bugün

alinani makbuldür.
boktan vergilerden dolayı 3'te 1 fiyatına kaçağı makbuldür. istenilen aromaya göre sipariş bile alıyorlar. bu piyasa çok gelişti artık, çok kaliteliler.
rakıya yaptıkları zamı göz önüne tekrardan getirmek istemiyorum içim cız... onun dışında kararında içiniz.
özlediğim. yasaklamıştım kendime bir süre. sanırım yarın o yasağı deleceğim.

ne alkolsüz ne de alkollü geçiyor zaman, ama alkollü biraz daha çabuk geçiyor gibi sanki.
Alkollü içeceklerin çoğunun tadı bok gibidir. Bağımlısı olan nasıl oluyor anlayamıyorum. Tamam biz de içiyoruz arada kafamız dağılsın diye ama sürekli de içilmez ki be.
Tanrının yarattığı en mantıklı şey.
Etil alkol.
Ruhu dinlendiren hede. Zilzurna uçmanın manası yok gençler, hissedecek kadar için gerisi zarar.
Yaklaşık iki aydır uzak durduğumdur.

Yaklaşık bir dokuz ay da sigara içmediğimi söylemeliyim.
Böyle böyle sağlıklı ve daha ekonomik bir hayat yaşama çabam var. Her akşam içen biri olarak bıraktım, bir kamu spotu gibi adamım.

Mide sorunumu alkol yüzünden sanıyordum ama o mesele başkaymış bir doktora gideceğim yakında.
görsel
Bazen ihtiyaç...
1 seneden fazladır ağzımı sürmediğim şey. nedense içimden gelmiyor.
Arzuladığım...

Ramazanın bitmesini bekliyorum..

inandığımdan değil..

Saygımdan...
yaramıyorsa içmiycen başgan!!!
Azı Çakır keyf eder. Çoğu rezil eder.
uzun bir süre bulaşmak istemediğim. sanirim böyle bir karara varabilmek için hep gece yarisi kusmam gerekiyor.
Tek dostum sırdaşım..

Her gece sessizce beni dinleyenim...
Seks ve muzikle birlikte evrenin uc temel guzelliginden biri.
Allahına kadar içerik.
avrupalıların sakin mizaçlı insanlar oluşunun altında yatanlardan sadece biridir, alkol. Ama kararında içildiği sürece. Bizimkiler her şeyin bokunu çıkarttıkları gibi içki içmenin de ayarını tutturamıyorlar maalesef. Zil zurna sarhoş olmadan şekerler erimiyor.
Alkol dostunuz değildir ama siz yine de kötü günler için tekel bayii bir dost edinin...

T: arapça kelime.
Bir kaçış..
bıraktıktan sonra mütemadiyen hasta olduğum ab-ı şükran.
yerinde içince güzeldir vücuda faydası bile vardır. ama bağımlı olmak kötüdür babamı ve dayımı sırf bundan kaybettim vaktinde.

3 bira idealdir.

bağımlı olduğunuz zaman sinir sisteminize kadar bozulur. Kafada türlü türlü düşünceler bırakmaz.
her gün dozunda içmezsem olmuyor.