasını buluyor arkadaşlar. Bence bana ilişmeyin. Birbirlerinin sırtını sıvazlayan adamlar şimdi birbirini yiyor ahahahah.

Benim kocaman bir yüreğim var, kimseye kin tutacak değilim. Hepinizi cidden seçose.
Neyse, savaşmayın öpüşün barışın. ikinizi de seviyorum şapşikler.
yaklaşık 2 aydır tam olarak alkoliğim evet.

matara aldım, evde dışarda sürekli viski ve konyak içiyorum.

haftada en az 2 kere bara (3-4 farklı bar) gidiyorum, şuan 3.hatunla kısa süreli ilişki planım devrede, barda olduğum her gece sabahlıyorum ve en az 3 duble vodka ve nadiren birkaç shot tekila tüketmeden güne başlamıyorum...

çünkü;
acının çaresi aşkınlıktır.
yaşıyorlarsa emin ol annen ve baban dışında kimsenin umurunda olmayan ve olmayacak olan şeydir... kendi kendine gerçekten büyük kötülük yapmışsın.
gelene geçene velet, bebe vs. diyen yazar. kendisi yaşının adamı mı tartışılır. özür dilemiştim ama barış barış nereye kadar yahu. böyle havalar afralar tafralar hiç çekilmiyor.
Abi abi diye özel mesajımda ağlayan, dertleşen, sonra da benden eleştiri alınca 'meriç' diye çamur atan bebeleri zırlatan yazar.

Ergen ergen entry sıçıyorsunuz ben şimdi size milf mi diyeyim lan?
önceleri biraz kapışsakta sonradan kankam olan yazar. rahat bırakın lan adamı alayınıza üflerim. evet..

simo hayha imzası: https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
feci sempatik yazardır.